Astrologinė 2015 metų prognozė: OŽIARAGIS

 (1)
Ožiaragiai visada viską smulkmeniškai suplanuoja ir pasiruošia, tad šie metai jiems bus itin sėkmingi. Pagaliau jums bus atlyginta už sąžiningumą ir pagalbą kitiems.
© Shutterstock nuotr.

LAIMINGOS DIENOS

Nepražiopsokite šių dienų: sausio 15, kovo 2–10, birželio 26, birželio 2–9, rugsėjo 10, spalio 30. 

TALISMANAI

Jums sėkmę šiais metais neš maistas. Esate gurmanas, tad nevenkite šiais metais skanauti ir ragauti naujų patiekalų. Tik neapsunkinkite savo skrandžio sunkiai virškinamu maistu. 

MEILĖS PROGNOZĖS

Šio Zodiako ženklo vienišiams laukia aukso amžius. Jie sulauks labai daug priešingos lyties dėmesio komplimentų ir gražiausių poelgių. Meilė jų gyvenime bus svarbiausia, jai Ožiaragiai skirs labai daug laiko ir dėmesio. Sakoma, kad tai vienas išrankiausių ženklų. Būtent po didelių paieškų jie ras žmogų, kuris suteiks visišką pilnatvę.

Šeimas sukūrusiems Ožiaragiams laukia mažiau malonios permainos. Gali būti, kad santuokinis gyvenimas patirs krizę, todėl reikės labai daug kantrybės ir nuoširdžių pastangų, kad šeima išliktų stabili. Tikėtina, kad jūs būsite labai priekabūs, patys dvejosite, ko nori iš gyvenimo.

KARJEROS LABIRINTAI

Keiskite požiūrį į gyvenimą, Ožkos metais jums tiesiog būtina į viską žiūrėti pozityviau. Mažiau dejuokite, o daugiau dirbkite. Taip pat neužmirškite, kad su kolegomis reikia elgtis draugiškai, paslaugiai. Nebūkite materialistai. Daugiau dėmesio skirkite laisvalaikiui, šeimai. Nors dėl karjeros galite paaukoti labai daug, tačiau tai neatneš jokios naudos. 2015-ųjų pabaigoje jūsų galvoje gims šimtai idėjų, kurias pradėsite įgyvendinti. Tai atneš materialinės naudos.

Gali būti, kad šiais metais pasiimsite paskolą nekilnojamojo turto įsigijimui. Tai bus puikiai apgalvotas žingsnis, nes sutaupysite pinigų ir pasirinksite labai gerą variantą.

KOKIOS SVEIKATOS PROGNOZĖS?

Ožiaragiai bus kupini jėgų, o į jų gyvenimą atkeliaus susitaikymo periodas. Jei sergate lėtiniais susirgimais, tai metų pradžioje pajusite sveikatos pagerėjimą. Jei norite išlikti geros formos, nepamirškite ilsėtis ir reguliariai sportuoti.

Pavasarį galite nebijote peršalimų arba sezoninių virusinių susirgimų. Tačiau pernelyg didelis nervingumas, jautrumas ir dirglumas nieko gero neatneš, gali atsirasti nemiga ir irzlumas, susilpnėti imunitetas. Rekomenduojame peržvelgti savo mitybą, valgyti daugiau patiekalų iš šviežių daržovių.

Vasarą verta savo veiklą organizuoti taip, kad aktyvaus darbo periodus keistų ramūs darbai. Nesistenkite, kad jus užkluptų lėtinis nuovargis, nes tai gali paskatinti nesėkmes.

Rudenį visas jėgas reikia skirti poilsiui. Galite pasirinkti profilaktinio gydymo kursą, kad užkirstumėte kelią galimiems susirgimų paūmėjimams.

Visus metus Ožiaragiai labai daug dirbs, todėl verta iš anksto užsirašyti į atpalaiduojančio masažo, psichoterapijos seansus, jogos užsiėmimus ir baseiną. Tai turės naudos ir jūsų grožiui, ir sielos ramybei.

SĖKMINGOS SPALVOS

Violetinė, žydra ir mėlyna – spalvos, kurios jums neš sėkmę ir leis pakreipti likimą norimą kryptimi. Jei 2015-ieji atneš neramumų jūsų asmeniniam santykiams, savo aprangoje rinkitės kuo daugiau mėlynos spalvos ir jos atspalvių. Tai intymaus ryšio, meilės ir stiprių emocinių ryškių simbolis. Jei norėsite pakilti karjeros laiptais, arčiau savęs glauskite purpurinės spalvos daiktus (ypač rekomenduojama turėti šios spalvos daiktų namuose ir darbe).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.