Tigrės užrašai: kaip inicijuoti seksą?

 (4)
Nors kalbama apie lygias teises, išnyko riba tarp vyriškų ir moteriškų darbų,  daug moterų vis tiek nejaukiai jaučiasi, jei joms tenka inicijuoti seksą..
© Shutterstock nuotr.

Jei jūs nesate viena tų moterų, sveikinu ir linkiu gražaus gyvenimo. O jei esate – skaitykite toliau.

Susidaro įspūdis, kad tik pradėjus rodyti serialą Seksas ir miestas, mes pradėjome suprasti, kad yra gerai.... iš tikrųjų gerai... būti moterimi. Moteris turi įgūdžių, kurių vyrai negali atstoti. Ir taip, vyrai irgi turi įgūdžių, su kuriais moterys negali konkuruoti, tačiau mes pradedame suvokti, jog tai nedaro jų geresniais. Mes pradedame gerbti moteriškąją esmę, ir aš sakyčiau, jog tai darome pačiu laiku.

Vienas puikių dalykų, kurie nutinka, kai gerbiame moteriškumą, yra tai, kad leidžiame sau  šiek tiek pažaisti. Jei niekada anksčiau nesate iniciavusi sekso arba darote tai retai, galite būti truputį įbauginta. Neimkite nieko į galvą! Tai tikrai nėra taip jau sudėtinga, o daugelį vyrų yra juokingai lengva sugundyti. Moterims patinka būti provokuojančioms. Jos vertina save kaip jausmingą ir seksualią būtybę. Tad ištraukite dienos švieson savo seksualumą ir pasinaudokite šiais patarimais.

1. Parodykite, kad apie jį galvojate: visą dieną siųskite jam provokuojančias žinutes. Jos nebūtinai turi būti itin erotiškos (nebent norite, kad tokios būtų!). Gali būti visai paprastos, pavyzdžiui, „Aš pasiilgau tavęs“ arba „Aš galvoju apie tave“. Susiklosčius santykiams mes dažnai nustojame flirtuoti, o tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl seksas pasidaro išsikvėpęs ir/ar retas.

2. Pasidalinkite savo seksualiomis paslaptimis: papasakokite jam apie seksualų sapną, kuris sujauktų jam protą. Pamėginkite įtraukti jį į pasakojimą taip, kad jam būtų paprasčiau įsivaizduoti reginį. (Nepamirškite, kad vaikinai yra vaizdiniai sutvėrimai, tad pasinaudokite tuo savo naudai!)

3. Įtraukite ir rankas: pradėkite nuo masažo – keliaukite rankomis žemyn per jo nugarą link šlaunų ir tegul jūsų rankos „atsitiktinai“ perbraukia per jo karštuosius taškus.

4. Bučinys! Lūpos yra labiausiai pažeidžiama mūsų erogeninė zona, o bučiavimas paskatina atsirasti savotišką sąmyšį cheminėje ir nervinėje smegenų veikloje ir visame kūne. Bučiavimasis taip pat paskatina intymumą, nes išsiskiria oksitocinas – ir sklando gandai, kad bučiuotis yra smagu! Žaiskite savo lūpomis ir žiūrėkite, kur tai jus nuneš.

5. Įneškite įvairovės. Apsivilkite ką nors, kas, žinote, patinka jūsų mylimajam, tada atsainiai įeikite į kambarį. Pažvelkite į jį seksualiai, šiek tiek šyptelėkite, tada apsisukite ir neskubėdama išeikite. Nelieskite jo, bet būkite šalia jo. Pasilenkite, kad pakeltumėte knygą ir pažvelkite į jį per petį. Kelios minutės tokių dalykėlių ir jis maldaus jūsų pasigailėjimo. Nesate tikra ką apsivilkti? Išmėginkite aukštakulnius ir tinklines kojines, aukštakulnius ir trumpą suknelę arba aukštakulnius ir apatinį trikotažą. Turėtų būti akivaizdu, kad jūs erzinate jį ir kviečiate jį karštiems žaidimams.

6. Seksualios ar meilios veiklos inicijavimas visai nebūtinai turi baigtis lytiniu aktu ar orgazmu. Tai privertė mane sugalvoti tokį skanų kankinimą, kai įaudrinate save ir savo vaikiną... prieš pat einant vakarieniauti su draugiais arba pas tėvus į namus. Kartais laukimas yra geriau nei neatidėliojamas pasitenkinimas.

Minėjau, kad daugelį vyrų yra lengva sugundyti. Taip lengva, kad lengviau nebūna. Tikėtina, kad frazė „Ei, pasimylėkime!“ privers juos nusirengti per kelias sekundes. Tačiau aš žinau, kad jūs norite labiau pasismaginti, ir tai yra gerai. Jei šiais pasiūlytais būdais sugundysite vyrą, rezultatas bus seksas, tačiau jis turės ir pridėtinę vertę.

Kai nustebinate savo vyrą gundymu ir kai tikrai nustebinate jį teigiamai, jūs padidinate jo potraukio jums lygį. Dauguma vyrų trokšta įvairovės, tad bet koks ir visi būdai, kuriais galite viską sumaišyti ir jį nustebinti, privers jį stiebtis ant pirštų, o tai padidins jo troškimą ir padidins tikimybę, kad jūsų santykiai ne tik išgyvens, bet ir klestės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.