Seksas tik po vestuvių: po 2 metų, pirmą kartą pasibučiavome metrikacijos biure

 (99)
Du studentai iš Austrijos Sarah (21 m.) ir Stefanas (25 m.) nusprendė iki vestuvių gyventi be sekso, ir jiems tai pavyko. Jiedu tapo pora 2013 metais, bet pirmą kartą pasimylėjo tik po vestuvių - 2015 m. vasarą.
© Shutterstock nuotr.

Atvirame pokalbyje su jais, apie meilę, intymumo ribas ir silpnumo akimirkas, sužinosite ką jiedu išgyveno dėl tokio savo sprendimo.

Kaip jūs susipažinote?

Sarah: Mes pažinojome vienas kitą praktiškai visą gyvenimą.

Stefanas: Nuo mažens susitikdavome bažnyčios renginiuose. Prieš susituokdami draugavome beveik du metus.

Sarah: Tačiau prieš mūsų draugystę abu turėjome vaikinų ir merginų. Ir pagaliau, kai abu buvome laisvi, kažkas tarp mūsų įvyko.

Kodėl jūs nusprendėte palaukti iki vestuvių?

Stefanas: Mūsų požiūriui į meilę ir santykius didelę įtaką turi mūsų religiniai įsitikinimai. Be abejo, nepradėjome iš karto kalbėti apie santuoką. Bet mums abiem buvo aišku, kad jei mūsų santykiai susiklostys, kitas žingsnis bus vedybos.

Sarah: Iš pradžių santuoka man nebuvo labai svarbi. Bet mes apie ją kalbėjomės prieš oficialiai tapdami pora, taip pat ir apie tai, ką galvojame apie fizinę meilę. Mes taip pat susitarėme, kad sekso lauksime iki vestuvių.

Stefanas: Manau, kad sekso reikia laukti iki santuokos – taip pojūčiai tik sustiprėja. Seksas yra ypatingas tik mudviejų ryšys.

Sarah: Ir aš manau, kad taip yra logiška. Kai proto netemdo aistra, lengviau susitelkti į santykius, ugdyti pasitikėjimą, pažinti vienas kitą.

Ar prieš susipažindami esate turėję seksualinės patirties su kitais partneriais?

Sarah: Ne. Ir mūsų buvę partneriai norėjo laukti iki santuokos. Tad praradome nekaltybę vienas su kitu.

Ar prieš susituokdami esate nakvoję vienas kito namuose?

Stefanas: Sarah kelis kartus yra pas mane nakvojusi, bet mes visada miegojome atskiruose kambariuose. Dar santykių pradžioje apsitarėme, kokios turėtų būti mūsų ribos, ir nusprendėme vengti ir bučinių. Mes bučiuodavome vienas kitą į kaktą, bet niekada nebuvo jokių prancūziškų bučinių.

Kodėl taip darėte?

Stefanas: Nusprendėme palūkėti su bučiniais, nes nerimavome, kad jie gali mus pastūmėti link didesnio fizinio artumo. Bučiniai stipriai stimuliuoja, vienas dalykas veda prie kito, o mes norėjome šito išvengti.

Kuo skyrėsi jūsų santykiai iki vestuvių nuo paprastos draugystės?

Stefanas: Sakyčiau, vienintelis skirtumas buvo tik tai, kad mes nebuvome tokie fiziškai artimi, kokios paprastai būna kitos poros. Išskyrus tai, mūsų santykiai buvo tokie patys, kaip kitų: buvome įsimylėję, daug laiko leidome kartu ir kalbėjomės apie viską. Sarai pasakoju dalykus, kurių niekas kitas nežino. Sarah yra žmogus, kuris mane pažįsta geriausiai ir yra man svarbiausia. Bet savo meilę mes parodydavome ir fiziškai.

Kaip judu fiziškai išreiškėte savo meilę vienas kitam iki vestuvių?

Sarah: Kaip bet kokia kita pora. Apsikabindavome, laikydavomės už rankų, prisišliedavome vienas prie kito, prisiglausdavome, glostydavome vienas kitam rankas – ir panašūs dalykai.

Stefanas:
Mes tik nesibučiuodavome ir nesimylėdavome. O visa kita – kaip ir kitos įsimylėjėlių poros.

Ar būdavo silpnumo akimirkų?

Stefanas: Nelabai, bet tik dėl atskirų miegamųjų. Būtų buvę labai sunku, jei būtume miegoję vienoje lovoje.

Sarah:
Tau kelis kartus buvo sunku, kai labai norėjai mane pabučiuoti.

Stefanas:
[Juokiasi] Gali būti. Dabar jau nebeprisimenu. Bet mes niekada nepasidavėme silpnumui.

Koks buvo jūsų pirmas kartas? Ar jūs suartėjote vestuvių naktį?

Stefanas:
Viskas vyko palaipsniui. Pirmą kartą pasibučiavome metrikacijos biure. Tai įvyko likus dviem dienoms iki vestuvių bažnyčioje.

Sarah: Taip, tos dvi dienos buvo jaudinančios.

Stefanas: O vestuvių naktį buvome tokie pavargę, kad nieko labai ir neįvyko. Pasimylėjome kitą dieną. Seksą abu vertinome kaip dalyką, kurio reikia mokytis – svarbiausia išsiaiškinti, kas kitam žmogui patinka.

Sarah: Manau, kad viską darėme išmintingai. Iki vestuvių kalbėjomės apie seksą, išsakydavome savo mintis, daug apie tai skaitėme. Taip pat daug kas sako, kad pirmas kartas dažniausiai nebūna įspūdingas. Todėl neturėjome didelių lūkesčių, buvome labiau atsipalaidavę. Žinojome, kad kas benutiktų pirmąją naktį, vėliau stengsimės, kad viskas būtų tik geriau. Ir mes nesigailime, kad laukėme. Jei galėčiau atsukti laiką atgal, nieko nekeisčiau.

Kodėl judu susituokėte tokie jauni? Ar dėl to, kad kuo greičiau norėjote pasimylėti?

Sarah: Kai abu supratome, kad mūsų santykiai puikiai klostosi, buvo logiška žengti kitą žingsnį ir susituokti.

Stefanas: Žinome, kad susituokėme anksčiau, nei dabar statistiškai tuokiamasi, bet mes pajutome, kad mums tai tinkamas laikas. Nebuvo jokių priežasčių laukti ilgiau. Mes išsiaiškinome vienas apie kitą viską, ką reikėjo žinoti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.