MINTYS. Ar mylėsi mane, kai...?

 (64)
Daug ko nori vyrai. Gal net lengviau nuspėti nei tai, ko nori moterys. Manau, kad per šventes Nielsas man pasipirš...
Tango šokamas dviese...
© Shutterstock nuotr.

Todėl manyje dabar verda tokia gausybė minčių. Kyla tiek daug klausimų, kad naktimis sunku užmigti. Keliu ir guluosi, apimta ir virpulingo jaudulio, ir baimingo nerimo.

Nielsai... Kad žinotum, ką aš jaučiu. Gal numatytas savaitgalis bus visai ne aistringas, kaip maniau prieš kelias dienas. Gal jis bus atvirumo, savo abejonių ir baimių išsakymo savaitgalis...

***

Aš jauna. Dabar. Bet ar mylėsi mane, kai būsiu ne tokia graži, kai aplink akis atsiras raukšlelių tinklas - nuo rūpesčių, nuo skubėjimo, streso, nuo nori patikti - sau, tau?

Myli mane dabar, bet ar mylėsi, kai būsiu suparalyžiuota? Kai reiks padėti antelę po manim? O jei mane užklups vėžys ir teks nupjaus krūtį - ar tada mane mylėsi?

Ar mylėsi, jei pagimdysiu ne berniuką, o mergaitę? O jei vaikas gims su yda, ar nepaliksi manęs?

Ar statysim naujus namus, jei vieną dieną prarasim tai, ką turim dabar? Ar mylėsi mane, kai neteksiu darbo?

Ar mylėsi mane, kai aš pasikeisiu? O aš tikrai pasikeisiu, nes keičiamės kasdien ir kas sekundę. Aš net jau nebe tokia šiandien, kokia buvau vakar. O kas žino, kokia dar būsiu po 5 ar 10 metų... Ar ir tada mane mylėsi?

Ar mylėsi mane, jei taip ir nepagimdysiu vaiko? Aš nenoriu vaikų.... Aš myliu juos, bet nenoriu. Ir tave myliu. O tu mane?

Ar mylėsi mane, jei kartais gyvenime suabejosiu Tavim, mūsų santykiais ir suklysiu? Išduosiu Tave... Tada nežinosiu, kad klystu, bet tik po to suvoksiu, kad esi tas vienintelis vyras, su kuriuo noriu pasenti. Ar sugebėsi atrasti jėgų man atleisti? Ar norėsi mane mylėti? Ar galėsi?

Ar mylėsi, kai bus man sunku, kai gedėsiu pamažu Anapilin išeinančių savo artimųjų? Kai jausiuos tokia vieniša, kad nebenorėsiu nieko matyti - netgi Tavęs? Ar ir tada mane mylėsi?

Ar sugebėsi rasti reikalingų žodžių, kai atstumsiu ir įžeisiu Tave? Ir ne kartą... Kai šalinsiuos Tavęs, norėdama apsaugoti Tave nuo savęs, nes matysiu, kad mano nuotaikos ir buvimas Tave tik skaudina. O jei būsiu Tau našta?

Ar mylėsi mane, kai norėsiu pabūti viena, kai paprašysiu erdvės, o Tu pamanysi, kad tolstu nuo Tavęs ir nebemyliu. Ar galėsi mane mylėti?

Ar galėsi mane mylėti, kai metams bėgant dings mano energija, kai norėsiu vis mažiau kalbėti? O kai pasenusi imsiu bambėti ir priekaištauti, ar mylėsi mane? Ar mokėsi likti kurčias mano paistalams?

Ar mylėsi mane, kai ateis menopauzė? Kai pils prakaitas, būsiu mieguista, o nuotaikų kaita bus platesnė už Richterio skalę? O jei mėginsiu užlaikyti jaunystę trumpu sijonu, koketavimu su jaunuoliais, raudonu lūpdažiu ir peruku? Jei atrodysiu kai gatvės mergšė, ar mylėsi mane? Ar žinosi, kaip sugrąžinti mane į normalų kelią?

Ar išsaugosi savo trapų jausmą man, kai vieną dieną man atrodys, kad Tavęs nebemyliu, kad mūsų santuokos židinys atvėso, kai netgi išdrįsiu pareikšti, kad su Tavim išgyvenau visą galimą mūsų istoriją ir kad mūsų laikas baigėsi?

Ar galėsi mane lengvai paleisti? Ar paleisdamas vis tiek mylėsi? Ar kankinsies, kad mane vis dar tebemyli?

O gal kankinsies labiau už mane, suvokdamas ir jausdamas, kokia esu nesubrendusi, sutrikusi ir vis dar ieškanti mergytė... Kad toje moteryje, kurią visada mylėjai, slepiasi maža mergaitė, kuri visuomet troško, kad jos svajonės išsipildytų. Ar pamatysi tą išsigandusią mergytę manyje? Ar tą akimirką pajausi, ko iš tikrųjų jai reikia? Ar norėsi ją nuo visko apsaugoti, suteikti ramybę ir apgaubti savo meile, atlaikiusia visus sunkumus?

Aš galiu, nes myliu. O Tu?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.