Ko reikia dažnesniam orgazmui?

 (63)
Įprasta manyti, kad vyrai dažniau galvoja apie kūniškus malonus nei moterys, kurioms svarbesni visai kiti dalykai. Ar tiesa?
Moters patiriamo malonumo laipsnį lemia daug psichologinių veiksnių.
© Shutterstock nuotr.

Stereotipai, ar ne? Vyras neva kas 7 sekundes galvoja apie seksą, o moteriai, manoma, labiau rūpi dvasinis artumas su partneriu, jo socialinis statusas bei intelektas.

Tačiau Mičigano universiteto specialistai, vadovaujami profesorės Terri Conley, atliko tyrimą, kurio rezultatai parodė, kad vyrai ne taip jau dažnai galvoja apie seksą, kaip manoma. Tačiau neginčijamas tas faktas, jog moterys iš tiesų apie kūniškus malonumus galvoja rečiau nei vyrai.

Specialistai paprašė 13 tūkstančių vyrų ir moterų užrašyti savo mintis, kurios jiems šaudavo į galvą per dieną. Atlikus apibendrinimus nustatyta, kad jaunus vyrus mintys apie seksą aplankydavo 18 kartų per dieną, o moteris - apie 10 kartų.

Be to, apklausa parodė, kad labai tvirtas pozicijas žmonių galvose užima mintys apie maistą ir miegą. Ir, beje, vyrai apie tai galvoja dažniau nei moterys!

Profesorė T. Conley drauge su kolegomis padarė dar vieną atradimą - sugriovė mitą, kad vyrai patiria mylėdamiesi daugiau malonumo nei moterys, ir tai priklauso nuo orgazmų skaičiaus.

Kaip pažymėjo profesorė, tas teiginys - tiesa, bet jis galioja tik trumpalaikiams santykiams, kitaip tariant, atsitiktinėms pažintims, vienos nakties romanams. O štai ilgalaikiuose santykiuose moterys net 79 proc. dažniau patiria orgazmą nei jų partneriai!

Kas lemia tokį moters seksualumo laipsnį? Tyrimo vadovės nuomone, moters gebėjimas patirti seksualinį malonumą priklauso nuo psichologinės jos būklės. Kad moteris būtų patenkinta seksu, patirtų orgazmą, jai ypač svarbu, kad pasitikėtų partneriu, gerai jį pažinotų ir jaustų su juo tvirtą emocinį ryšį.

Vienos nakties nuotykiai tokio „komplekto" negarantuoja, todėl moteriai atrodo, kad iki visavertės laimės jai kažko trūksta. Todėl moteris, kuri neneria stačia galva į vienkartinius nuotykius, dažnai sako: „Negaliu taip elgtis, juk visai jo nepažįstu". Nors jos draugėms gali būti priimtinas audringas romanas, tačiau jai - tai visiškas nesusipratimas. Ji nujaučia, kad negalės atsipalaiduoti, atsiduoti ir mylėti taip, kaip sugeba. Todėl tokiai moteriai net geras seksas nesuteiks laimės. Ji jausis klaikiai blogai...

Moters seksualinis pasitenkinimas žymiai sudėtingesnis nei vyro. Vyras gali patirti orgazmą su bet kuria moterimi, o moteriai pasitenkinimą suteiks ne kiekvienas vyras. Bet yra ir vyrų, kurie vertina ilgalaikį seksualinį ryšį su savo mylima ir mylinčia moterimi. Seksas - visai kitoks. Tą pasakys kiekvienas vyras! Jis nepalyginamai malonesnis, daugiau atsipalaidavimo, nieko nereikia įrodinėti. Tai laisvė ir pasitikėjimas partneriu, pati aukščiausia meilės išraiška.

Oho... Dabar svarstau, koks tada neatitikimas išeina, jei remtumėmės tyrimo rezultatais. Vyrą stiprūs pojūčiai užklumpa poligaminiuose santykiuose, o moteriai svarbesnė monogamija. Bet negi tai gali būti tiesa?

Skeptiškai žiūrėčiau į tai. Mano asmeninis gyvenimas bei šeimos draugų sėkmingos ilgalaikės santuokos pavyzdžiai rodo, kad ir vyrams svarbus tas santykių stažas. Kad ir kokia karšta meilužė būtų, vyrą su žmona sieja kažkas giliau ir daugiau - ne vien būstas, finansai ir vaikai. Tikriausiai ne veltui nuklydęs vyras sako: „Tai buvo klaida, tik seksas su ja. O myliu aš tik žmoną". Ir nesiryžta nutraukti santuokos būtent dėl to komfortiško, saugaus jaukumo, supratimo, rūpestingumo... O gal iš įpročio?

Gal esu naivi romantikė, bet netikiu vyrų-kuilių teorija. Jie (dauguma) irgi ilgisi to pastovumo, to gyvenimo su vienintele moterimi, nori patirti ir dalintis viskuo tiktai su viena mylimąja bei vaikų motina.

O gal aš esu trumparegė?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.