KAIP jam pasakyti, kad buvai neištikima? 8 patarimai

 (54)
Pasakyti apie neištikimybę, ar ne - klausimas senas kaip... kas atsirado anksčiau - višta ar kiaušinis...
© Shutterstock nuotr.

Vien nuo minties apie situaciją, ką reiktų daryti, jeigu būtum neištikima mylimam žmogui, ima pašiurpsta oda ir ima pykinti. Vis dėlto, jeigu taip nutiko, ir nusprendėte, kad negalite meluoti savo antrai pusei, teks sumokėti už nuodėmes ir pasakyti tiesą.
Tačiau prieš tai darant noriu pasidalinti keletu patarimų (tikiuosi, prie manęs prisidės ir komentatorės), kaip elgtis ir kaip nesielgti, jeigu norite, kad pokalbis būtų mažiau skausmingas.

1. Darykite tai intymioje aplinkoje
Nebandykite sukčiauti ir manipuliuoti pokalbio išsikviesdama į viešą vietą. Tai nesąžininga. Taip, jis supyks, tačiau jis tam turi teisę, todėl slopinti jo reakciją aplinkybėmis būtų mažų mažiausiai neteisinga. Jeigu jį gerbiate, praneškite tai akis į akį. Ne telefonu. Ne elektroniniu paštu. Ir jokiu būdu - ne SMS.

2. Išlikite rami
Prisipažindama neištikimybę stenkitės išlikti rami. Jokios isterijos, jokių ašarų. Bent jau pradžioje. Žinoma, anksčiau ar vėliau ašaros pradės riedėti, bet pasistenkite viską paaiškinti kaip suaugęs žmogus, atsakingas už savo veiksmus, ir nebandykite manipuliuoti savo pažeidžiamumu.

3. Būkite atvira
Jeigu jau prisipažįstate, sakykite visą tiesą: kur, kada, su kuo tai įvyko. Nesileiskite į smulkmenas, jeigu jis jomis nesidomės, bet būkite pasiruošusios sąžiningai atsakyti į kiekvieną jo klausimą. Blogiau bus, jeigu vėliau paaiškės, kad vis dėlto kažką nuo jo nuslėpėte.

4. Kalbėkite tiesiai
Nekalbėkite užuolankomis ir užuominomis, netempkite laiko ir nesistenkite sušvelninti situacijos pradėdamos nuo gražiausių judviejų draugystės akimirkų. Jokie "nuskausminamieji" čia nepadės, tad verčiau viską darykite greitai.

5. Planuokite
Kaip jau minėjau, nežaiskite jo jausmais ir pasirinkite tinkamą laiką pokalbiui. Geriau to nedaryti po romantiškos vakarienės ar atsisveikinant. Tiesiog nuvažiuokite į jo namus ir pasikalbėkite. Ir niekam neleiskite sutrukdyti jūsų užduočiai.

6. Pabandykite pabūti jo kailyje
Pasakydamos tiesą, be abejonės jį įskaudinsite. Net nesitikėkite kitos reakcijos. Gali būti, kad jo nusivylimo niekas nebepakeis, bet gali būti, jog jis jums atleis. Pabandykite nors akimirką pabūti jo vietoje ir pagalvoti, kas jus pačias tokiu atveju paguostų.

7. Supraskite, kad jam reiks laiko
Labai didelė tikimybė, kad išgirdęs tiesą, jis nebenorės jūsų matyti. Galbūt pats paprašys pertraukos: dienos, savaitės ar mėnesio. Tai jo teisė ir jūs turite be ginčų su tuo susitaikyti.

8. Apsieikite be derybų
Pokalbio įkarštyje nepadarykite klaidos ir nepasiūlykite atlygio iš serijos "dabar tu gali su kuo nori permiegoti ar pasibučiuoti, tuomet būsime lygūs" - taip tik dar labiau jį įskaudinsite. Jam atrodys, kad jums nusispjauti, jeigu taip paprastai į viską numojate ranka. Ir nebandykite prikaišioti "to aistringo šokio su kursioke" ar "žinučių iš kolegės". Tai tikrai neatperka to, ką padarėte.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.