5 žingsniai sužavėti vaikiną

 (17)
Užuot visą vakarą varvintumėte seilę dėl savo dėmesio objekto, imkitės iniciatyvos. Tai vienas pagrindinių raktų į sėkmę.
Pačios pagalvokite, kas jus labiau sužavėtų - smagiai nusiteikęs, ar kiekvieną žodį atsargiai renkantis gerbėjas?
© Shutterstock nuotr.


Nežinau, kaip jūs, bet aš vakarėlyje nusižiūrėjusi kokį vaikiną, tol kurpiu planus, kaip prie jo prieiti (į juos, žinoma, įtraukiu ir mūsų vestuvių akimirkas, ir vaikus, o kartais - ir skyrybas), kol mano simpatija galiausiai išeina namo. Kartą Liuska mane pamokė, kad „š*kančių traukinys nelaukia" ir pravedusi trumpą instruktažą liepė griebti jautį už ragų, t.y. vaikiną už atlapų. Negalėjau patikėti rezultatais, o viskas, rodos, buvo taip paprasta!

1 žingsnis: Ištarkite „labas" ir pradėkite lengvą, neįpareigojantį pokalbį (paklauskite, ką jis geria/valgo, nes atrodo labai skanu; paprašykite patarimo renkantis kokteilį). Nieko daugiau. Nedarykite klaidos ir jokiu būdu nepulkite vaikino, nes atrodysite beviltiška ir jo trokštanti. O juk vyras mažiausiai norės būti su asmeniu, besielgiančiu kaip prielipa.

2 žingsnis: Kalbėkitės su juo taip, kaip kalbatės su savo draugais ar broliu. Neparodykite, kad jūs jaudinatės ar nervinatės. Jei jūs parodysite, kaip svaigstate vien nuo to, kad su juo kalbatės, yra tikimybė, kad jis pasijus viršesnis už jus ir taps arogantiškas. Tai nėra gerai.

3 žingsnis: Papasakoti apie save įdomių faktų yra gerai, tačiau nedarykite to pokalbio pradžioje! Tai padaro pokalbį „formaliu". Tai tiktų, jei jūs kalbatės su verslo partneriu. Tačiau tokioje situacijoje kaip ši yra geriau, kad pokalbis, kiek tai įmanoma būtų kuo labiau nerūpestingas ir malonus.

4 žingsnis: O dabar laikas kalbėti jam. Leiskite ir jam papasakoti keletą įdomių faktų apie save, tokių kaip pomėgiai, aistros, ir įdėmiai klausykitės. Šie faktai gali pateikti jums idėjų apie ką kalbėti kitą kartą susitikus.

5 žingsnis: Nekalbėkite su juo labai ilgą laiką. Leiskite jam jūsų pasiilgti. Tačiau jokiu būdu nebaikite pokalbio dėl susidariusios nejaukios tylos. Juk norite, kad prieš jums atsisveikinant, jo galvoje įstrigtų kažkas malonaus.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.