5 sėdimos Kamasutros pozos

 (10)
Išgirdus žodį Kamasutra, galvoje iškyla tik viena asociacija – traumatologinis. Tačiau specialistai tikina, kad įvairias pozas laužiantis meilės menas nėra toks pavojingas, kaip gali pasirodyti...
© Shutterstock nuotr.

Jei norite, iš turtingo seksualių Kamasutros pozų arsenalo galite išsirinkti ką nors, tinkančio tik jums. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas. Bandykite! 

1 poza
Vyras pusiau guli ant žemos kėdės, šiek tiek praskėtęs kojas. Moteris apžergdama vyrą, sėdasi veidu į jį, kojos ant žemės (ne kybo ore - kėdė turi būti žema). Įvedusi penį į makštį, moteris atsilenkia atgal, kiek tai leidžia penis (ne juokas, galima jį traumuoti). Besimylėdami šia poza, dėmesio skirkite „sutepimui". Jei nesate tikra, jog natūralių lubrikantų jums užteks, po ranka turėkite dirbtinių.

Atsilenkusi atgal, gaudykite su vyru malonius pojūčius vieną po kito. Mylintis šia Kamasutros poza, labai gerai stimuliuojamas klitoris, tad patariame šią pozą rinktis nelabai aistringoms arba neturinčios pakankamos seksualinės patirties moterims.

2 poza
Vyras sėdi apžergęs suoliuką. Moteris atsisėda priešais jį ir patogiai atsigula ant nugaros. Vyras suima moters kojas ir atlieka judesiukus. Juos, beje, gali daryti ir moteris (užpakaliuko raumenimis).

3 poza
Vyras sėdi ant kėdės be atlošo arba ant lovos krašto. Moteris atsisėda ant vyro kelių, įsileisdama penį. Ir tą akimirką, kai artėja orgazmas, moteris stipriai apsiveja kojomis vyro liemenį, prisispausdama prie jo. Ši maža gudrybė nudžiugins ir vyrą, ir moterį, nes tuo metu makštis labai stipriai apglebia penį, o šis įslysta giliausiai.

Šią pozą galima paįvairinti. Taigi tą akimirką, kai pajusite artėjantį orgazmą, vyras tegu atsistoja, laikydamas moterį ore. Ši turi stipriai apsivyti vyrą kojomis ir rankomis.

4 poza
Vyras pusiau atsigula ant nugaros (geriausiai tam tinka didelis krėslas), moteris sėdasi ant vyro, atgręždama jam nugarą. Po to moteris šiek tiek palinksta į priekį, įsiremia arba į vyro kelius, arba į krėslo ranktūrius. Moters kojos turi siekti žemę.
Judesius atlieka moteris, vyras tik padeda jai, masažuodamas moters sėdmenis. Kai kurių moterų išangė yra labai jautri, todėl būtų gerai, jei vyro pirštai būtų kuo arčiau jos.

5 poza
Vyras sėdi taip pat, kaip ir 2 pozoje (apžergęs siaurą suoliuką). Moteris atsisėda nugara į vyrą ir atsigula ant pilvo, apsikabina vyro kojas, šis įeina į moterį. Ši poza suteikia galimybę peniui patekti į makštį skirtingais kampais. Vyras masažuoja moters sėdmenis, paisydamas judesių ritmo. Tempą gali diktuoti tiek vyras, tiek moteris. Beje, moterį ypač jaudina sėdmenų masažavimas ratu - tokiu atveju kepaliukai tai artėja, tai tolsta vienas nuo kito. Pamėginkite.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.