Sensacingas video iš Radvilo Bubelio organizuoto erotinio vakarėlio

 (89)
Žinomas verslininkas ir vieno iš pažinčių suaugusiems portalo įkūrėjas R.Bubelis dažnai tapatinamas su "svingerių" vakarėliais. Paskutinis jo organizuojamas renginys, į kurį sugužėjo ne vien žinomi veidai, bet ir suaugusiųjų pažinčių portalo nariai, viename iš sostinės klubų susilaukė išskirtinio dėmesio. Tačiau nei fotografijų, nei filmuotos medžiagos iš panašių renginių Lietuvoje niekas iki šiol nematė.
Mia ir Radvilas Bubelis
Mia ir Radvilas Bubelis
© Klubas.lt (M.Jurkutės nuotr.)

Įvairūs socialiniai tinklalapiai ir pažinčių portalai šiais laikas yra ypač populiarūs. Tačiau visuomenėje verda aistros dėl suaugusiųjų pažinčių portalų. Ar tai moralu? Ar tai etiška? Ar gali visuomenė toleruoti tokio pobūdžio internetines svetaines?

"Aš tikrai esu už. Yra žmonių, kurie nori rasti savo antrąją pusę. Tikrai, tokių žmonių daug, kuriems yra sunku su tam tikrais dalykais ir jeigu internetas jiems padeda tai daryti, ta prasme, bendrauti ir taip toliau. Kodėl gi ne", - kalbėjo atlikėjas Sasha Song.

Panašu, jog "tabu" dėl suaugusiųjų pažinčių portalo jau tampa praeitis ir vis daugiau žmonių nebijo atvirai bendrauti ir kalbėtis tokiomis temomis, kurios atrodytų yra pakankamai pikantiškos, bet labai įdomios.

"Manau, jog žmonės Lietuvoje darosi vis liberalesni ir tuo artėja prie vakarų pasaulėžiūros. O tai gerai ar ne - spręsti patiems žmonėms", - trumpai dėstė Radvilas Bubelis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Video

Parodė pačius geriausius pratimus stangriam užpakaliukui (2)

Sportišką kūną turinti fitneso modelis Whitney Johns pademonstravo, kokie pratimai yra geriausi ir veiksmingiausi stangriems sėdmenims.

Eglė Jackaitė: žiūrint filmą „Patriotai“ buvo gėda prieš drauges (103)

Savaitgalį kino teatruose startavusi komedija „Patriotai“ nepaliko abejingų. Vieniems patiko filmo saviironija, kitiems – aktorių vaidybą, o didiesiems mūsų šalies kritikams, kaip visada, nepatiko niekas. O kol kino žinovai loja, žvaigždės – kvatoja. Nes filmas, anot jų – nenusakomai juokingas.

Holivudas pasityčiojo iš kultinių „50 pilkų atspalvių“ ir sukūrė kur kas juodesnę jų parodiją

Tikriausiai nėra daug tokių, kurie nebūtų girdėję apie knygų bei filmo “50 pilkų atspalvių” fenomeną. Ne veltui ugniagesiai gelbėtojai viešai prašė žmonių nekartoti to, ką pamatė ekranuose – jie tiesiog nespėjo gelbėti pavojingus sekso žaidimus išbandančių porų. Todėl visa kraują kaitinanti erotinė istorija su sodomazochizmo elementais tiesiog prašėsi parodijos. Ir ilgai laukti nereikėjo: jau vasario 5 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodys komedija „50 juodų atspalvių“. „Juodo pabandžius, pilkų nebesinorės“, – skelbia filmo šūkis.

Rūta Ščiogolevaitė liko sukrėsta Deivio Norvilo pasakymu (13)

Praėjusioje LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ laidoje Deivis ir Renata Norvilai liko be mokinių, tad nuo to laiko vyras nusprendė sakyti tik tiesą ir Rūtą Ščiogolevaitę pavadino dviveide, jog ji visą laiką norėjo iš savo komandos išmesti muzikos pedagogą Dainių Griesių: „Du kartus ji davė šiam žmogui mažiausiai procentų norėdama juo atsikratyti“.

Evelina Young nutraukė trejus metus trukusią tylą (15)

Dainininkė ir dainų autorė Evelina Young po beveik trejų metų pertraukos išleido naują singlą ,,Can’t Wake Up”, kuris pristatomas kartu su specialiai jam sukurtu video klipu.

Deivis Norvilas neatlaikė: po filmavimo Rūta Ščiogolevaitę išvadino dviveide (12)

LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ to dar nebuvo – po Kryžminių kovų į Superfinalą pateko du pirmą kartą projekte debiutavusios Rūtos Ščiogolevaitės mokiniai, o Deivis su Renata – liko be nieko. Saldžioji porelė kiek nuliūdo, jog šį sekmadienį galės tik stebėti, kaip pasirodys kitų komandų nariai. O jau praėjusioje laidoje be mokinių likęs mokytojas juokavo, jog nuo šiol galės sakyti tik tiesą – nes nebeturi ko prarasti.

„Įniršusi“ Ineta Stasiulytė užvožė K. Glušajevui į veidą (20)

Komediją „Tarp mūsų, berniukų...“ jau matę žiūrovai negaili jai gerų atsiliepimų. Jie giria smagų filmą ir puikius aktorius, sako, kad juokėsi iki ašarų ir kad mielai eitų dar kartą žiūrėti. Tačiau dauguma jų nė nenumano, kiek pilvus nuo juoko plėšančių scenų liko už kadro. Filmavimų metu komedijoje vaidinantys aktoriai taip dažnai juokindavo vieni kitus ir filmo komandą, kad režisieriui teko ne kartą juos drausminti.

Livija Gradauskienė: neištikimi, bet galiausiai vis tiek grįžta pas žmonas (2)

Nauja lietuviška komedija „Tarp mūsų, berniukų...“ visuose Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti jau rytoj – pirmąją Naujųjų Metų dieną. Filmą jau matę žinomi žmonės negaili jam gerų žodžių, o kai kurie netgi sako, kad tai geriausia visų laikų lietuviška komedija.

Simona Nainė nustebino parodžiusi ir vulgariąją savo pusę (11)

Ne paslaptis, kad ir patys kultūringiausi žmonės kartais mėgsta pajuokauti ir kiek aštriau. Šįkart LNK žiūrovus nustebins paprastai savo švelnumu ir mielumu išsiskirianti atlikėja Simona Nainė. Dalyvaudama šventiniame nacionaliniame anekdotų mūšyje, mergina įrodė, kad gali pajuokauti ir ne itin mandagiomis temomis. Manto Stonkaus vedamoje LNK laidoje „Operacija „Anekdotai“ ir kiti Naujųjų nuotykiai“ žinomiausi šalies žmonės paskutinį metų vakarą varžysis dėl to, kas anekdotus pasakoja geriausiai.

Vytenis Pauliukaitis nusiplėšė savo legendinius ūsus

Pagalvojus apie režisierių Vytenį Pauliukaitį, pirmiausiai į galvą ateina charakteringiausios jo įvaizdžio detalės – akiniai storais rėmeliais ir tankūs, vešlūs ūsai. Tačiau gelbėdamas vieną savo režisuojamą renginį, kuriame negalėjo dalyvauti, V. Pauliukaitis ryžosi kilniai ir skausmingai aukai – jis savo ūsus tiesiog nusiplėšė.

Po sekso skandalo atsigavusi 42 metų Nataša Koroliova glumino iš suknelės slystančiu biustu (32)

42 metų ukrainiečių kilmės dainininkė Nataša Koroliova, pavasarį atsidūrusi griausmingo sekso skandalo epicentre, metus baigia atsigavusi ir aukštai iškelta galva.

Kauno gražuolė į popmuzikos Olimpą veržiasi su nauju hitu (VIDEO) (16)

Dainininkės Vestos Gruzdienės vardas gerai žinomas populiarios vaizdeliu platformos „YouTube“ naršytojams – prieš kelerius metus tokios dainos kaip „Apkabinai“, „Bananai chuliganai“, „Pradinukė“ ir kitos nesunkiai surikdavo po kelis šimtus tūkstančių peržiūrų, tačiau oficialiosios žiniasklaidos įžymybe Vesta taip ir netapo.

Irūna ir Katažina pristato nerealią kalėdinę dainą (27)

Dvi žavios Lietuvos popscenos brunetės - Irūna ir Katažina savo gerbėjams pristato naują bendro darbo vaisių - dainą „Švęsim Kalėdas kartu“ ir šio kūrinio vaizdo klipą.

Pasaulį apstulbino naujas šviesiaplaukės krūtų šokis (35)

Praėjusiais metais pasaulį šokiravo didžiakrūtė šviesiaplaukė, internautus nustebinusi neįtikėtinais sugebėjimais – ji savo krūtis pašokdino pagal Vienos klasiko Wolfgango Amadeaus Mozarto simfoninę muziką ir kalėdinę „Jingle Bells“ melodiją.

Vaizdo klipe įamžintas kerintis Astos Valentaitės grožis (25)

Atskleisk save, atpažink savo talentus ir būk laiminga! Kiekviena moteris yra ne tik paslapties, grožio, gyvybės, bet ir jėgos nešėja. Kiekvienoje moteryje gyvena deivė. Būtent šią žinutę savyje talpina įkvepiantis projektas „The Goddess”, kurio įgyvendinimui susibūrė pačios įvairiausios Lietuvos moterys.
Sk vas. 07d.
1°...7°
Pr vas. 08d.
1°...6°
An vas. 09d.
3°...9°
Tr vas. 10d.
2°...9°
Kt vas. 11d.
2°...6°