Realybės šou „Šlovė ir turtai“: išgirsk atsakymus į savo klausimus (užduok klausimus šou dalyviams)

LNK eteryje prasidėjęs naujas realybės šou „Šlovė ir turtai“ žada daug įspūdingų akimirkų, nesuvaidintų emocijų ir aistros proveržių.
"Šlovė ir turtai" pristatymas
"Šlovė ir turtai" pristatymas
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Prie šio neabejotinai televizijos rinką sukrėsiančio šou kūrimo gali prisijungti ir patys žiūrovai.

Užduok savo klausimus realybės šou dalyviams bei vedėjams ir išgirsk atsakymus iš pirmų lūpų. Klausk drąsiai ir tiesiai - intriguojančiame šou galima tikėtis visko....

Savo klausimus realybės „Šlovė ir turtai“ dalyviams ir vedėjams siųsk adresu redakcija@klubas.lt

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

TV

42-ąjį gimtadienį švenčianti Eglė Jackaitė paatviravo apie tai, kas svarbu po keturiasdešimties (1)

„Dabartinis mano amžius fantastiškai nuostabus“, – per laidos „Muzikinis gimtadienis“ filmavimą tikino aktorė, renginių vedėja Eglė Jackaitė. 42-asis jos gimtadienis televizijos studijoje buvo apkaišytas ne tik rožinėmis gerberomis, bet ir juodomis orchidėjomis. Būtent šis nepamirštamas grupės „MG International“ hitas „Juoda orchidėja“ jausmingąją Eglę privertė dar kartą pagalvoti, kad sulaukus keturiasdešimties dvasiniai dalykai svarbiau už pirmojo bučinio aistrą.

Išpranašauta Vitalijos Katunskytės ateitis ir kas jos laukia (51)

Viena ryškiausių scenos moterų Vitalija Katunskytė nusprendė išsiburti ir sužinoti, kas jos laukia. Laidoje „Vaivos pranašystės“ – šį ketvirtadienio vakarą – tarologas Leopoldas Malinauskas išmetė kortas ir gerokai nustebino šlagerių karalienę: nauja meilė aplankys visai netrukus.

Mantas Stonkus paatviravo apie atlyginimus televizijoje (7)

Aktorius Mantas Stonkus šį sezoną buvo matomas visur – ne tik savo spektakliuose bei pasirodymuose, bet net ir keliuose televizijos projektuose. Tiesa, šį vakarą LNK laidoje „Su cinkeliu“ laidos vedėjas paatviraus apie televizijoje mokamus atlyginimus, tačiau jo istorija nebus tokia, kokią būtų galima tikėtis išgirsti ir pripažintos žvaigždės.

Natalijos Martinavičienės grožio paslaptis – šalia esantis vyras (10)

Kauno verslininkė ir papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė atskleidė, kad prieš dešimt metų, susipažinusi su dabartiniu savo vyru Sigitu, svėrė 10 kilogramų daugiau. Būdama 159 centimetrų ūgio, kaip sako moteris, atrodė putli.

Riebalus nusisiurbusi Neringa Šiaudikytė atskleidė, kokios iškrovos dienos laikosi ir ką tuo metu valgo (14)

Šio antradienio pavakarę LNK laidoje „Yra, kaip yra“ žinomos moterys dalinsis patarimais, kokių dietų laikosi ir kokiomis priemonėmis išlaiko dailias formas.

Viktorijos Mauručaitės dukra Gabrielė Grygolaitytė–Vasha: nenoriu būti tokia, kaip mama (7)

Jau šį antradienio vakarą BTV eteryje vasaros sezonui su žiūrovais atsisveikins nuotaikingasis žaidimas „Ant liežuvio galo“, kurį vedė radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Paskutinėje dvikovoje susitiks dailininkas Algirdas Gataveckas su breiko komanda „Banzai“ ir atlikėja Gabrielė Grygolaitytė – Vasha kartu su mama Viktorija Mauručaite ir dviem draugėmis.

Katažina Zvonkuvienė: niekada neatrodžiau sau graži (20)

Ar galite įsivaizduoti gyvenimą kelias savaites kasdien maitinantis tik 10-ies centimetrų dydžio sudžiūvusia grikių duona ir arbata ar sultiniu? O jei dar kasdien tektų laikytis itin griežto dienos grafiko, ką ir kada turite veikti, prižiūrint būriui gydytojų? Nustebtumėte išgirdę, kad kasmet dešimtys pasaulio turtingųjų ir garsiausių Holivudo aktorių vietoj egzotinės kelionės į kokią nors salą savanoriškai renkasi tokį gyvenimą privačiose klinikose, o už tai dar pakloja solidžias sumas.

Grupės „Panteros“ įkūrėja - apie kraupią santuoką su kaliniu (62)

Vienos iš grupės „Panteros“ įkūrėjų, sportininkės, žurnalistės ir dainininkės Monikos Ostrenkovos gyvenimas nebuvo lengvas. Dar mokykloje mergina susidūrė su bendramokslių patyčiomis, o vėliau teko išgyventi ir skyrybų dramą su, anot jos, vyru, kurį ji be galo mylėjo.

Ineta Stasiulytė: Deividas Meškauskas – geriausias lovoje (62)

Pikantiškas LNK žaidimas „Moterys prieš vyrus“ toliau įrodinėja, kad čia jokių tabu nėra, o laidos dalyviai apie save atskleidžia dar negirdėtų intymių detalių.

Conchita Wurst virtusi Jolanta Leonavičiūtė: įdomu pabūti vyru (17)

Šį, penktadienio, vakarą – linksmo TV6 projekto „Žmogus prieš musę!“ antroji dalis. Kaip ir buvo žadama, šou kaskart stebina netikėtais žinomų žmonių pasirodymais eteryje. Dalyvių užduotis – per minutę pagauti musę, įsijautus į tam tikrą vaidmenį. Maža to, kiekvienas jų gauna itin skirtingas priemones musei gaudyti: kas rankose turi žuvį, kas – dulkių siurblį, o kai kuriems dalyviams net uždengiamos akys.

Išteka Irūna Puzaraitė (67)

Turbūt nėra žmogaus, kuris nepažinotų Irūnos Puzaraitės. Praėjusiais metais mylimiausiu televizijos veidu išrinkta LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėja išskirtinį interviu davė savo kolegei Gintarei Gurevičiūtei. Atvirą Irūnos interviu žiūrovai išvys šį sekmadienį laidoje „Bus visko“.

Radži: prie tėvo kapo duobės stovėjau vienas kaip pirštas (90)

„Prie tėvo kapo stovėjau vienas kaip pirštas... “, - jau šio ketvirtadienio vakaro LNK laidoje „Valanda su Rūta“ atviraus dainininkas Radži, prieš kelias dienas netekęs ir mylimo senelio. Dainininkas prisimins savo vaikystę laidoje apie tėvystę. „Kad ir kokie netobuli būtų namai, ar ne biologiniai tėvai, tai – geriau, nei šaltos vaikų namų sienos....“, - teigs Radži. Dainininkas nudžiugs sužinojęs, kad prieš jį sėdinti jauna sutuoktinių pora, negalėdama susilaukti savo vaikų, į namus priėmė romų mergaitę, ir šiuo metu kaip tik tvarko įvaikinimo dokumentus. „Jūsų laukia labai linksmas, tačiau nelengvas gyvenimas, mat romai – labai dainingi, ir karšto būdo žmonės...“, - žiniomis dalinsis Radži.

Vitalija Katunskytė: marinot mane, aš dabar jums – kaip feniksas iš pelenų (17)

Ir kas sakė, kad ji negali dainuoti? „Lietuvos ryto“ televizijos šou „Muzikinis gimtadienis“ paaiškėjo, kad dainininkė iš Šiaulių, Palangos Basanavičiaus gatvės pažiba Vitalija Katunskytė ne tik dainuoti, bet ir šokti gali. „Kai sveikata pykt mykt, tai dvasią energija ir charizmas palaiko“, – juokavo studijoje Vitalija, o jos užsidegimu ir nuoširdumu atsižavėti negalėjo ir laidos vedėjai, ir 51-ąjį gimtadienį studijoje švenčiantis garsiausias Lietuvos magas Arvydas Stonys.

Mantas Stonkus už pastabas apie žmonos neištikimybę įgėlė Natalijai Bunkei (62)

Nors aktoriai Mantas Stonkus su žmona Indre Stonkuviene ir nevengia saviironijos, aplinkiniams patraukti juos per dantį pavyksta ne visada. Atgal nuo M. Stonkaus kliuvo net atlikėjai Natalijai Bunkei, kuri LNK laidos „Su cinkeliu“ filmavime bandė pajuokauti apie laidos vedėjo žmoną.

Filmavimo kamerų apsuptyje – netikėtas Stano prisipažinimas apie nekaltybę (4)

Televizijoje nedažnai matomą muzikantą ir dainų kūrėją Stano žiūrovai galėjo išvysti netikėtame amplua. Jis atliko vaidmenį TV3 komiškame seriale „Rezidentai“, kur vaidino pats save. Vienai dienai aktoriumi tapęs muzikos prodiuseris klinikos koridoriuose ne tik bandė atsiginti įkyrių gerbėjų, bet ir savo romantiškomis dainomis mėgino sutaikyti susipykusius įsimylėjėlius.
Sk geg. 01d.
2°...16°
Pr geg. 02d.
5°...16°
An geg. 03d.
6°...16°
Tr geg. 04d.
6°...18°
Kt geg. 05d.
7°...19°