Pasaulyje gražiausiomis moterimis tituluojamos ukrainietės sugadino savo įvaizdį makiažo klaidomis

 (40)
42 metų Ukrainos dainininkė Irina Bilyk tapo bene didžiausia trečiadienio žvaigžde Vitebske vykstančiame festivalyje „Slavianskij bazar“.
Irina Bilyk
Irina Bilyk
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Nors Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos teritorijoje ji negali pasigirti tokiu populiarumu, kokį turi Rusijos popmuzikos žvaigždutė Žana Friske, taip pat pasirodžiusi „Slavianskij bazar“ scenoje, tačiau sulaukė nemenko žiniasklaidos dėmesio.

Mėlyną kombinezoną vilkinti, grandinėlėmis apsikarsčiusi Irina Bilyk atrodė išties efektingai, tačiau užkulisiuose susigrūdę žurnalistai kur kas labiau aptarinėjo ne jos pasirodymą ar įvaizdį, tačiau jos išvaizdą. Veidą papuošusi perkrautu storu sluoksniu makiažo, Irina atrodė neskoningai. Ryškiu akių pravedimu lyg juodu flomasteriu apvedžiotos akys visiškai netiko prie dainininkės šviesių plaukų, o rožiniais lūpų dažais padažytos putlios ir rėkiančios Irinos lūpos privertė pamanyti, jog atlikėja pasiryžusi filmuotis intriguojančiose suaugusiųjų filmo scenose... Taip pat kalbama, kad dainininkės išvaizda rūpinosi grožio peilio specialistai. Kaip ten bebūtų, moteris atrodo iš tiesų įspūdingai ir išskirtinai – kaip ir nemaža dalis Rytų Europos popmuzikos dainininkių, dedančių visas pastangas atrodyti efektingai.

Tiesa, įspūdingoms dainininkėms asmeninis gyvenimas neretai susiklosto sudėtingai – Irina Bilyk taip pat negali pasigirti sklandžiu ir ramiu šeimyniniu gyvenimu: Ukrainos žvaigždžių gyvenimą sekantys metraštininkai suskaičiavo keturis oficialius ir neoficialius jos gyvenimo vyrus.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

Pamiršta M.A.M.A. herojė: mįslingoji Džordanos Butkutės palydovė liko ištikima gilioms iškirptėms (12)

Prieš savaitę praūžę M.A.M.A. apdovanojimai tradiciškai paliko gilų pėdsaką Lietuvos žiniasklaidoje – raudono kilimo viešnių stiliaus aptarimą keitė Justino Jankevičiaus ir Viliaus Tarasovo apsižodžiavimas, šį – Justės Arlauskaitės pasvarstymai apie kolegų pavydą, paskui sekė Agnės Jagelavičiūtės ir Astos Valentaitės kivirčas, apdovanojimų organizatorių susprogdintas „savi – saviems“ sąmokslo teorijos burbulas ir kiti didesni bei mažesni nutikimai.

Skandalingoji rusaitė sugrįžo: tokį katastrofišką stiliuką išvysi ne kasdien (10)

Holivude popdainininkės karjeros siekianti rusaitė Nadeea Volianova, kur kas labiau nei savo dainomis išgarsėjusi vulgariomis fotosesijomis, po ilgokos pertraukos ir vėl apsireiškė.

Tokioje padėtyje Daina Bosas dar nebuvo: elito ponios neapsidžiaugs (142)

Po M.A.M.A. apdovanojimų portalas KLUBAS.lt surengė raudono kilimo karalienės rinkimus. Kurių metu daugiausia skaitytojų balsų susišlavė ir nugalėtoja tapo verslininkė Daina Bosas.

Kalba Juozas: Agnė vilkėjo kopiją, o „renginys buvo š*dinas, palyginti su tuo, kaip žmonės buvo pasipuošę“ (180)

Ketvirtadienio vakarą sostinės vyrų stiliaus namuose „Trend Wave“ surengtame vakarėlyje, kurio metu buvo pristatyta artėjanti „Vyrų mados savaitė“, buvo karšta – ne tik dėl šiltos atmosferos, bet ir dėl dizainerio Juozo Statkevičiaus į kairę ir dešinę dalijamų interviu.

Subtilus Astos Valentaitės seksualumas prikaustė fotografų dėmesį (9)

Trečiadienio vakarą į sostinės bomondo pamėgtą „Stiklių“ viešbutį suplūdo gausus būrys damų ir jiems asistuojančių džentelmenų – prabanga dvelkiančioje erdvėje buvo pristatyta įvaizdžio kūrėjos Olgos Wiseman knyga „Grožio galia“.

Išaiškėjo, kodėl Baibos Skurstenės-Serdiukės kojos yra tokios gražios (12)

Kol vieni dalyviai su nekantrumu laukė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos penktojo koncerto įrašo, tol kiti sąžiningai jam ruošėsi.

Stiliaus karai 2: Asta Valentaitė prieš Agnę Jagelavičiūtę (įvertink)
 (27)

Po praūžusių M.A.M.A. apdovanojimų ir neišvengiamo apkalbų srauto, Lietuvos pramogų pasaulį sukrėtė dar viena dvikova – karo kirvį iškasė dvi šalies divos.

Asta Valentaitė nesikuklino ir išvardino visus savo nuopelnus bei ko ji yra verta (125)

Suknelių karai, kuriuose susikibo Agnė Jagelavičiūtė ir Asta Valentaitė, įsibėgėja. A. Jagelavičiūtė DELFI portale sukritikavo Astą Valentaitę, tačiau Asta vietoje nesėdėjo ir įsileido į viešą skandalą, kur davė kirtį didžiajai stiliaus ikonai.

„Eurovizijos“ vedėja Gerūta Griniūtė dar niekada nebuvo tokia seksuali (7)

Antradienį LRT Didžiojoje studijoje vyko nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos penktojo koncerto įrašas.

Stiliaus karai: Asta Valentaitė kirto jos apsirengimą sukritikavusiai Agnei Jagelavičiūtei (73)

Stiliaus žinovė ir kritikė Agnė Jagelavičiūtė portale DELFI drąsiai pasisakė apie kiekvieno žinomo žmogaus iš pramogų pasaulio stilių M.A.M.A. apdovanojimuose. Vienus pagyrė, o kitus sukritikavo. Agnei užkliuvo ir stilistės bei modelio Astos Valentaitės įvaizdis.

Natūralų grožį mėgstanti Monika Šalčiūtė pasidarė tobulą makiažą įvertinkite (31)

Socialinių tinklų žvaigždė ir televizijos projektų dalyvė Monika Šalčiūtė pradėjo lankyti privačias makiažo pamokas ir mokytis grožio paslapčių.

Kas taps M.A.M.A. raudono kilimo karaliene? (balsavimas) (74)

Rimstant pirmajai dėmesio, skirto M.A.M.A. apdovanojimams, bangai, atėjo eilė tradiciniam raudono kilimo hitparadui. KLUBAS.lt ekspertai iš gausybės kerinčio grožio moterų atrinko dvidešimt pretendenčių į raudono kilimo karalienės titulą.

M.A.M.A. diva: plėšrūniškas Solveigos Mykolaitytės seksualumas (8)

Kaune praūžusiuose M.A.M.A. apdovanojimuose daugiausia žiniasklaidos dėmesio tradiciškai sulaukė ne pergales įvairiose nominacijose nuskynusių muzikantų džiaugsmo ašaros, o raudono kilimo intriga: kuri gi dama labiausiai nustebins savo įvaizdžiu.

M.A.M.A. diva: Astos Valentaitės rafinuotos elegancijos triumfas (87)

Bemaž kiekvienas Astos Valentaitės pasirodymas didesniame renginyje būna palydimas pavydžių žvilgsnių ir apkalbų, tačiau pačiai stiliaus ikonai – ta nė motais: stiliaus pojūtis, jai, rodos, duotas nuo mažens.

M.A.M.A. diva: Inga Stumbrienė glumino pernelyg atidengta nuoga nugara (149)

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje praūžę M.A.M.A. apdovanojimai ne vienai žinomai šalies damai tapo proga pademonstruoti savo garderobo naujienas. Ir nors ant raudono kilimo žibėjo ne viena efektinga ponia, ko gero, labiausiai gausiai susirinkusius fotoreporterius pavyko nustebinti dažnai vakarėlių viešniai Ingai Stumbrienei.
Pr vas. 08d.
1°...7°
An vas. 09d.
3°...7°
Tr vas. 10d.
2°...9°
Kt vas. 11d.
1°...5°
Pn vas. 12d.
-1°...4°