-
Šiandien

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (3) 58 min.

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus vėjas. Vasara išsikvėps, tad pamažu pratinsimės prie rudeniško oro.

Joga prieš stresą (1) 1 val.

Mūsų kūnas – sudėtingas mechanizmas ir jis reaguoja ne tik į išorinius dirgiklius, bet ir į vidines įtampas. Nuolatinis stresas bei emocinis nuovargis kaupiasi kūne ir signalizuoja apie įtampą skausmais bei raumenų sąstingiu.

Lengvas kelias į laimę 1 val.

Kinų filosofas Lao Tzi klausė: „Ar gali kas nors drumstą vandenį padaryti skaidriu?“ – ir pat atsakė: „Jei paliksit jį ramybėje, jis pats taps skaidrus.“

Itin reta veislė: šunys-dainininkai 1 val.

Naujosios Gvinėjos staugiantieji šunys, kartais dar vadinami dainininkais – vieni rečiausių šunų planetoje, mat išlikusių nelaisvėje jų yra vos šimtas.

„Premier“ lyga: 200-asis W. Rooney įvartis ir „Manchester City“ išplėštos lygiosios Ispanijoje suklupo „Villarreal“ 1 val.

Anglijos „Premier“ lygos antrasis turas baigėsi permainingomis rungtynėmis Mančesteryje, kur vietos „Manchester City“ sugebėjo išplėšti lygiąsias 1:1 (0:1) susitikime su Liverpulio „Everton“.