7. Tony Martin (Vokietija)
8. Gianni Meersman (Belgija)
9. Philippe Gilbert (Belgija)
10. Graeme Brown (Australija) - visų laikas vienodas

Bendroje įskaitoje po šeštojo etapo lyderio poziciją išsaugojo 24-ą vietą etape užėmęs italas Vincenzo Nibalis. Trim sekundėmis nuo italo atsilieka antrą vietą užimantis amerikietis Chrisas Horneris, aštuoniomis - trečioje pozicijoje likęs airis Nicolas Roche'as.

Bendra įskaita:

1. Vincenzo Nibali (Italija) - 22:38:07
2. Chris Horner (JAV) - atsilieka 3 sek.

Lenktynių Prancūzijoje trečią etapą E. Šiškevičius baigė tryliktas

Prancūzijoje 27-ą kartą vykstančių keturių dienų „Tour du Poitou Charentes“ dviratininkų lenktynių trečiame etape ketvirtadienį tryliktas finišavo „Sojasun“ ekipos narys Evaldas Šiškevičius, 24-as buvo „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas, o Egidijus Juodvalkis, ginantis „Crelan-Euphony“ klubo gretas, liko 48-as.

Visi trys Lietuvos dviratininkai 109,4 km distanciją vėl įveikė kartu su pagrindine grupe.

Trečią etapą iš eilės laimėjo lenktynių lyderis bendroje įskaitoje prancūzas Naceras Bouhannis, finiše akimirka aplenkęs trečiojo etapo prizininkais tapusius italus Matteo Pelucchį bei Davide'ą Appollonio.

1. Nacer Bouhanni (Prancūzija) - 2 val. 33 min. 41 sek.
...
142. Giairo Ermeti (Italija) - atsiliko 10 min. 38 sek.

Bendroje lenktynių įskaitoje po trečiojo etapo Gediminas Bagdonas pakilo į dvyliktą vietą iš keturioliktos, Evaldas Šiškevičius - į aštuonioliktą poziciją iš 22-os, o Egidijus Juodvalkis iš septynioliktos vietos nukrito į dvidešimtą. Visi trys Lietuvos dviratininkai lyderiui prancūzui Nacerui Bouhanni pralaimi 26 sekundes:

1. Nacer Bouhanni (Prancūzija) - 11 val. 29 min. 58 sek.
2. Armindo Fonseca (Prancūzija) - atsilieka 20 sek.