Michael Matthews

26 straipsnių

Tomas Gaubys, LDSF

Lietuvos dviratininkas Ignatas Konovalovas su Prancūzijos komanda „Groupama-FDJ“ ir jos sprinteriu prancūzu Arnaud Demare'as toliau švenčia – Europos vicečempionas ir Prancūzijos čempionas penktadienį laimėjo 103-iųjų prestižinių daugiadienių lenktynių „Giro d'Italia“ septintąjį etapą. Tai – trečioj...

Sekmadienį Prancūzijoje jau 74-tą kartą startavusių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Paryžius – Nica“ prologe FDJ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas užėmė 34-tą vietą, o „Delko Marseille Provence KTM“ ekipos narys Evaldas Šiškevičius tenkinosi 49-ta pozicija.

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas sekmadienį tapo istorinio pasiekimo autoriumi ir dar kartą išgarsino Lietuvą visame pasaulyje. Iš Kvėdarnos (Šilalės r.) kilęs 27-erių metų atletas Ričmonde (JAV, Virdžinijos valstija) surengto 88-o pasaulio plento dviračių čempionato vyrų grupinėse lenktynėse iško...