Thomas Voeckler

18 straipsnių

Prancūzijoje vykstančių „Tour Cycliste International La Provence“ dviratininkų lenktynių antrajame etape 34-ą vietą užėmė „Delko Marseille Provence KTM“ komandai atstovaujantis Evaldas Šiškevičius.

Karolis Einikis, LDSF

68-tąjį kartą vykstančių „Tour de Romandie“ dviratininkų lenktynių Šveicarijoje pirmajame etape trečias finišavo bei į tokią pat poziciją bendrojoje įskaitoje pakilo „Garmin Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.

94-ą kartą Italijoje vykusiose klasikinėse Milano-Turino dviratininkų lenktynėse 88-as finišavo „MTN-Qhubeka“ komandos narys Ignatas Konovalovas. Lietuvos dviratininkas 193,5 km distancijoje 8 minutes bei 30 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui italui Diego Ulissiui, aplenkusiam lenktynių priz...