SKYRYBŲ IR ATSITIESIMO ISTORIJA. „Vyras pareiškė – tu nepakankamai graži

 (24)
Tai tikra istorija, kurios pasekmė – iširusi santuoka ir tūkstančiai įžeistos moters pasekėjų...
© Shutterstock nuotr.

Iš tiesų šią istoriją galėtumėme priskirti prie pačių banaliausių. Vedybos, meilužė, skyrybos... Tačiau kaip viskas išvirto ir kaip išduota žmona susitvarkė, galima sakyti, jog toks supurtymas netgi išėjo į naudą – moteris parašė knygą, tapusią geru vadovu kitoms įskaudintoms moterims.

Kaip rašo The Daily Mail, šiuo metu Vašingtone gyvenanti 42 metų Jennifer Tress santuokoje išgyveno beveik vos kelerius metus - susituokė 23-ejų, o išsiskyrė 26-erių. Vyras vis labiau tolo ir šalo, o kai žmona paprašė paaiškinti, kodėl, sutuoktinis atsakė: „Nes tu esi nepakankamai graži“.

Paskui Jennifer išsiaiškino, jog per nepilnus dvejus santuokos metus jos vyras turėjo santykių su stambiakrūte blondine iš Kalifornijos, besistažavusia jo kompanijoje.

J. Tress vyro mestą įžeidimą „Tu nepakankamai graži“ pavertė prekės ženklu ir parašė knygą, paremtą asmeniniais išgyvenimais.

Leidiniui Jennifer pasakojo: „Tai buvo pirmas kartas, kai aš savęs paklausiau: „Palauk, aš nepakankamai graži? Aš iki santuokos turėjau savigarbos“.

Moteris, užuot susikoncentravusi į negatyvius patyrimus, leidusi buvusio vyro įžeidimui suėsti ją iš vidaus, sunaikinti, nusprendė pradėti rašyti tinklaraštį yourenotprettyenough.com, tapusiu puikiu pagrindu moterų diskusijoms apie savigarbą, jos kėlimą, atsitiesimą. Ta frazė „You're not pretty enough“ tapo vienijančiu ją ir kitus žmones juokeliu.

Taip ji atrado, kad žmonės googlina „kaip tapti gražia, kai tokia nesi?“ arba „ar aš gana graži tam, kuris mane myli?“. Tai nuliūdino Jennifer (ji dirba vyriausybėje konsultante) - ji nusprendė griebtis veiksmų: patalpino tinklaraštyje savo vedybų nuotrauką.

PAŽIŪRĖKITE: kaip atrodė Jen vedybų dieną ir kaip atrodo dabar.

Paskui pradėjo bendradarbiauti su Vašingtono universitetais ir rinkti medžiagą, klausinėdama žmonių, kada jie paskutinį kartą jautėsi gražūs, kas sukėlė tokius jausmus bei ką daryti, jog taip jaustumeisi visada.

Jennifer netgi padarė išvadą apie santykius su buvusiu vyru: „Mes turėjome skirtingų lūkesčių santuokoje, bet nebendravome, nekalbėjome vienas su kitu. Todėl nenoriu demonizuoti savo buvusio vyro“.

Ji pripažino, kad buvusio vyro pasakyti žodžiai žeidė, tačiau tai drauge ir privertė atsitokėti bei rašyti savo išgyvenimus. Knygoje žmonės randa patarimų, kaip gerai jaustis, atsigauti, jei atsitinka negerų dalykų gyvenime.

J. Tress parašė ne tik įkvepiančią ir sėkmingą knygą, bet ir pradėjo skaityti paskaitas JAV koledžuose ir netgi atrado naują meilę! Jennifer prisipažino, jog dabar negalinti įsivaizduoti, kad galėtų būti dar laimingesnė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Nepatikėsite: 11 beprotiškų dalykų, kuriuos žmonės daro vairuodami (2)

Pasirodo, kai kurie žmonės atlieka automobilyje ir šiuos įvardytus dalykus. Nekartokite jų klaidų, nes tai tiesus kelias į avarines situacijas.

Bijote vairuoti? Moterys, sužinokite, kaip labiau pasitikėti savimi prie vairo

Dabar keliuose galima išvysti daugiau dailiosios lyties vairuotojų nei bet kada anksčiau. Per pastaruosius 20 metų vairuojančių moterų skaičius išaugo dvigubai, tačiau jeigu daugelis vyrų prie vairo trykšta perdėtu pasitikėjimu savimi, tai moterims dažniausiai jo trūksta.

6 mažai žinomi vairavimo patarimai, kurie gali išgelbėti jūsų gyvybę (15)

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažniausiai gyvybės netenka vairuodami ar patekę į kito vairuotojo sukeltą eismo įvykį. Nepaisant fakto, kad šiais laikais automobiliai yra saugesni nei bet kada, juos vis tiek vairuoja žmonės, kurie, būkim sąžiningi, kartais neturi net minimalių techninių ir teorinių žinių, kurios būtinos norint valdyti transporto priemonę

5 naudingi patarimai vairuojančioms moterims (58)

Kiekviena dailiosios lyties atstovė nors kartą gyvenime yra girdėjusi skundžiantis „moterimis prie vairo“. Nei vienai nepatinka tai girdėti, tačiau kalbant tarp mūsų, mergaičių, tuose juokeliuose esama nemažai tiesos, ar jums taip neatrodo?

Avariją išgyvenęs E. Žičkus: skausmą krūtinėje jaučiau dar kelias dienas, o išgąstį – ne vieną mėnesį (6)

Visi kas savo kailiu patyrė ką reiškia patekti į avariją, žino kad toks įvykis paveikia ilgam. Vieni išgyventą išgąstį jaučia metų metus, kiti kasnakt sapnuoja košmarus, bet daugelis vieningai sutaria, kad skubėjimas kelyje viso to nevertas.

Dainos, kurių nepatartina klausyti prie vairo (16)

Nuotaika, kuri jus valdo vairuojant, veikia viską. Tai, kaip jaučiatės tuo metu, apspręs, kaip vairuojate. Jeigu esate supykę, vairuosite kur kas agresyviau. Jeigu liūdite, greičiausiai būsite labiau išsiblaškę ir prasčiau nei įprastai sukaupsite dėmesį. Jeigu jaučiatės laimingi ir savimi patenkinti, greičiausiai viską darysite pagal įstatymo raidę arba tiesiog paprasčiausiai greitai važiuosite. Ir nors egzistuoja tūkstančiai įvairių veiksnių, apsprendžiančių jūsų nuotaiką, niekas negali paneigti, kad muzika, kurios klausotės, yra vienas iš pagrindinių veiksnių.

Peršalimo ligos: kaip užkirsti kelią rimtesnėms ligoms (1)

Aktualiausios, žinoma, kvėpavimo takų ligos - jos mus rudenį puola dažniausiai.

10 patarimų nėščioms vairuotojoms (1)

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja prie vairo sėstis ir besilaukiančioms moterims, o tai darydamos jos privalo suprasti, kad avarijos atveju pavojus susižeisti yra didesnis. Vis dėlto, esama būdų, kaip riziką sumažinti.

Vairuotojų horoskopas: kokie kiekvieno Zodiako ženklo vairavimo įpročiai (10)

Paskaičius šį straipsnį tikriausiai pasakysite: „Matot, ne viena aš vairuoju tarsi su pirkinių maišu ant galvos.“ O gal atvirkščiai? Padiskutuokime komentaruose!

Tikra istorija: šito nepamiršiu visą gyvenimą (2)

Kiekvieną dieną vis greičiau bėgame ir bandome užkariauti bei pasiekti naujus tikslus. Bet kiek iš tiesų tame yra prasmės?

Skaitytojos patirtis: iki šiol sapnuoju tą vyrą (10)

Kartais būna etapų, kai, rodos, tarsi plauki pasroviui ir nebevertini kasdienybės teikiamų džiaugsmų, kurie gyvenimui suteikia prasmės bei vertės.

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus (2)

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.