Ką daryti, jei JIS nepatinka jūsų tėvams?

 (3)
Esate plėšoma į skirtingas puses – turite partnerį, kurį beprotiškai mylite, ir turite tėvus, kurie jus išaugino. Problema? Jūsų tėvams visiškai nepatinka jūsų antroji pusė. VISIŠKAI.
© Shutterstock nuotr.

Ką daryti, kai jūsų tėvai nekenčia jūsų partnerio (išskyrus tai, kad valgysite begalę ledų ir verksite, žiūrėdama graudžius filmus)?

Štai jums keli patarimai.

Pirmiausia tai, kas svarbiausia: Tikriausiai jūsų tėvai galvoja apie tai, kas geriausia jums. Galų gale, juk jie jus išaugino ir jei jie tai padarė gerai, tikėtina, kad vis dar esate su jais artima. Tad jei nuo jūsų dabartinio partnerio jiems šiurpsta plaukai ant nugaros, jums reikia išsiaiškinti, kas vyksta.

Paklauskite tėvų, kodėl JIS jiems nepatinka. Nebent jie tokie, kurie apskritai negali net pagalvoti apie tai, kad jų brangiausia dukrytė su BET KUO susitikinėja, jie, ko gero, tikrai turi rimtą priežastį. Šiame pasaulyje jie gyvena kur kas ilgiau už jus, tad juos išklausyti yra svarbu. Reikalaukite smulkmenų ir nepasitenkinkite atsakymu: „Man jis nepatinka“.  

Kai išsiaiškinsite priežastis, pasistenkite visiškai atsiriboti nuo situacijos. Pagalvokite pati, pasikalbėkite su draugais ir išsiaiškinkite, ar tai, ką sako jūsų tėvai, yra tiesa. Ar jis tikrai slidus? Ar jis tikrai žaidėjas? Jūsų draugai galėjo slėpti tiesą, jog jis yra šikšnius, norėdami apsaugoti jūsų jausmus. Tad paprašykite jų pasakyti tiesą, nieko nepagražinant.

Tada ženkite didelį žingsnį atgal ir žinodama, kas tiksliai jūsų tėvams nepatinka, padarykite savo partneriui testą. Ar tai tiesa? Ar jis keistai uždaras kalbėdamas apie kitas merginas? Ar jis tikrai blogai su jumis elgiasi? Ar jis emocinis užknisinėtojas?

Jei jūsų draugai jo nekenčia ir jūs šiek tiek suprantate, kodėl jis yra šikšnius, tuomet pats metas keliauti toliau. Jūroje tikrai yra didesnių ir geresnių žuvelių, o jūs nusipelnėte pačių geriausių santykių.

Tačiau jei aplinkiniai nemano, jog kažkas su jūsų antrąja puse yra blogai – net gi po to, kai paprašėte nieko nuo jūsų neslėpti (nurodydama tai, ką pasakė jūsų tėvai), ir jūs nematote to, kas nepatinka jūsų tėvams, tuomet metas pasirinkti.

Jūs esate suaugusi. Jums spręsti su kuo susitikinėsite. Jei manote, kad jūsų tėvai klysta, grįžkite pas juos ir taip jiems pasakykite. Pateikite jiems pavyzdžių, įrodančių, jog jie klysta. Pasakykite jiems, jog jūs vertinate, kad jie rūpinasi jumis, tačiau su šiuo vaikinu jūs esate visiškai laiminga.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.