Galapagai

207 straipsnių

Galapagai – vienas didžiausių tarptautinių muzikos ir pramogų festivalių Lietuvoje, vykstantis Meironių lygumoje, Palūšėje. Anksčiau festivalis vykdavo Zaraso saloje, Zarasuose.

2002-aisiais įvyko pirmasis festivalis, kuris vadinosi „Roko naktys“. Kiekvienais metais „Galapagai“ pristato daugybę staigmenų, pramogų, Lietuvos ir užsienio dalyvių.

Skelbiama, kad 2024 metais festivalis „Galapagai“ atšaukiamas ir neįvyks.

2022 metų renginio akimirkas galite pamatyti ČIA.

Kristina Kanevičiūtė

Nors už lango ruduo, bet vasaros išsiilgę festivalių dalyviai jau dabar žvalgosi į kitų metų renginius. Tiesa, dalis jų ketvirtadienį liko nemaloniai nustebinti – didžiausio dėmesio sulaukiantys „Galapagai“, „Granatos Live“ ir „M.A.M.A vasara“ vyks tą patį savaitgalį. Netikėtas sutapimas sukėlė ginč...

Zarasų salą šeštadienį užplūdę festivaliautojai nenusileido pirmai „Galapagų“ dienai – surengė trankų vakarėlį. Šios nepamirštamos dienos pagrindu tapo ne tik ant scenos pasirodžiusios grupės, tarp kurių buvo „8 kambarys“, „Kamanių šilelis“, „ba.“, bet ir juoką sukėlę komikai.

„Röyksopp Dj Set“, „SIGMA Dj Set“, July Jones, „G&G Sindikatas“, ba., Vaidas Baumila, Solo Ansamblis, Evgenya Redko, „Sisters On Wire“, „FC Baseball“, Beatrich, „Kamanių Šilelis“, „8 Kambarys“, Konstantinas Lilas, „jautì“, AISTÈ, „Baltic Balkan“, Rūta MUR ir galima vardinti ir vardinti kokie dar muz...