„Jau antrus metus mūsų festivalių namuose Vilniuje, klube „Line Up“ kiekvieną savaitę jaunosios kartos Lietuvos komikai rengia pasirodymus. Praėjusiais metais pirmą kartą „Galapaguose“ pristatėme komikų sceną, kurioje festivalyje save išbandė visas būrys Lietuvos komikų. Net kelias valandas, non stop griaudėjo juokas, tad šiais metais komedijos scena festivalyje būtinai bus ir vėl, nes juk seniai aišku, kad žmonės į festivalius susirenka, ne tik dėl gamtos ir muzikos, bet ir dėl ypatingai gero laiko, o su komikais tas laikas užtikrintai dar ir juokingas“, – pasakoja festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Praėjusiais metais festivalyje „Galapagai“ komikai konkuravo tarpusavyje, stengdamiesi prajuokinti kuo platesnę festivalio auditoriją, tuomet jie publikai pristatė tiek dar niekur neišbandytus juokelius, tiek bajerius festivaline tematika, tiek geriausią savo programą.

Šią vasarą, liepos 28-30 dienomis, Zaraso ežero saloje skambės ne tik įvairios stilistikos muzika, bet ir daug juoko, nes visas festivalyje pasirodysiantis komikų flangas jam ruošiasi itin stipriai bei žada nustebinti improvizacijomis bei gyvu bendravimu su pačia publika.

„Pernai buvo labai smagu visiems kartu pasirodyti vienoje scenoje ir kartu visiems keliauti į festivalį bei turėti ypatingai gerą laiką užkulisiuose, ir aišku pasirodyti žmonėms. Šiais metais festivalyje „Galapagai“ galima tikėtis dar įspūdingesnio pasirodymo. Mes visi, per metus esame gerokai patobulėję, tad iš mūsų visų galima tikėtis itin stiprių bajerių bei juoko. Liūdna, bet praėjusią vasarą mums nepavyko likti festivalyje ilgiau, bet šiemet laukiam nesulaukiam kada galėsim po pasirodymų patys festivaliauti, išvysti festivalyje grosiančius atlikėjus, kartu suvalgyti picą ar pagurkšnoti kokių nors vaisvandenių“,– lūkesčiais dalinasi, visus komikus festivaliui subūręs, Antanas Sadauskas.

Tokį komikų: Marko Žukausko, Manto Grimalio, Evaldo Jasaičio, Antano Sadausko, Airido Jankaus, Viktoro Balykov, Emilio Jokūbo, Manto Patarako, Vanilla Killa B bei Tomaš Rynkevič sąstatą vienoje krūvoje buvo galima išvysti tik prieš 3-4 metus, dar tuomet kai jie tik pradėjo savo karjerą, todėl festivalyje „Galapagai“ išvysti juos drauge neįkainojama patirtis. Visi festivalyje dalyvausiantys komikai rengia savo solo pasirodymus, keliauja į turus, kuria podcast‘us. „Turime išties daug veiklos, atviro mikrofono vakaruose retai besusitinkame, į sceną visi kartu lipame labai retai, tad bus tikrai labai smagu vėl visiems kartu pasirodyti festivalyje“,– pasakoja komikas Antanas Sadauskas.

Be 10 komikų sąstato festivalyje „Galapagai“, liepos 28-30 dienomis, Zaraso ežero saloje sutiksime ir gausų būrį užsienio ir Lietuvos muzikos žvaigždžių. Festivalyje pasirodymus surengs: Röyksopp Dj Set, SIGMA Dj Set, „G&G Sindikatas“, Vaidas Baumila, „8 Kambarys“, „FC Baseball“, Evgenya Redko, „Sisters On Wire“, „Kamanių Šilelis“, Konstantinas Lilas bei daugybė kitų vardų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės