Pasak „8 Kambarys“, kūrinys yra apie vidinį nusiteikimą ir platų požiūrį į gyvenimą.

„Vasarą mes visi būname labiau atsipalaidavę, geros nuotaikos. Todėl manifestas „man šiandien vasara“ reiškia vidinę būseną, kai esi ramus ir džiaugiesi gyvenimu“, – pranešime spaudai komentuoja Karolis.

Tačiau ką daryti, kad kasdien jaustumeisi it vasarą? Pasak grupės narių, reikia nepamiršti, kas iš tikrųjų daro mus laimingais.

„Dažnai taip įsisukame į darbus, kad ima atrodyti, jog jie ir yra svarbiausias dalykas mūsų gyvenime. Pamirštame atsipalaiduoti bei tai, ką jau turime čia ir dabar. Matome tik savo tikslą, kurį pasiekę, deja, bet ne visada randame laimę, nes klaidingai įsivaizduojame, kas ji yra“, – sako Deividas ir Karolis.

Tuo metu kūrinio bendraautorius Niko Barisas pataria kiek į šoną nustumti materialų pasaulį ir geriau pažinti save.

„Ieškoti atsakymų į klausimus, kad atrastum savo kelią“, – sako daug prie naujausio „8 Kambarys“ albumo „Ramybė“ prisidėjęs kūrėjas ir priduria, kad kartu su grupe dirba kone kiekvieną dieną.

„Kasdien vieni kitais rūpinamės ir vienas kitam padedame. Bendra kūryba yra natūralus mūsų gyvenimo būdas“, – dalijasi Niko Barisas.

Kūrinys „Vasara“ neseniai pasirodžiusio albumo „Ramybė“ kontekste atspindi grupės narių gebėjimą atitrūkti nuo rūpesčių bei supratimą, kad pasaulis nesugrius, jeigu padarysi pertrauką ir skirsi laiko sau.
Pasak Karolio, jam vasara asocijuojasi su pačiais geriausiais dalykais, o vos viename žodyje telpa geriausi prisiminimai, ilgi vakarai, nepamirštamos naktys, šviesa ir šiluma.

„Visada laukiu vasarų dėl jų metu vykstančių festivalių, daugybės koncertų ir kelionių į juos, sutinkamų žmonių, patiriamų emocijų. Tik gaila, kad dėl intensyvaus tempo ima atrodyti, kad vasaros prabėga vis greičiau“, – šypsosi Karolis.

„8 Kambarys“ šią vasarą pasirodė didžiosiose šalies festivalių: „Granatos“, „Karklė“ ir „Galapagai“ scenose. Pasak grupės narių, labiausiai jiems įsiminė „Karklės“ festivalis. „Tai vienareikšmiškai buvo geriausias mūsų debiutas pagrindinėje scenoje“, – atvirauja „8 Kambarys“.

Festivalio metu ant scenos grupė lipo net tris kartus: atliko savo pasirodymą, pasirodė kartu su grupe „Brainstorm“ bei savo bičiuliu Dynoro. „Turėjome galimybę pagaliau gyvai atlikti dainos „Ieškau“ remiksą kartu su jo autoriumi“, – džiaugiasi Deividas ir Karolis.
Festivalyje „Granatos“ gerai pasirodyti nesutrukdė net smarki liūtis. „Kad ir kaip atrodytų gaila dėl tokių susiklosčiusių aplinkybių, nei mums, nei klausytojams tai visiškai nerūpėjo. Žmonių tik daugėjo, o pasirodymas, įgavęs pagreitį, išsklaidė debesis ir sukūrė nuostabų vakarėlį dienos metu!“ – pavykusiu pasirodymu džiaugiasi Deividas.
Tačiau vasara dar nesibaigė. Artimiausias ir paskutinis „8 Kambarys“ šiltojo sezono planas – padaryti geriausią vasaros uždarymo koncertą „Vasaros terasoje“. „Džiaugiamės, kad grįžome prie šios tradicijos ir kviečiame visus prisijungti prie jos pratęsimo. Pažadame parodyti geriausia, ką turime! – kviečia „8 Kambarys“.

Išvyskite naujausią vaizdo klipą ir pajuskite „8 Kambarys“ ir Niko Bariso vasarą:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją