Karklė

Karklė – etnografinis kaimas Klaipėdos rajone, Pajūrio regioniniame parke, 5 km į šiaurę nuo Girulių, prie Baltijos jūros.

Savaitgalį kviečia į įdomų renginį pajūryje  (2)
2016 m. vasario 8 d. 13:06
Pajūrio regioninio parko direkcija vasario 13 d. kviečia susipažinti su žiemojančiais paukščiais. Sužinosite, kur nukako mūsų sparnuočiai su pritvirtintais GPS siųstuvais, apžiūrėsite Karklės bendruomenės atidaromą fotografijų parodą, stebėsite žiemojančius paukščius jūroje.
Tarp pirmųjų paskelbtų Karklės festivalio atlikėjų – britų topų lyderiai „Sigma“
2016 m. sausio 27 d. 11:21
Šią vasarą pajūryje jau septintą kartą rengiamo muzikos ir pramogų festivalio „Karkle Live Music Beach 2016“ organizatoriai nenuleidžia pernai į „Rudimental“ bei „Example“ lygį pakeltos kartelės ir vėl atveža grupes tiesiai iš naujausių Europos muzikos topų sąrašo.
Po pripažinimo Europoje „Carnival Youth“ atvyksta koncertuoti į Lietuvą
2016 m. sausio 19 d. 09:53
Savaitgalį Olandijoje vykusiame Europos muzikos talentų festivalyje „Eurosonic Noorderslag“ latvių grupė „Carnival Youth“ nuskynė net du „European Border Breakers Award“ (EBBA) apdovanojimus. Šie apdovanojimai teikiami dešimčiai labiausiai per praėjusius metus Europoje su debiutiniu albumu išpopuliarėjusių atlikėjų. Latviams taip pat atiteko ir publikos simpatijų prizas.
„Karklė White“ atveža Grammy nominuotas britų elektroninės muzikos žvaigždes  (2)
2016 m. sausio 11 d. 15:46
Aprimus šventiniam maratonui, kurį nulydėjo įvairaus kalibro muzikiniai šou didžiausiose šalies scenose, lyg perkūnas iš giedro dangaus trenkė žinia, kad populiariausio Lietuvoje Karklės festivalio organizatoriai jau po mėnesio, vasario 13 d., į Klaipėdą atveža pasauline šlove besimėgaujančią britų elektroninės muzikos grupės „Hot Chip“ (Dj Set), išgarsėjusią tokiais hitais, kaip „Ready for the Floor“, „Need You Now“, „Huarache Lights“ ir daugeliu kitų.
Algirdas Kaušpėdas: kuriantis žmogus – ne zombis  (11)
2015 m. gruodžio 3 d. 16:08
Sausio pabaigoje driokstelės 5-ieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2015, įvyksiantys kartu su „Radiocentro“ 25-ojo gimtadienio iškilmėmis. Tokią šventę specialiu pasirodymu praturtins grupė „ Antis “, prieš porą metų apdovanota M.A.M.A statulėle už nuopelnus muzikai. Bet juk šiuo apdovanojimu viskas nesibaigia!
I. Kofo draugas atvirai: apie atlikėjo priklausomybę, mirtinus alkoholio kiekius ir artimųjų neviltį  (458)
2015 m. gruodžio 3 d. 10:01
„Taip blogai, kaip buvo pastarąsias savaites, dar nėra buvę“, – apie antradienį į ligoninę paguldyto Igorio Kofo fizinę ir emocinę būklę DELFI sakė vienas iš daugybės atlikėjo draugų. Jis atvirai prabilo apie I. Kofo priklausomybę nuo alkoholio, nelaimingos meilės šešėlį ir amžiną artimųjų jaudulį. Bičiulis tikisi, jog šitoks problemos viešinimas atvers atlikėjui akis.
Kad apsaugotų paukščius, žvejai išbando gerai matomus tinklus  (3)
2015 m. lapkričio 24 d. 12:47
Siekiant apsaugoti į žvejų tinklus patenkančius paukščius, ornitologai ėmėsi specialių priemonių. Jie skiriamaisiais ženklais pažymėjo tinklus, kuriuos, mano, paukščiai lengviau pastebės.
Tragiška savaitė nusinešė 8 žmonių gyvybes  (4)
2015 m. rugsėjo 25 d. 14:39
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, rugsėjo 18–24 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 81 eismo įvykis, kuriuose nukentėjo žmonės.
Festivaliai neapsieina be narkotikų: rastas ir „Karklė“, ir folkloro festivalio metu  (8)
2015 m. rugsėjo 17 d. 09:26
Vasaros sezono metu Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai aktyviai darbavosi užkardydami, atskleisdami bei tirdami neteisėtą narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartą kurortinėse apskrities vietovėse.
Vokiečio prisiminimai iš karo talžomos Lietuvos: kaip aš sėdėjau dantisto kėdėje  (153)
2015 m. rugsėjo 5 d. 06:00
Leidykla „Briedis “ visuomenei pristato asmeniniais išgyvenimais paremtą Hanso Heinco Refeldto (Hans Heinz Rehfeldt) knygą apie Antrojo pasaulinio karo kovas Rytų fronte „Su tankų korpusu „Grossdeutschland“ Rusijoje , Vengrijoje, Lietuvoje ir kovoje dėl Rytprūsių“.
Įvardijo, kurių pajūrio paplūdimių smėlis švariausias  (3)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 19:33
Paplūdimiai Lietuvos pajūryje valomi kasdien, o švariausias smėlis yra Smiltynėje, LRT RADIJO laidai „Sveikata“ sako biudžetinės įstaigos „ Klaipėdos paplūdimiai “ direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Siakki . „Švariausias smėlis Smiltynėje, nes ten mažiausias srautas žmonių. Be to, smėlį plauna ir jūra. Švarūs ir Girulių, Antrosios Melnragės , Karklės paplūdimiai – čia irgi baltas smėlis“, – teigia jis.
„Karklė 2015“: trys dienos laisvės, pramogų ir muzikos ekstazėje  (3)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 16:47
Tas keistas jausmas, kai po tris dienas trukusio pozityvo, virtusio masinio transo būsena, tenka grįžti į kasdienybę. O juk taip norėtųsi, kad ekstazė, susiliejus su gamta ir muzika, niekada nesibaigtų! Taip turbūt šiandien jaučiasi ne vienas festivalio „ Karklė 2015“ lankytojas. Vis dėlto, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Telieka džiaugtis prisiminimais ir emocijomis bei po truputį laukti kitų metų staigmenų, kurių, anot organizatorių, bus dar daugiau nei šiemet.
„Restoranų diena“: į savo įkurtus restoranus puotauti kvietė ir žinomi šalies žmonės  (2)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 18:04
Sekmadienį visame pasaulyje šurmuliavo „Restoranų diena“, kuri tradiciškai neaplenkė ir Lietuvos ! Mūsų šalyje savo vienos dienos restoranus atsidarė net 10 išradingų „restoranininkų“! Visą dieną iki pat vidurnakčio skirtingų stilių ir virtuvių restoranai kvietė užsukti paragauti išradingų virtuvės šefų gardėsių.
Pajūryje įrengė specialias kabinas, kuriose porelės galėjo intymiai pabendrauti  (46)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 13:04
Meno ir muzikos festivalis „ Karklė Live Music Beach 2015“ rugpjūčio 14-16 dienomis savo dalyviams pateikė rekordiškai daug pramogų, kurios neleido nuobodžiauti net išrankiausiems. Tinklinis, baidarės ir vestuvių fotosesijos nublanko prieš spiečių porelių ir nepažįstamųjų. Apsupti raudonos šviesos, dalyviai visą savaitgalį pulsavo meile bei azartu interaktyvioje erdvėje, kurioje dalino ne tik šypsenas, bet ir bučinius.
Antra diena: griausminga festivalio „Karklė 2015“ kulminacija  (1)
2015 m. rugpjūčio 16 d. 13:45
Štai ir nugriaudėjo pagrindiniai šiųmetinio festivalio „ Karklė Live Music Beach “ akcentai. Nors penktadienio muzikinė programa driokstelėjo kaip reikiant, tačiau šeštadienis Karklės kaime praėjo ne ką prasčiau. Atvirkščiai, festivalininkai jau nuo pat ryto galėjo mėgautis pajūrio linksmybėmis, džiaugtis tobulu oru bei patirti dar vieną svaiginančią muzikos kelionę.
Marijono šou Karklėje – tarsi iš proto vedantis seksas  (22)
2015 m. rugpjūčio 16 d. 02:42
Marijono Mikutavičiaus koncertas tapo vienu ryškiausių festivalio „Karklė Music Beach 2015“ akcentų. eštadienį kelios minutės po dešimtos vakaro pagrindinėje scenoje prasidėjęs vieno populiariausių Lietuvos dainininkų pasirodymas sutraukė daugumą festivalio publikos ir tapo puikiu pasirengimu „Marijono Mikutavičiaus 3D Show“ koncertams, kurie arenose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyks gruodžio mėnesį.
Marijono šou Karklėje – tarsi iš proto vedantis seksas  (24)
2015 m. rugpjūčio 16 d. 00:26
Marijono Mikutavičiaus koncertas tapo vienu ryškiausių festivalio „ Karklė Music Beach 2015“ akcentų. Šeštadienį, kelios minutės po dešimtos vakaro, pagrindinėje scenoje prasidėjęs vieno populiariausių Lietuvos dainininkų pasirodymas sutraukė daugumą festivalio publikos ir tapo puikiu pasirengimu „Marijono Mikutavičiaus 3D Show“ koncertams, kurie arenose Vilniuje , Kaune ir Klaipėdoje vyks gruodžio mėnesį.
Karklės festivalio dalyviai: pasimokyta iš pernai metų klaidų  (19)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 17:36
Panašu, kad „ Karklė 2015 Live Music Beach“ organizatoriai pasimokė iš pernai metų klaidų ir, ko gero, kažkam aukštai sumokėjo už gerą orą, nes šeštasis pajūrio festivalis pranoko bene visus iki tol buvusius.
Nepagydoma liga sergančią merginą pribloškė festivalio apsaugininkų elgesys  (166)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 13:46
Į naujienų portalą DELFI kreipėsi skaitytoja Ieva A., kurią pribloškė apsaugos darbuotojų abejingumas. Cukriniu diabetu serganti mergina pasakojo, kad šį savaitgalį ji nusprendė apsilankyti pajūryje vykstančiame festivalyje „Karklė 2015 Live Music Beach“. Tokio apsaugos darbuotojų elgesio mergina tikrai nesitikėjo.
A. Užkalnio patarimai: ką daryti, norint sėkmės?  (30)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 20:05
„Aš visai neblogai padarau daugiasluoksnius sumuštinius iš skrebučio, kiaušinienės ir šoninės. Tai būtų pirmas patiekalas. Antram patiekalui iškepčiau omletą. Desertų šiaip nemėgstu, todėl mano restorane tegul žmonės apsieina be desertų“, – toks būtų garsiausio šalyje maisto įstaigų kritiko Andriaus Užkalnio restoranas.
Karklės festivalis drebina pajūrį: atmosferą kaitino karštos poilsiautojos  (56)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 18:16
Šį savaitgalį Karklėje prasidėjo jau šeštus metus vykstantis festivalis "Karklė 2015 Live Music Beach".
Intrigos atomazga: startuoja festivalis „Karklė 2015 Live Music Beach“
2015 m. rugpjūčio 14 d. 12:16
Kelis šimtus gyventojų turintys Karklės kaimas ir jo apylinkės nuo šiandien trims dienoms pasipildys 12.000 laikinų rezidentų, kurie su taikia misija įsikurs šioje pajūrio vietovėje. Misijos pavadinimas - „ Karklė 2015 Live Music Beach“, didžiausias ir daugiausiai susidomėjimo sulaukiantis muzikos bei pramogų festivalis Lietuvoje. Ir jis startuoja jau šiandien!
Pajūrio poilsiavietė transformuojasi į atraktyvią didžiausio Lietuvoje muzikos festivalio erdvę
2015 m. rugpjūčio 13 d. 15:26
Jau rytoj, penktadienį, rugpjūčio 14 d., startuoja didžiausias Lietuvoje muzikos ir pramogų festivalis „ Karklė -2015 Live Music Beach“, kurio metu pirmą kartą mūsų šalyje gyvo garso pasirodymus surengs tokios pasaulinėje muzikos rinkoje tituluotos kompanijos, kaip „Rudimental“, „Example“, Marlon Roudette, TIGA, „Tensnake“ ir daugelis kitų.
„Karklė 2015”: dalyvio atmintinė  (22)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 11:29
Muzikos, pramogų, infrastruktūros ir trijų dienų poilsio pajūryje šį Žolinių savaitgalį kokybę ypač akcentuojantys festivalio „ Karklė 2015 Live Music Beach“ organizatoriai tikina esantys pasiruošę priimti bei suvaldyti dvylikos tūkstančių renginio dalyvių minią ir deda visas pastangas, kad kiekvieno iš jų viešnagė Karklėje rugpjūčio 14-16 dienomis būtų maksimaliai saugi, komfortiška ir išties įsimintina, pabrėžiama organizatorių išplatintame pranešime spaudai.
Karklės festivalis siūlo pasirinkti savo muzikos, pramogų ir skonių maršrutą  (1)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 16:28
Jau ateinantį penktadienį Lietuvos pajūryje, Karklėje, prasidės didžiausias šalyje muzikos, menų ir pramogų festivalis „Karklė 2015 Live Music Beach“. Apibūdinimas „didžiausias“ tinka kalbant tiek apie trijų dienų fiestos muzikinę bei pramogų programą, tiek apie renginio teritoriją, todėl organizatoriai pasirūpino, kad festivalio dalyviai lengvai susiorientuotų jo erdvėje ir jau dabar galėtų sudaryti savo „festivalinį maršrutą“.
Karklės festivalio žvaigždė „Example“: „ Paauglystėje į festivalius nevažinėjau, bet dabar aplankiau šimtus “ (INTERVIU)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 09:00
Rugpjūčio 14-16 d. Karklėje įvyks šeštasis muzikos festivalis „ Karklė Live Music Beach“. Vienas pagrindinių šių metų atlikėjų festivalyje – britų reperis ir elektroninės muzikos prodiuseris „Example“. „Bus daugybė energijos ir šokių“, – specialiame interviu „Karklei“ intriguoja muzikantas, pagal kurio dainas šoka Britanija ir visa Europa. Jau kitą savaitgalį šoks ir Karklė.
Karklės festivalio žvaigždė „Example“: paauglystėje į festivalius nevažinėjau, bet dabar aplankiau šimtus
2015 m. rugpjūčio 7 d. 12:52
Rugpjūčio 14-16 d. Karklėje įvyks šeštasis muzikos festivalis „ Karklė Live Music Beach “. Vienas pagrindinių šių metų atlikėjų festivalyje – britų reperis ir elektroninės muzikos prodiuseris „Example“. „Bus daugybė energijos ir šokių“, – specialiame interviu intriguoja muzikantas, pagal kurio dainas šoka Britanija ir visa Europa . Jau kitą savaitgalį šoks ir Karklė.
„Karklė 2015” po stogu pakvies didžiausią žiūrovų skaičių Lietuvos festivalių istorijoje  (6)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 16:41
Išryškėję jau rugpjūčio 14-16 dienomis vyksiančio festivalio „ Karklė -2015 Live Music Beach“ kontūrai rodo, kad ši fiesta tiek programos, tiek infrastruktūros atžvilgiais bus visa galva aukštesnė už savo pirmtakes.
„Karklė 2015” po stogu pakvies didžiausią žiūrovų skaičių Lietuvos festivalių istorijoje  (1)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 15:11
Išryškėję jau rugpjūčio 14-16 dienomis vyksiančio festivalio „ Karklė -2015 Live Music Beach“ kontūrai rodo, kad ši fiesta tiek programos, tiek infrastruktūros atžvilgiais bus visa galva aukštesnė už savo pirmtakes.