Karklė

Karklė – etnografinis kaimas Klaipėdos rajone, Pajūrio regioniniame parke, 5 km į šiaurę nuo Girulių, prie Baltijos jūros.

Lietuvoje koncertuos repo žvaigždė Tinie Tempah  (13)
2014 m. vasario 21 d. 11:39
„ Karklė Live Music Beach“ scenarijus jau puošiasi pirmosiomis žvaigždėmis – rugpjūčio 15-17 d. vėl lauks bemiegės naktys su muzikos flagmanais iš Lietuvos ir svetur, išplatintame pranešime žiniasklaidai žada festivalio rengėjai.
„Glasvegas“ Vilniuje koncertą pradės „Colours Of Bubbles“  (3)
2014 m. sausio 27 d. 14:19
Šį savaitgalį pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti populiarioji škotų roko grupė „Glasvegas“ išsirinko, kas pradės jos koncertą. Sėkmė šį kartą lydėjo rokerius iš Saulės miesto – kolektyvą „Colours Of Bubbles“. Praėjusią savaitę „Glasvegas“ atstovai susisiekė su koncerto Vilniuje organizatoriais ir patvirtino norintys, kad pasaulinį pripažinimą pelniusios škotų grupės pasirodymą pradėtų būtent „Colours Of Bubbles“.
Pajūrio regioninio parko ekologas: gyvename, sakyčiau, karo zonoje  (4)
2013 m. gruodžio 31 d. 11:40
Pajūrio žemumoje išilgai Baltijos jūros kranto prisišliejęs Pajūrio regioninis parkas – vienas mažiausių Lietuvos regioninių parkų, tačiau jam bene kasdien tenka susidurti su dideliais iššūkiais. „Mūsų parke žemės sklypelis gali kainuoti milijoną litų. Tai daug ką sako. Be to, parkas įspraustas tarp uosto ir kurorto. Į kurortą vasarą suvažiuoja pusė Lietuvos, o uostas apskritus metus yra gyvas pramoninis centras, todėl čia nuolatos gausu žmonių. Ir jeigu tokioje teritorijoje mes dar galime kalbėti apie gamtą, nors ir apie vieną vienintelį augalą, – tai yra unikalu“, – sako Pajūrio regioninio parko vyr. ekologas Erlandas Paplauskis.
Prieš koncertą susirgusi GJan susidorojo su sveikatos sunkumais  (2)
2013 m. gruodžio 31 d. 10:00
Jaunoji dainininkė Greta Jančytė prieš puse metų, o tiksliau - birželio 8 d. startavo su debiutiniu koncertu Vilniuje menų fabrike „Loftas“ ir Kauno „Gargare“. Vilniuje vykęs koncertas sulaukė didžiulio susidomėjimo, o peržiūrų skaičius oficialioje Gjan „Youtube“ paskyroje sparčiai augo.
Mes Ksavero nepabūgom: Palangos visureigių klubo šventė „Smiltelės“ vaikų namų auklėtiniams  (4)
2013 m. gruodžio 10 d. 16:21
Savaitgalį praūžęs uraganas Ksaveras , vieniems pridarė nuostolių ir įvarė baimės, o kitiems atnešė gražių džiugesio ir bendrumo akimirkų. Sunku patikėti, tačiau net tokiomis oro sąlygomis galima nuveikti kažką gražaus, įsimintino ir prasmingo! Tai įrodė Palangos visureigių klubo „ Pajūris “ iniciatyva įvykęs labdaringas renginys, skirtas Klaipėdos „Smiltelės“ vaikų namų auklėtiniams.
Į Lietuvą sugrįžtantis Dub Fx bendražygis Mr. Woodnote: Vilnius mums labai artimas  (2)
2013 m. lapkričio 27 d. 14:51
Šiandien paaiškėjo dar vienas gruodžio mėnesio tarptautinis renginys menų fabrike „Loftas“, kurio pagrindinės žvaigždės australų kilmės saksofonistas Mr. Woodnote ir britai Lil Rhys bei Eva Lazarus iš grupės „DubMafia“. Kompanija jau kelis kartus lankėsi Lietuvoje ir dabar prieš didžiausias metų šventes grįžta sušildyti gerbėjų širdžių specialiame „ LRT Opus Gyvai“ renginyje.
Kitą vasarą festivalių gerbėjai vėl galės šėlti „Karklė Live Music Beach 2014”  (4)
2013 m. lapkričio 19 d. 11:20
Ruoštis bene karščiausiam vasaros įvykiui ant jūros kranto – ne per anksti. „ Karklė Live Music Beach“ kitąmet vėl sugrįš ilgąjį Žolinių savaitgalį. Penktąkart Baltijos pakrantę užliesianti muzikos ir pramogų banga, kaip žada organizatoriai, bus dar galingesnė. Jos belaukiant verta spustelėti „play“ ir pasimėgauti naujausiu festivalio video klipu, apibendrinusiu 2013-ųjų metų veiksmą ir nuotaikas, o tada jau medžioti pigiausius bilietus.
Net prokurorai Karklės gyventojo neprivertė pasidalinti paslaptimi, kaip tapti milijonieriumi  (36)
2013 m. rugsėjo 9 d. 10:21
Klaipėdos apygardos prokuratūra aiškinosi, kokie aitvarai 42-ejų Karklės kaimo gyventojui sunešė tris žemės sklypus su nebaigtais statiniais, butą, bendrovių akcijas. Prokurorams įtarimų kelia 2,5 mln. Lt siekiantis vyro turtas, pusę kurio jis negali pagrįsti oficialiomis pajamomis.
4 vaikų mama spėja ir rūpintis šeima, ir neatsilikti nuo mados  (18)
2013 m. rugsėjo 3 d. 22:00
Modelis, verslininkė, 4 vaikų mama Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė (38 m.) sako, kad, tapusi dar ir diplomuota tapytoja atsidūrė kryžkelėje, nes tenka gerai pagalvoti, kaip paskirstyti savo laiką, kad jo užtektų įprastai veiklai, naujiems iššūkiams ir sau.
Vaikus į pirmą klasę lydinčios garsios mamos: apie pasirinktą mokyklą, rūpesčius ir jaudulį širdyje  (368)
2013 m. rugsėjo 1 d. 12:49
Vaiko žingsnis į pirmą klasę – vienas svarbiausių gyvenimo etapų tiek jam pačiam, tiek tėvams. Nors dauguma pirmokų nori kuo greičiau praverti mokyklos duris, tačiau tėvams tai didelis stresas ir rūpestis. Kokią mokyklą pasirinkti? Kaip vaikui seksis pritapti klasėje? Ar mokytoja sugebės juo pasirūpinti? Ar mokykloje bus suteiktos visos žinios? Šių ir kitų klausimų nusprendėme paklausti garsių mamų, kurios pirmą kartą išleidžia savo vaikus į mokyklą.
Karšta: vasaros palydėtuvių grojaraštis pagal didžėjų St.Stereo(IŠGIRSK)  (1)
2013 m. rugpjūčio 30 d. 00:00
Vasarai einant į pabaigą, parduotuvių vitrinoms mirgant pranešimais apie pasiruošimą mokslams, kiekvienai iš mūsų tenka susitaikyti su faktu, jog atostogos baigėsi.
Vasaros festivalių laimikis: surinkta 12 tonų pakuočių atliekų  (2)
2013 m. rugpjūčio 29 d. 07:44
VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ kartu su partneriais bei muzikinių festivalių organizatoriais šią vasarą vykusiuose festivaliuose skleidė rūšiavimą propaguojančas idėjas, skatino jaunus žmones linksmintis ir pramogauti gamtoje atsakingai.
SURASK SAVE „Karklė 2013“ albume  (9)
2013 m. rugpjūčio 19 d. 09:57
3 dienos nesibaigiančių linksmybių ant paties jūros kranto: šiais metais festivalis „Karklė“ buvo dar geresnis, nei anksčiau! Dalyvavai? Tuomet ieškok savęs ir draugų šiame albume. Mūsų fotografai tikrai nesnaudė!
Dalyvavai "Festuvėse"? Ieškok savo nuotraukos! (FOTO)  (1)
2013 m. rugpjūčio 19 d. 06:00
"Festuvės" atšoktos! Ačiū visiems jaunavedžiams, svečiams ir draugiškiesiems stebėtojams!
Iš pajūrio grįžtantys poilsiautojai vėl įstrigo spūstyje  (37)
2013 m. rugpjūčio 18 d. 22:26
Sekmadienio vakarą nuo jūros keliu Kauno link judantys gyventojai vėl pakliuvo į automobilių spūstį .
Po gausios muzikinės puotos Karklės festivalininkams patiektas „The Rasmus“ desertas  (42)
2013 m. rugpjūčio 17 d. 22:21
Trečioji festivalio „ Karklė Live Music Beach“ buvo karšta visomis prasmėmis. Kaitri rugpjūčio saulė ir vėsinančios jūros bangos lepino festivalininkus ne mažiau, nei šešiose scenose koncertavę atlikėjai. Šeštadienį Karklės šventėje apsilankė dar kelios dešimtys muzikos žvaigždžių, iš kurių bene ryškiausiai švietė suomiai " The Rasmus ".
„Karklė 2013“ - kaip lietuviai linksminasi pajūryje  (4)
2013 m. rugpjūčio 17 d. 12:40
Prasidėjęs „Karklė 2013“ festivalis į pajūrį sutraukė tūkstančius muzikos mylėtojų. Geras oras, jūra, kopų smėlis... Fantastiška vieta linksmybėms! Pažvelk, kas vyko pirmąją festivalio dieną!
Lietuvos pajūryje - trumpų šortukų mados! (foto galerija)  (38)
2013 m. rugpjūčio 17 d. 12:30
Šį savaitgalį ant paties jūros kranto vykstantis festivalis „Karklė Live Music Beach“ sutraukė tūkstančius muzikos ir linksmybių mylėtojų. Mes, žinoma, nepraleidome progos pasižvalgyti, kaip į festivalius rengiasi merginos. Šortukai! Štai ką lietuvės renkasi kelių dienų išvykai į gamtą. Žiūrime, ką pavyko užfiksuoti mūsų fotografams.
Vasaros festivaliai su DELFI: Karklės žvejų kaimelį sudrebino SEL ir „Leningrad“  (34)
2013 m. rugpjūčio 17 d. 00:29
„Meilė, laisvė, muzika“, - tokiu šūkiu šiais metais jaunimą pasitiko žvejų ir gintaro gaudytojų kaimelyje jau ketvirtus metus rengiamas festivalis „ Karklė Live Music Beach“. Po gėlių vaikų vėliava sutilpo įvairiausio plauko, pomėgių ir muzikinio skonio festivalininkai. Kelioms dienomis rami pajūrio gyvenvietė virto pajūrio pramogų ir muzikos sostine.
Karklės festivalyje L. Karaliui draugiją palaikė žavios bičiulės  (103)
2013 m. rugpjūčio 16 d. 19:05
Ketvirtadienį pajūryje prasidėjo muzikos festivalis „ Karklė Live Music Beach 2013“, kuriame per keturias dienas šešiose scenose pasirodys 75 užsienio ir Lietuvos atlikėjai. Pramogų, jūros ir gerų vakarėlių išsiilgę festivalininkai "užkimšo" visus kelius į Karklę tik prasidėjus ilgajam Žolinių savaitgaliui.
„Biplan“: o mes prie jūros“ galėtų tapti Karklės festivalio himnu  (7)
2013 m. rugpjūčio 16 d. 11:59
Indie folkroką išpažįstančios grupės „ Biplan “ koncertu vakar Karklės pajūryje prasidėjo tris dienas truksiantis muzikos festivalis „ Karklė Live Music Beach 2013“. Pirmąjį festivalio vakarą didžiojoje scenoje pasirodė lietuvių grupės „Biplan“ ir „Skamp“.
Milijonus Lietuvoje išleidžiantys rusai tampa nusikaltimų aukomis  (18)
2013 m. rugpjūčio 16 d. 07:06
Praėjusiais metais Lietuvoje apsilankė 328 tūkst. rusų turistų, kurie, viešėdami mūsų šalyje, išleido apie 529 mln. litų. Valstybinis turizmo departamentas (VTD) fiksuoja vis augančius Rusijos turistų skaičius, o šalies kurortų policijos komisariatai praneša, jog mokieji turistai kur kas dažniau tampa nusikaltimų aukomis, nei patys įvykdo pažeidimus.
Palik rūpesčius mieste: KARKLĖ 2013 jau prasideda!  (5)
2013 m. rugpjūčio 14 d. 14:57
„MEILĖ, LAISĖ, MUZIKA!“ – tokiu šūkiu šiais metais kviečia vienintelis ant paties jūros kranto vykstantis festivalis „Karklė Live Music Beach“. Įstabi gamta, geriausia muzika, originalūs menai, festivališkos pramogos ir pozityvi publika į Karklę visus sukvies Žolinių savaitgalį – rugpjūčio 16-18 dienomis.
Pirmas šiemet Lietuvoje „Rasabasa“ koncertas įvyks Karklės festivalyje
2013 m. rugpjūčio 14 d. 11:39
Lietuvos ir Norvegijos grupė „Rasabasa“ šį savaitgalį vyksiančiame muzikos festivalyje „ Karklė Live Music Beach “ pasirodys pirmą ir kol kas vienintelį kartą šiemet Lietuvoje . Ankstesnį savo koncertą mūsų šalyje grupė surengė praėjusį lapkritį ir nuo tada didžiąją dalį savo laiko skiria naujojo albumo įrašams.
Karklės „festo“ smėlis – įkaitęs nuo pasirengimo darbų  (8)
2013 m. rugpjūčio 13 d. 11:49
Ateinantis savaitgalis pajūryje išsiverš galingu meilės, muzikos ir laisvės fontanu. Rugpjūčio 15-18 d. tūkstančiai “ Karklė Live Music Beach ” festivalininkų galės išjungti ryšio vis tiek “negaudysiančius” telefonus ir įjungti bemiegį režimą - ketvirtus metus pakrantėje suošiantis renginys žada tiek dėmesio vertų atlikėjų ir pramogų, kad bus sunku net trumpam sudėti bluostą be sąžinės graužaties.
Šokiruojantis vaiko klausimas J. Valančiūną paliko be žado  (65)
2013 m. rugpjūčio 12 d. 13:23
Netikėta staigmena vaikų vasaros stovykloje – Lietuvos krepšinio rinktinės narys ir naudingiausias NBA vasaros lygos žaidėjas Jonas Valančiūnas išgirdo tai, ko dar tikriausiai nėra girdėjęs. Vienas Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) rengiamos stovyklos Karklėje dalyvis uždavė šokiruojantį klausimą, į kurį krepšinio žvaigždė neturėjo atsakymo.
„Panelės“ Festuvės atvyksta į „Karklę“!
2013 m. rugpjūčio 10 d. 10:00
Labiausiai pašėlusi žurnalo „Panelė“ redakcija Lietuvoje „Karklė Live Music Beach“ festivalininkams tikrai neleis nuobodžiauti. Kodėl? Nes ten žadame iškelti tikrą vestuvių puotą, kuriai vadovaus rimtas kunigas, pasiutęs pabrolys ir tikrai nešventos pamergės...
Karklės pramogų jūra veršis per kraštus  (10)
2013 m. rugpjūčio 8 d. 14:48
Ne mažiau nei “ Karklė Live Music Beach” festivalininkų aktyvumas organizatorius džiugina tai, kad šiemet muzikos rojus ant jūros kranto pražys ryškiausiomis pramogų spalvomis. Reginių gurmanai, aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojai, žaliųjų idėjų fanai, pakvaišę adrenalino ieškotojai, originalių pirkinių medžiotojai ir net patys mažiausi festivalio „hipiai“ – rugpjūčio 15-18 dienomis kiekvienas ras kažką sau.
Karklės pramogų jūra veršis per kraštus
2013 m. rugpjūčio 8 d. 06:00
Ne mažiau nei “ Karklė Live Music Beach” festivalininkų aktyvumas organizatorius džiugina tai, kad šiemet muzikos rojus ant jūros kranto pražys ryškiausiomis pramogų spalvomis. Reginių gurmanai, aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojai, žaliųjų idėjų fanai, pakvaišę adrenalino ieškotojai, originalių pirkinių medžiotojai ir net patys mažiausi festivalio „hipiai“ – rugpjūčio 15-18 dienomis kiekvienas ras kažką sau.