Karklė

Karklė – etnografinis kaimas Klaipėdos rajone, Pajūrio regioniniame parke, 5 km į šiaurę nuo Girulių, prie Baltijos jūros.

R. Mackevičių pajūryje pasitiko išsiilgusi žmona Ieva su sūnumi Motiejumi  (43)
2014 m. liepos 17 d. 18:48
Iš Vilniaus pro Kauną ir Klaipėdą riedėjęs naujos LNK laidos „Norim dar! – su Radistais“ autobusas pasiekė finalinę stotelę – Palangą. Po visą Lietuvą keliavusius „radistus“ pajūryje pasitiko ne tik gausus būrys gerbėjų, gyvas orkestras, bet ir išsiilgę šeimos nariai.
„Karklė 2014” pramogos: purvo ir kečupo SPA – proga realizuoti „murzinas“ fantazijas  (1)
2014 m. liepos 17 d. 15:18
Penktasis „ Karklė Live Music Beach “ – tai ne tik ryški žvaigždžių plejada, verčianti su nekantrumu braukyti dienas kalendoriuje laukiant didžiojo vasaros įvykio. Pašlovinimo nusipelno ir pramogos, nes visos atrakcijos buvo kruopščiai atrinktos iš to, ką šauniausi festivaliai Lietuvoje gali pasiūlyti geriausio.
Pajūrio undinės negalėjo atsispirti Ž. Grigaičio kerams: verslininkui teko skubiai sprukti  (88)
2014 m. liepos 17 d. 12:48
Ketvirtadienį pagrindinėje Palangos gatvėje išsirikiavo 1000 km lenktynių dalyviai. Bolidų susirinko apžiūrėti ir minia smalsių poilsiautojų. Kai kuriuos jų domino ne lenktyniniai automobiliai, bet gyvai sutiktos žvaigždės.
Perkėlos rekordas, dviratininkų rojus ir taksi už 2,5 Lt  (75)
2014 m. liepos 6 d. 19:26
Klaipėdiečiams plūstelėjus į pajūrį sekmadienį miestas ištuštėjo – dieną gatvėmis važinėjo vos vienas kitas automobilis, praėjo pavieniai pėstieji.
Festivalių lankytojai jaučiasi skriaudžiami: kur dingsta jų atsineštas alkoholis?  (43)
2014 m. liepos 2 d. 10:25
Nusprendėte apsilankyti viename iš daugybės vasarą organizuojamų festivalių ir į kuprinę įsimetėte porą alkoholinio gėrimo butelių? Tokiu sprendimu organizatoriai ir apsaugos tarnybos tik apsidžiaugs.
Itin atviras „Pinup Girls“ interviu: apie interneto komentatorius, gerbėjų dovanas ir gandrus  (46)
2014 m. liepos 1 d. 16:23
Prieš trejus metus susikūrusi merginų grupė „Pinup Girls“ per itin trumpą laiką netruko susirinkti savo gerbėjų armiją. Dabar merginos mėgaujasi užgriuvusiu populiarumu – koncertas veja koncertą, o gerbėjai dovanas palieka net pakelės degalinėse. Kaip sako grupės narės, dabar joms nebereikia kurti skandalų ir siekti populiarumo pigiais triukais. DELFI komanda Palangoje pakvietė merginas į „Amberton Green Apartaments“ atviram pokalbiui ir nuotaikingai fotosesijai, kurią rasite paskutiniame šio straipsnio puslapyje.
Latvijoje atostogaujantys lietuviai: ant Palangos uždėjome kryžių  (417)
2014 m. birželio 20 d. 05:30
„ Lietuvos pajūriui visiems laikams padėjome kryžių“, - DELFI teigė Ventspilyje sutikta vilniečių Julijanos ir Pavel Buiko šeima.
Festivalių gidas 2014: kur važiuoti, kad nesinorėtų grįžti namo (I dalis)  (20)
2014 m. birželio 18 d. 07:46
Muzikos festivaliai Lietuvoje nebėra tik mažos melomanų grupelės reikalas – šiemet jie vėl vyks bene kiekvieną vasaros savaitgalį, sutrauks tūkstančius žmonių ir atveš tokių muzikos žvaigždžių, kokių kitu atveju čia nepamatytume.
„Karklė 2014“ trimituoja naujus vardus ir kviečia išsirinkti savo festivališką pozą!
2014 m. birželio 16 d. 10:49
Pašėlęs „rodeo“ draugui ant pečių, rankų mostų „vėduoklės“ linguojant dievinamos muzikos ritmu, o gal ekstremalūs „parašiutininko“ šuoliai?.. Tai tik kelios populiariausios pozos apie kurias primena festivalis „ Karklė Live Music Beach 2014“, raginantis išsirinkti patogiausią variantą bei atskleidžiantis naują pluoštą savo kortų.
„Karklė 2014“ trimituoja naujus vardus  (1)
2014 m. birželio 13 d. 15:21
Pašėlęs „rodeo“ draugui ant pečių, rankų mostų „vėduoklės“ linguojant dievinamos muzikos ritmu, o gal ekstremalūs „parašiutininko“ šuoliai? Tai tik kelios populiariausios pozos apie kurias primena festivalis „ Karklė Live Music Beach 2014“, raginantis išsirinkti patogiausią variantą bei atskleidžiantis naują pluoštą savo kortų.
Davė du mėnesius apsispręsti, ar už 0,5 mln. Lt vertės sklypą nori 92 Lt  (135)
2014 m. gegužės 30 d. 09:46
Žemės neatgavusiems piliečiams už turėtą turtą valstybė ketina atsiskaityti mokėdama grašius.
Didžiausias vasaros festivalis „Karklė“ į Lietuvą atveš garsiausias pasaulio grupes(VIDEO)  (4)
2014 m. gegužės 21 d. 14:58
Festivalio „ Karklė Live Music Beach“ ažiotažo ugnį kursto karštos naujienos. Į didžiausią šio vasaros muzikinį įvykį ant jūros kranto jau parduota 50 proc. visų „kelialapių“. „Atsiprašome, bilietų nebėra!”, – tikėtina, jog tie, kurie dar snaus, pirmąkart Lietuvos festivalių istorijoje išgirs štai tokią žinią. Lygiai taip pat kaip ir pernai, „Panelė” vėl džiugins festivaliautojus didžiulės sėkmės susilaukusiomis Festuvėmis. Be to, išskirtinai mūsų skaitytojams pasiūlysime laimėti net 50 bilietų į Festivalį!
Festivalio „Karklė 2014” širdies dūžiai – su „Him“, „Charli XCX“ ir „Inner Circle“ muzika  (2)
2014 m. gegužės 21 d. 14:01
Festivalio „ Karklė Live Music Beach “ ažiotažo ugnį kursto karštos naujienos. Jau patvirtinta, kad rugpjūčio 15–17 d. Karklėje iškilsiančią muzikos ir pramogų valstybę savo vizitais pagerbs gotikinio roko gigantai „HIM“ iš Suomijos, jaunatviškai ryškus Didžiosios Britanijos „importas“ Charli XCX, legendiniai jamaikiečiai „Inner Circle“.
Naujas regioninio parko planas pašiurpino: ten, kur stovi namas, turi būti miškas  (8)
2014 m. gegužės 8 d. 12:41
Viešas Pajūrio regioninio parko (PRP) ribų ir tvarkymo planų projekto svarstymas sulaukė neregėto susidomėjimo. Į PRP lankytojų centrą susirinko beveik šimtas Karklės ir Kalotės kaimų gyventojų, kurie būgštauja, kad patvirtinus šį dokumentą jų sodybos taip pat bus įrašytos į nelegalių statinių sąrašą. Tačiau PRP atstovai ramina, kad žmonės bijo be reikalo. Esą nelegalių statybų parke nėra, o statybos draudžiamos tik dviejose vietose: Girulių miške ir Kalotės ežero pakrantėse.
Sunerimo, kad pajūryje planuojamas naujas namų griovimo vajus  (10)
2014 m. gegužės 6 d. 09:02
Kai kuriems Kalotės ir Karklės gyventojams galbūt teks griauti savo sodybas, nes jos neatitinka naujai rengiamo Pajūrio regioninio parko tvarkymo plano. Supratę, kas jiems gresia, gyventojai kreipėsi į prezidentę, aplinkos ministrą ir Seimo kontrolierius .
Lietuvoje koncertuos repo žvaigždė Tinie Tempah  (13)
2014 m. vasario 21 d. 11:39
„ Karklė Live Music Beach“ scenarijus jau puošiasi pirmosiomis žvaigždėmis – rugpjūčio 15-17 d. vėl lauks bemiegės naktys su muzikos flagmanais iš Lietuvos ir svetur, išplatintame pranešime žiniasklaidai žada festivalio rengėjai.
„Glasvegas“ Vilniuje koncertą pradės „Colours Of Bubbles“  (3)
2014 m. sausio 27 d. 14:19
Šį savaitgalį pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti populiarioji škotų roko grupė „Glasvegas“ išsirinko, kas pradės jos koncertą. Sėkmė šį kartą lydėjo rokerius iš Saulės miesto – kolektyvą „Colours Of Bubbles“. Praėjusią savaitę „Glasvegas“ atstovai susisiekė su koncerto Vilniuje organizatoriais ir patvirtino norintys, kad pasaulinį pripažinimą pelniusios škotų grupės pasirodymą pradėtų būtent „Colours Of Bubbles“.
Pajūrio regioninio parko ekologas: gyvename, sakyčiau, karo zonoje  (4)
2013 m. gruodžio 31 d. 11:40
Pajūrio žemumoje išilgai Baltijos jūros kranto prisišliejęs Pajūrio regioninis parkas – vienas mažiausių Lietuvos regioninių parkų, tačiau jam bene kasdien tenka susidurti su dideliais iššūkiais. „Mūsų parke žemės sklypelis gali kainuoti milijoną litų. Tai daug ką sako. Be to, parkas įspraustas tarp uosto ir kurorto. Į kurortą vasarą suvažiuoja pusė Lietuvos, o uostas apskritus metus yra gyvas pramoninis centras, todėl čia nuolatos gausu žmonių. Ir jeigu tokioje teritorijoje mes dar galime kalbėti apie gamtą, nors ir apie vieną vienintelį augalą, – tai yra unikalu“, – sako Pajūrio regioninio parko vyr. ekologas Erlandas Paplauskis.
Prieš koncertą susirgusi GJan susidorojo su sveikatos sunkumais  (2)
2013 m. gruodžio 31 d. 10:00
Jaunoji dainininkė Greta Jančytė prieš puse metų, o tiksliau - birželio 8 d. startavo su debiutiniu koncertu Vilniuje menų fabrike „Loftas“ ir Kauno „Gargare“. Vilniuje vykęs koncertas sulaukė didžiulio susidomėjimo, o peržiūrų skaičius oficialioje Gjan „Youtube“ paskyroje sparčiai augo.
Mes Ksavero nepabūgom: Palangos visureigių klubo šventė „Smiltelės“ vaikų namų auklėtiniams  (4)
2013 m. gruodžio 10 d. 16:21
Savaitgalį praūžęs uraganas Ksaveras , vieniems pridarė nuostolių ir įvarė baimės, o kitiems atnešė gražių džiugesio ir bendrumo akimirkų. Sunku patikėti, tačiau net tokiomis oro sąlygomis galima nuveikti kažką gražaus, įsimintino ir prasmingo! Tai įrodė Palangos visureigių klubo „ Pajūris “ iniciatyva įvykęs labdaringas renginys, skirtas Klaipėdos „Smiltelės“ vaikų namų auklėtiniams.
Į Lietuvą sugrįžtantis Dub Fx bendražygis Mr. Woodnote: Vilnius mums labai artimas  (2)
2013 m. lapkričio 27 d. 14:51
Šiandien paaiškėjo dar vienas gruodžio mėnesio tarptautinis renginys menų fabrike „Loftas“, kurio pagrindinės žvaigždės australų kilmės saksofonistas Mr. Woodnote ir britai Lil Rhys bei Eva Lazarus iš grupės „DubMafia“. Kompanija jau kelis kartus lankėsi Lietuvoje ir dabar prieš didžiausias metų šventes grįžta sušildyti gerbėjų širdžių specialiame „ LRT Opus Gyvai“ renginyje.
Kitą vasarą festivalių gerbėjai vėl galės šėlti „Karklė Live Music Beach 2014”  (4)
2013 m. lapkričio 19 d. 11:20
Ruoštis bene karščiausiam vasaros įvykiui ant jūros kranto – ne per anksti. „ Karklė Live Music Beach“ kitąmet vėl sugrįš ilgąjį Žolinių savaitgalį. Penktąkart Baltijos pakrantę užliesianti muzikos ir pramogų banga, kaip žada organizatoriai, bus dar galingesnė. Jos belaukiant verta spustelėti „play“ ir pasimėgauti naujausiu festivalio video klipu, apibendrinusiu 2013-ųjų metų veiksmą ir nuotaikas, o tada jau medžioti pigiausius bilietus.
Net prokurorai Karklės gyventojo neprivertė pasidalinti paslaptimi, kaip tapti milijonieriumi  (36)
2013 m. rugsėjo 9 d. 10:21
Klaipėdos apygardos prokuratūra aiškinosi, kokie aitvarai 42-ejų Karklės kaimo gyventojui sunešė tris žemės sklypus su nebaigtais statiniais, butą, bendrovių akcijas. Prokurorams įtarimų kelia 2,5 mln. Lt siekiantis vyro turtas, pusę kurio jis negali pagrįsti oficialiomis pajamomis.
4 vaikų mama spėja ir rūpintis šeima, ir neatsilikti nuo mados  (18)
2013 m. rugsėjo 3 d. 22:00
Modelis, verslininkė, 4 vaikų mama Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė (38 m.) sako, kad, tapusi dar ir diplomuota tapytoja atsidūrė kryžkelėje, nes tenka gerai pagalvoti, kaip paskirstyti savo laiką, kad jo užtektų įprastai veiklai, naujiems iššūkiams ir sau.
Vaikus į pirmą klasę lydinčios garsios mamos: apie pasirinktą mokyklą, rūpesčius ir jaudulį širdyje  (368)
2013 m. rugsėjo 1 d. 12:49
Vaiko žingsnis į pirmą klasę – vienas svarbiausių gyvenimo etapų tiek jam pačiam, tiek tėvams. Nors dauguma pirmokų nori kuo greičiau praverti mokyklos duris, tačiau tėvams tai didelis stresas ir rūpestis. Kokią mokyklą pasirinkti? Kaip vaikui seksis pritapti klasėje? Ar mokytoja sugebės juo pasirūpinti? Ar mokykloje bus suteiktos visos žinios? Šių ir kitų klausimų nusprendėme paklausti garsių mamų, kurios pirmą kartą išleidžia savo vaikus į mokyklą.
Karšta: vasaros palydėtuvių grojaraštis pagal didžėjų St.Stereo(IŠGIRSK)  (1)
2013 m. rugpjūčio 30 d. 00:00
Vasarai einant į pabaigą, parduotuvių vitrinoms mirgant pranešimais apie pasiruošimą mokslams, kiekvienai iš mūsų tenka susitaikyti su faktu, jog atostogos baigėsi.
Vasaros festivalių laimikis: surinkta 12 tonų pakuočių atliekų  (2)
2013 m. rugpjūčio 29 d. 07:44
VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ kartu su partneriais bei muzikinių festivalių organizatoriais šią vasarą vykusiuose festivaliuose skleidė rūšiavimą propaguojančas idėjas, skatino jaunus žmones linksmintis ir pramogauti gamtoje atsakingai.
SURASK SAVE „Karklė 2013“ albume  (9)
2013 m. rugpjūčio 19 d. 09:57
3 dienos nesibaigiančių linksmybių ant paties jūros kranto: šiais metais festivalis „Karklė“ buvo dar geresnis, nei anksčiau! Dalyvavai? Tuomet ieškok savęs ir draugų šiame albume. Mūsų fotografai tikrai nesnaudė!