Karklė

Karklė – etnografinis kaimas Klaipėdos rajone, Pajūrio regioniniame parke, 5 km į šiaurę nuo Girulių, prie Baltijos jūros.

Stumbrininkas: stambiausių gyvūnų Europoje mažyliai stebina  (3)
2015 m. liepos 2 d. 00:00
Nors stambiausi gyvūnai Europoje stumbrai gali sverti apie toną, jų jaunikliai stebina savo mažumu, sako stumbrininkas Rytas Papšys.
Karklės festivalio naujokai pasirodys M.A.M.A 2015 scenoje!
2015 m. birželio 30 d. 13:06
Išgarsėti, dideliais tiražais leisti savo muzikos įrašus ir koncertuoti rimtose scenose daugiatūkstantinėms auditorijoms: tokia yra visų pradedančių grupių bei atlikėjų svajonė, prie kurios išsipildymo gali prisidėti rugpjūčio 14-16 dienomis pajūryje vyksiantis festivalis „ Karklė 2015 Live Music Beach“ ir didžiausi metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A
Karklės festivalio naujokai pasirodys M.A.M.A 2015 scenoje
2015 m. birželio 30 d. 12:21
Išgarsėti, dideliais tiražais leisti savo muzikos įrašus ir koncertuoti rimtose scenose daugiatūkstantinėms auditorijoms: tokia yra visų pradedančių grupių bei atlikėjų svajonė, prie kurios išsipildymo gali prisidėti rugpjūčio 14-16 dienomis pajūryje vyksiantis festivalis „ Karklė 2015 Live Music Beach“ ir didžiausi metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A.
Nemokamos pramogos Palangoje: ką veikti?  (71)
2015 m. birželio 26 d. 22:24
Vieni niurzga, kiti prisitaiko ir randa pramogų, nes jų Palangoje ir aplink ją netrūksta. Tuo įsitikinę Palangos turizmo specialistai, paklausti, ką poilsiautojams gali pasiūlyti, kai vyrauja toks oras, netinkamas pramogoms prie jūros. Viena naujovių – nemokamos ekskursijos po Palangą.
Festivalių gidas 2015: kur palikti savo jėgas ir pinigus  (14)
2015 m. birželio 26 d. 13:54
Ketvirtadienį Pakretuonėje, Švenčionių rajone prasidėjusios „Sūpynės“ atidarė vasaros muzikos festivalių sezoną. Dabar bene kas savaitgalį turėsime po progą išgirsti muzikos, susirasti vasaros meilę ar bent jau atsijungti nuo kompiuterio. DELFI muzikos apžvalgininkas Karolis Vyšniauskas surikiavo 10 daugiausia žadančių festivalių Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, skirtingiems skoniams ir skirtingo storio kišenėms. Pradeda nuo anksčiausiai įvyksiančių.
Kur geriausia žiūrėti „Žemaitijos ralio“ kovas
2015 m. birželio 25 d. 12:52
Ketvirtadienį vakare testiniame 4,7 kilometro greičio ruože netoli Kražių dvi su puse valandos „Žemaitijos ralio 2015“ dalyviai turės galimybę tikrinti, kaip veikia „kovinė“ technika ir kokia jų pačių sportinė forma.
A. Mamontovas naujausias savo dainas pirmiesiems pristatė klausytojams Karklėje  (35)
2015 m. birželio 24 d. 15:55
Nors šiuo metu įrašų studijoje „nokstantis“ naujasis Andriaus Mamontovo albumas oficialiai bus išleistas tik vasarai įpusėjus, visas dešimt naujų dainų pirmieji galėjo išgirsti gerbėjai Joninių išvakarėse, pajūryje startavusio koncertų turo „Degančios akys“ pasirodyme.
Naują albumą ir koncertų turą užmerktomis akimis pristatantis A. Mamontovas jau atsimerkia  (5)
2015 m. birželio 19 d. 14:07
Nors šiuo metu įrašų studijoje „nokstantis“ naujasis Andriaus Mamontovo albumas oficialiai bus išleistas tik vasarai jau gerokai įpusėjus, visas dešimt naujų dainų anksčiau nei kiti galės išgirsti tie gerbėjai, kurie ateis į Joninių išvakarėse, birželio 23 d., pajūryje startuojančio koncertų turo pasirodymus.
„Karklė 2015“: apribotas bilietų kiekis, bet ne programa  (1)
2015 m. birželio 18 d. 17:49
Festivalio „ Karklė 2015 Live Music Beach“ organizatoriai pateikia vis daugiau argumentų, kodėl šios vasaros Žolinių savaitgalį, rugpjūčio 14-16 d., reikėtų atidėti kitus planus ir trims dienoms ištrūkti ten, kur jūra, kopos, vasaros pramogos po atviru dangumi ir, žinoma, meilė bei muzika.
„Karklė 2015“ : apribotas bilietų kiekis, bet ne programa
2015 m. birželio 17 d. 13:56
Festivalio „Karklė 2015 Live Music Beach“ organizatoriai pateikia vis daugiau ir vis svaresnių argumentų, kodėl šios vasaros Žolinių savaitgalį, rugpjūčio 14-16 d., reikėtų atidėti kitus planus ir trims dienoms būtinai ištrūkti ten, kur jūra, kopos, vasaros pramogos po atviru dangumi ir, žinoma, meilė bei muzika.
Papasakojo, ką lietuviai išdarinėja festivaliuose  (34)
2015 m. birželio 15 d. 19:08
Festivalių kultūringumas priklauso ne nuo paties renginio, o nuo jo dalyvių, tvirtina festivalių organizatoriai. Festivalio „Varom“, kuris rengiamas be svaigalų, direktoriaus Simono Dailidės teigimu, dažnai nemalonumus sukelia būtent neatsakingas alkoholio vartojimas, tačiau festivalio „ Karklė “ direktorius tvirtina, kad tai nebūtinai yra pagrindinis faktorius.
Savaitgalį apsilankiusi pajūryje pasibjaurėjo pamatytais vaizdais  (1045)
2015 m. birželio 15 d. 10:19
Visi dalinasi patirtimi ir įspūdžiais iš Lietuvos kurorto Palangos. Tačiau norėtųsi apžvelgti ir kitą poilsio zoną ties Klaipėda – Karklę. Kaip ir kiekvienais metais bėgome nuo Palangos šurmulio ir vykome ramiam poilsiui į Karklę.
Absurdiška situacija: automobilis gali nutrenkti net neinant per gatvę  (56)
2015 m. birželio 12 d. 12:11
Eismo įvykių statistika byloja, kad atšilus orams padaugėja nelaimių, į kurias patenka dviratininkai, skaičius. O šiemet išaugo tikimybė dviračiu važiuojantiems žmonėms po automobilio ratais atsidurti ne bet kur, o... dviračių trasoje.
Skelbia maudymosi sezono pradžią: kur kojos geriau nekišti  (22)
2015 m. birželio 2 d. 08:50
Lietuvoje oficialiai maudymosi sezonas prasideda birželio 1 d. ir tęsiasi iki rugsėjo 15 d.
Ilgai laukto naujo albumo dainas A. Mamontovas pirmiausiai atliks vasaros turo koncertuose  (14)
2015 m. birželio 1 d. 14:27
„Kai išleidi savo geriausių dainų albumą, turi du kelius - arba visą likusį gyvenimą jas ir groti, arba sugalvoti ką nors naujo. Aš vis dar norėčiau sugalvoti ką nors naujo”, - prieš pusantrų metų atšventęs savo muzikinės karjeros 30-metį kalbėjo Andrius Mamontovas ir dabar šį savotišku pažadu gerbėjams tapusį norą pildo su kaupu: šią vasarą bus ir naujas albumas, ir koncertinis turas po Lietuvą, kokio dar niekuomet nebuvo.
Laimėk bilietus sau ir 3 draugams į festivalį „Karklė“, vežame mes!  (62)
2015 m. birželio 1 d. 11:59
Rugpjūčio 14-16 dienomis vyks festivalis „Karklė". Tris dienas tris naktis klausytojus džiugins jau pamėgtos grupės. DELFI siūlo unikalią galimybę jame sudalyvauti visiškai nemokamai.
Poilsis priekabiniuose nameliuose: kas juose ilsisi ir kokios kainos  (8)
2015 m. gegužės 31 d. 08:00
Pajūrio kurortuose ir paežerėse populiarėja poilsis priekabiniuose nameliuose. Užsienyje, pavyzdžiui, JAV tokių namelių poilsiavietės – itin populiarios. Tuo metu Lietuvoje taikomasi prie tautiečių skonio – nameliai apkalami lentelėmis, įrengiamos terasos – kad labiau primintų įprastus namus.
„Positivus'15“: kodėl savo vasaros festivalio verta ieškoti Latvijoje  (5)
2015 m. gegužės 18 d. 12:11
Lietuvos muzikos festivaliai šiemet ypač viliojantys, bet didžiausia muzikos šventė Baltijos šalyse vasarą vėl organizuojama Latvijoje. Čia aštuntus metus vyks festivalis „ Positivus “. Ką šiemet ten bus galima rasti?
„Karklė 2015“ pristato atlikėjų sąrašą: nuo M. Mikutavičiaus iki „Rudimental“ ir „GusGus“  (9)
2015 m. gegužės 15 d. 15:23
Po pernykščio ažiotažo dėl didžiausio ir vienintelio Lietuvoje vasaros muzikos festivalio, vykstančio ant Baltijos jūros kranto, „ Karklė Live Music Beach “, organizatoriai atskleidė trys pagrindinės tiesos apie šį renginį.
Pirma vasara su euru: kiek teks išleisti atostogoms?  (33)
2015 m. kovo 29 d. 12:00
Šią vasarą atostogos Lietuvos pajūryje ir kaimo turizmo sodybose poilsiautojams atsieis panašiai, kaip ir praėjusiais metais. Turistų iš Rusijos toliau mažėja, todėl valiutos pasikeitimas neleido verslininkams išpūsti apgyvendinimo kainų. Ekonomistas Gitanas Nausėda teigia, kad rusų pamėgtas atostogų modelis, kai išvykstama į užsienį dukart per metus, sugriuvo dėl dviejų priežasčių.
Karklės festivalyje šiemet – tik 10 tūkst. bilietų  (15)
2015 m. kovo 18 d. 12:14
Muzikos festivalio „ Karklė Live Music Beach ” organizatoriai nutraukia ilgai trukusią tylą ir garsiai skelbia, jog šis muzikinis įvykis į pajūrį šiais metais grįš dar stipresnis nei anksčiau. Praėjusią vasarą lietaus ir žaibų užgrūdinta muzikos ir pramogų fiesta šiemet vasarotojus pakvies rugpjūčio 14-16 dienomis. O renginio organizatoriai ketina pateikti daug staigmenų. Viena iš jų - ribotas bilietų kiekis.
Milisandra Radzevičienė iki šiol negali pamiršti gyvenimą apvertusios akimirkos  (6)
2015 m. kovo 9 d. 04:07
Vairuojančių moterų asociacija „Racing Ladies“ pavasarį pradėjo pagausėjusiomis gretomis. Veiklias vairuojančias moteris vienijančią asocijaciją papildė šešios naujos narės.
Olando kepurė – įspūdingoji stichijų ardoma kopa  (10)
2015 m. sausio 29 d. 10:40
Lietuviai didžiuojasi savo smėlio auksiniais paplūdimiais bei kopomis. Ir ne be reikalo. Ne viena valstybė gali pavydėti plačių, švariu smėliu nuklotų juostų, besidriekiančiu beveik visu šalies pajūriu. Beveik. Yra ruožas, apie kurį daug nekalbama, tačiau dėl išskirtinumo verta jį aplankyti. Tai pajūrys Klaipėdos pašonėje, tarp Girulių ir Karklės , kur yra įsikūręs Olando kepurės kraštovaizdžio draustinis.
Klaipėdoje – Rusijos ambasadoriaus kalba ir pažadas kovoti su „rudojo maro atgimimu“ Lietuvoje  (555)
2015 m. sausio 28 d. 16:48
Klaipėdoje vyksiančiuose renginiuose, skirtuose šio miesto išvadavimo iš nacizmo 70-osioms metinėms paminėti, dominuoja atributika su Rusijos simbolika.
Scenos kolega susirūpino I. Puzaraitės lieknumu  (21)
2015 m. sausio 17 d. 13:28
Jau rytoj LNK eteryje prasidės antrasis laidos „ Lietuvos supermiestas“ sezonas, kur kovoje dėl garbingo titulo savo miestus ves Irūna Puzaraitė (Marijampolė), Jogaila Morkūnas ( Vilnius ), Česlovas Gabalis ( Plungė ) ir Giedrius Savickas ( Klaipėda ). Kiekvienas jų aistringai palaiko savo komandas, net jei tame mieste jau ir nebegyvena. Visi pirmosios laidos kapitonai mielai sužaidė greitą asociacijų žaidimą – kokius prisiminimus jiems kelia gimtieji miestai?
Audra pajūryje: vieniems – pramoga, kitiems – darbymetis  (82)
2015 m. sausio 3 d. 13:35
Pajūryje siaučianti vėtra, kuri gūsiuose sustiprėja iki uraganinio greičio, neišgąsdino nei gamtos stichija norinčių pasigrožėti žmonių, nei gintarų gaudytojų.
G. Savickas alkoholio nebevartoja 6 metus: paragavau vyno, bet supratau, kad jo nenoriu  (50)
2014 m. gruodžio 14 d. 14:50
Gadinti savo instrumentą – daužyti smuiką, traukyti jo stygas – nelabai gerai, nes paskui su juo tiesiog nepagrosi. Taip sako aktorius Giedrius Savickas , kalbėdamas apie savo sprendimą atsisakyti alkoholio. Jis džiaugiasi, kad naujoji aktorių karta – kitokia.
Atvykstančius prie jūros siūlo apmokestinti  (13)
2014 m. lapkričio 25 d. 09:27
Karklės miestelį taip pamėgo poilsiautojai, kad jie savo automobiliais apstato visas pakeles ir dėl to neįmanoma pravažiuoti kitiems vairuotojams. Todėl apgultį siūloma mažinti apmokestinant automobilių stovėjimą, praneša lzinios.lt.
Dviračių tako kaina: 1 km – beveik 5 mln. litų  (143)
2014 m. spalio 14 d. 21:13
Pajūrio dviračių taką visame pasaulyje lyg pasididžiavimą pristatantis Klaipėdos regionas niekaip negali nusiplauti didelės gėdos – per Karklės gyvenvietę greta kelio nutiesti dviratininkams skirtą juostą, kad jiems nereikėtų pavojingai laviruoti tarp automobilių.