Vasaros įkarštyje, liepos 28-30 dienomis pirmą kartą festivalyje svečiuosis praėjusių metų muzikos fenomenu pakrikštyta, hitu tapusios dainos „Aerobika“ kūrėja – Ugnė Dominaitė publikai žinoma DJ Nevykeles vardu. Kaip rašoma pranešime spaudai, galima tikėtis, kad festivalyje „Galapagai“ ji visus pašokdins ne tik aerobikos ritmu, bet lankytojams pristatys ir savo naujausio albumo „Ožka“ kūrinius.

„Ožka“ albumas tai tarsi pačios Ugnės pokalbis su savo ego, kuris jai buvo labai reikalingas, ypač po to kai taip anksti aplankė neįtikėtina sėkmė! Nors pati Ugnė niekada nesimokė muzikos mokykloje, tiki, kad turi gerą pojūtį kurti melodijas, kaip jas jai sekasi atlikti gyvai scenoje galėsim įsitikinti festivalyje „Galapagai“.

Pirmą kartą festivalyje „Galapagai“ bus galima sutikti ir Kaune užaugusį, stipriai skirtingų kultūrų paveiktą, muzikos kūrėją – „Palmės Žiedą“. Muziką jis pradėjo kurti dar vidurinės mokyklos laikais, tuomet jo santykis su kūryba buvo labai abstraktus, o patys kūriniai laisvi ir nenuspėjami. Tačiau įrašinėdamas savo debiutinį albumą „Futura“ Jonas pradėjo dainuoti tekstus, įkvėptus Lietuvos elektroninės klubinės muzikos kultūros.

Vėliau kūrėjas daugiau dėmesio skyrė eksperimentavimui, taip gimė kitas jo darbas, albumas pavadinimu „Elektroninė Muzika”. Dabar šis atlikėjas klaidžioja po įvairias alternatyviosios muzikos scenas ir kaupia naujas, dar negirdėtas istorijas, kurių neabejotinai pasisems ir festivalyje „Galapagai“.

Ir dar vienas pirmas kartas DJ amplua pavidalu šiame festivalyje nutiks jauniems, žaviems ir vis dar nerūpestingiems Ryčiui ir Edvardui, žinomiems skambiu „Mums porą šampano“ vardu. Dar prieš pradedant šiam DJ duetui žengti į sceną, jie puikiai žinojo, kad gros tik netikėčiausiose vietose ir netikėčiausioms publikoms, toks planuotas, bet netikėtas išstojimas nutiks ir liepos paskutinį savaitgalį, Zaraso ežero saloje, kuris būtinai bus atšvęstas.

Ir dar vienas netikėtumas festivaliautojams – „Kylok x Urboo“ pasirodymas, kuriame gyvai išvysime vieną pirmųjų hyperpop muzikos žanro Lietuvoje kūrėją „Urboo“, kuris žada būti atgaiva visiems žmonėms pavargusiems nuo tradicinės pop muzikos. „Urboo“ scenoje kartu pasirodys su „Kykok“, kuris save nekukliai įvardija kaip šviesuliu šiame tamsiame pasaulyje.

Bent jau festivalio „Galapagai“ pasaulis liepos 28-30 dienomis tamsus tikrai nebus, nes Zaraso ežero saloje susitiks daugybė įvairiaspalvės muzikos bei ryškių žmonių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją