Ernesta Dapkienė

253 straipsnių

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės „EPSO-G“ komunikacijos vadovės pareigas gegužės 9 dieną pradėjo eiti Ernesta Dapkienė. Ilgametę patirtį korporatyvinės komunikacijos ir rinkodaros srityse turinti naujoji vadovė bus atsakinga už įmonių grupės išorinę ir vidinę komunikaciją, rašoma pranešime...

Konkurso „PR Impact Awards 2023“ organizatoriai komunikacijos profesionalus kviečia teikti paraiškas ir dalyvauti „Metų komunikatoriaus“ rinkimuose. Pernai šį titulą iškovojo visuomenininkė, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus komunikacijos vadovė Luka Lesauskaitė, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Jau daugiau kaip pusė milijono „Maximos“ lankytojų nemokamai pasikeitė savo turimą lojalumo programos „Ačiū“ kortelę į naują, informuoja prekybos tinklas. Kaip pabrėžiama pranešime žiniasklaidai, nuo šiol jos bus dar patogesnės, nes lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ keičia jas į bekontaktes.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ atnaujina lojalumo programos „Ačiū“ korteles ir keičia jas į bekontaktes, informuojama pranešimu žiniasklaidai. Numatyta ir data, iki kurios reikės pirkėjams jas pasikeisti.