„Didysis šou burbulas“

20 straipsnių

„Didysis šou burbulas“ – realybės šou rodomas per TV3 ir Go3 televiziją. Žinomi Lietuvos muzikantai, atlikėjai, kūrėjai susirinko į šou burbulą ir apsigyvenę vienoje erdvėje, kurioje 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę praleis kartus.

Dalyviai gyvendami kartu mokysis naujus kūrinius, praktikuosis, o sekmadienio vakarais, tiesioginės transliacijos metu parodys, ką išmoko. Žiūrovai projekte išvys tiek jausmus, tiek patirties jau turinčias žvaigždes. Čia jie bendrauja, šėlsta, kvailioja ir, pagal iš anksto suformuluotą temą, kurs įspūdingus pasirodymus, kuriuos demonstruos sekmadienio eteryje.

Kiekvieną sekmadienį mažiausiai žiūrovų balsų surinkęs atlikėjas keliaus namo, o jo vietą užims naujas projekto dalyvis.

Vos 20-ies sulaukęs Norbertas Liatkovski yra vadinamas vienu perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje. Jaunimo numylėtinis nebaigė jokių muzikos studijų, tačiau tai nesutrukdė jam pasiekti muzikos pasaulio aukštumų. Žiūrovai ir gerbėjai jį puikiai prisimena tiek iš neseniai vykusio TV3 ir Go3 projekto „D...

Pandemijai sustabdžius šou verslo pasaulį, daugelis atlikėjų liko be darbo ir buvo priversti sukti galvas, kaip išgyventi šį nelengvą etapą. Karantino suvaržymai skaudžiai smogė ir atlikėjui Radži Aleksandrovičiui, kuris, ilgą laiką negalėdamas dainuoti, ėmė jausti depresijos simptomus. Gelbėjimosi ...