O jau šio šeštadienio vakarą Radži ir Norbertas susitiks ir vėl. „Didįjį šou burbulą“ pavasarį nugalėjo Radži, o kuris – tėvas ar sūnus – švęs pergalę žaidime „galvOK“?, rašoma spaudos pranešime.

Norbertui pergalės siekti padės Marijonas Mikutavičius, o Radži – Mantas Katleris. Tiesa, kaip jau tampa įprasta naujajame sezone, M. Katlerio komandos svečiai laidoje pasirodo ne vieni. Praėjusį šeštadienį prieš Justiną Jankevičių žaidęs kikboksininkas Dovydas Rimkus-Rimkenzo atsinešė specialų ginklą koncentracijai sustiprinti, o štai Radži į laidą pasiėmė savo… šunį Barį. Negana to, šis sėkmės talismanas ant atlikėjo kelių praleido visą laiką – tačiau ar augintinis padės laimėti?

„Augintinį atsivedžiau todėl, kad jei tik yra galimybė, visuomet su savimi Barį pasiimu ir į koncertus – juk kam palikti jį vieną kambaryje? Jis moka gražiai elgtis, tačiau draugiškas yra ne su visais – labai jaučia žmones. Vis dėlto su Mantu, Marijonu ir Norbertu viskas buvo gerai, nė karto nesulojo“, – pasakojo Radži.

Pasirodo, kad žaidime augintinis Baris netgi tapo slaptu atlikėjo talismanu. Tačiau tai, kad jie visur kartu, nieko jau nebestebina – Radži ir jo šuo yra neišskiriami.

„Didžiojo šou burbulas“ nugalėtojas pridėjo, kad po pertraukos jam buvo ypatingai malonu pamatyti ir savo sūnų iš minėto projekto – Norbertą. Anot Radži, vaikinas nepasikeitęs, jau išmokęs visas duotas pamokas ir visuomet juda pirmyn – nelaukia, kol kažkas svajonę patieks ant lėkštutės.

Šio šeštadienio žaidimas žiūrovams padovanos krūvą gerų emocijų. Marijonas ir Norbertas, sulaukę klausimo apie bulves, jau šį vakarą prabils ir apie visų lietuvių mėgstamą patiekalą – cepelinus. Dar „Didžiajame šou burbule“ savo dideliu apetitu pagarsėjęs Norbertas pasakos, kad vienu prisėdimu yra suvalgęs net 4 didžiulius cepelinus, o Marijonas savo prisipažinimu priblokš visus laidos dalyvius.

„Kai dar buvau mokykloje ir mus pirmąkart nuvežė į Klaipėdą, ten buvo toks baras, kuriame galėjai sumokėti vieną rublį ir valgyti tiek, kiek lenda. Mes su klasiokais labai stengėmės tą rublį atmušti, tad aš suvalgiau gal 16 cepelinų… Žinoma, mes ten sėdėjome gal kokias 4 valandas“, – sakys jis, o laidos vedėjas Andrius Žiurauskas neslėps, kad toks Marijono poelgis įspūdį padarė net ir jam.

Kaip greitai nulupti karštas virtas bulves? Ką reiškia kvietime nurodytas žodžių junginys „black tie“? Kas nutinka, kai šiaudeliu pučiame burbuliukus stiklinėje vandens?

Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus bei netikėtos laidos svečių ir kapitonų išpažintys – jau šį vakarą, 19.30 val. žaidime „galvOK“ per TV3!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės