Per savo karjerą Radži yra patyręs visko, o kai kurių dar niekam negirdėtų istorijų, iki šiol negali pamiršti ir pats.

Štai, pavyzdžiui, kalbėdamas apie keisčiausias vietas, kuriose yra tekę koncertuoti, Radži atskleidė, kad jam yra tekę dainuoti… vilkike, rašoma pranešime spaudai.

„Nežinau, kodėl koncertas buvo ten – gal jie neturėjo scenos? Bet man visai patiko dainuoti fūroje“, – prisipažino Radži bei pridėjo, kad vairuoti ir dainuoti jam iš tiesų patinka lygiai tiek pat.

Radži papasakojo ir tai, kaip visai netyčia buvo patekęs į kriminalinio nusikaltimo atskleidimo vietą – pasirodo, kad jį policijos pareigūnai palaikė kitu asmeniu. Tad kiek kartų Radži yra rizikavęs gyvybe arba kiek kartų ir už ką į jį buvo nutaikytas ginklas?

„Anksčiau būdavo visko – pavyzdžiui, dainuoji koncerte, o salėje visi mušasi. Na ir kas? Koks mano reikalais? Mano reikalas – dainuoti, o ne kas ten mušasi. Man net lengviau dainuoti, jei salėje kažkas vyksta“, – prisipažino jis.

Vis dėlto labiausiai atlikėjui įsiminė tas kartas, kai bendro jo ir Birutės Dambrauskaitės koncerto metu provincijoje užsidegė kultūrnamis.

„Dainuoju, o Dambrauskaitė sėdi apačioje, laukia, kol padainuosiu. Jaučiu, kad kažkoks kvapas scenoje – salėje tarsi viskas gerai, bet kuo tolyn, tuo daugiau renkasi dūmų. Staiga pradedu girdėti, kad Birutė jau iš kažkur rėkia, kad reikia bėgti. Bet aš juk niekur negaliu bėgti – žmonės sėdi... Galiausiai jie išeina, pastatas dega, o man likę dainuoti pusę dainos – aš turiu ją pabaigti! Buvo beveik taip, kaip „Titanike“ – tik dūmuose pabaigęs dainą galiausiai paklausiau, kur čia išėjimas? O išėjimo, pasirodo, nėra, nes viskas jau dega… Dambrauskaitė, ačiū dievui, su mano batais ir kostiumais jau stovėjo lauke, o kai išėjau pats, žmonės plojo net lauke, kad vis tiek pabaigiau dainuoti dainą“, – neįtikėtiną istoriją prisiminė jis.

Kas nutiko, kad Radži buvo supainiotas su nusikaltėliu? Kur jis išleido visus „Didysis šou burbulas“ laimėtus pinigus? Kiek daugiausiai koncertų per vieną dieną yra turėjęs? Apie tai jis papasakos laidoje „Gero vakaro šou“ šį trečiadienį 19.30 val. per TV3.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės