Gegužės 16 dienos vakarą paaiškėjo, kad šou laimėjo atlikėjas Radži.

Aštuntoje vietoje liko Aleksandras Ivanauskas-Fara, toliau išsidėstė Marius Jampolskis, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, Žygis ir Gabija, Mia. Trečioje vietoje liko šokėjai Ustin ir Ieva, o antrąja vieta džiaugiasi Norbertas.

Dainininkai ir šokėjai „burbule“ praleido net 10 savaičių, o laikui bėgant vieni kitus ėmė vadinti šeimos nariais, rašoma spaudos pranešime. Nesutarimus keitė šypsenos ir atviri pokalbiai, amžiams užsimezgusios draugystės ar net gimę bendri kūriniai. Dalyviai atskleidė tas savo puses, kurių dar nėra rodę, o per sekmadieniais vykusius jų šou ne vienas nubraukė ir ašarą.

Kartu su dalyviais prie kiekvieno pasirodymo dirbdavo didžiulė komanda. Kalbėdamas apie paskutinę pasiruošimo savaitę, kompozitorius Deivydas Zvonkus juokavo, jog dabar jaučiamas pilnaties efektas.

„Dalyviams kyla daug klausimų ir keblumų lygioje vietoje, kas išduoda, jog jie tikrai jaudinasi ir finalui ruošiasi labai atsakingai. Anksčiau to jaudulio buvo mažiau, tačiau manau, jog tai susiję ir su tuo, kad niekas neatėjo „žalias“ – visi jie turi sceninės patirties“, – sakė jis.

Deivydas teigė, kad šiandien laukia paskutinė „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių giesmė, o po to tik laikas parodys, kaip atlikėjams ir šokėjams seksis už projekto ribų. Su tuo, kad projekto dalyviai per visą šį laiką stipriai patobulėjo, sutinka ir su jais dirbęs choreografas Kęstutis Baranauskas. Anot jo, jaunimas iš projekto labai daug pasiėmė, o vyresni atlikėjai atidavė ir daug savo patirties.

Tiesa, jis neslepia, kad tam tikras emocijas iš savo gyvenimo „burbule“, atlikėjai bei šokėjai atsinešdavo ir ant scenos. Tačiau čia, nepaisant visko, jie atiduodavo visas savo jėgas. Pasitaikydavo, kad kai kurie eidavo repetuoti net ir labai vėlai vakare, nes sekmadieniniai pasirodymai būdavo svarbiausias jų tikslas.

„Nors visus savo kozirius jie traukdavo ir ankstesnių pasirodymo metu, finale dalyviai dar tikrai turi ką „iššauti“. Užkelsime kartelę be galo aukštai – visi labai užsidegę. „Didžiajame šou burbule“ yra tokia atmosfera, kokios nėra buvę nė viename kitame šou. Visi eina į vieną pusę, visi tai supranta. O man, kaip choreografui, tai atrišdavo rankas“, – sakė Kęstutis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (208)