„Daug talentingų žmonių, visus prisimenu, visų laukiu“, – dar prieš laidą emocijų neslėpė teisėja.

„Kėdžių iššūkyje“ kovos Gerda Zaptoriūtė, Gabija Aleknavičiūtė, Marija Gevorkjan, Gabriela Ždanovičiūtė, Kotryna Dogadajeva, USTIN (Justinas Mėjeris), Mindaugas Liegaudas, Roneta Saveiskytė, Valerija Vitkauskaitė, R.GUIDO (Gvidas Ropė), rašoma spaudos pranešime.

Jazzu renkasi sau komandą:

Profesionalus šokėjas bei TV3 ir Go3 projekto „Didysis šou burbulas“ dalyvis J. Mejeris-Ustin tik pradėjo žengti į muzikos pasaulį. Vaikinas neslepia labai norintis dainuoti, lipti ant scenos ir parodyti, ką gali. Ir nors jaudulys yra didžiulis, savo pasirodymo Ustinas labai laukia. Jam pačiam labai įdomu, ar pavyks įveikti jaudulį, ar išpildys sau išsikeltus lūkesčius. Dainavimas Justinui – nauja kelionė, todėl viskas jį intriguoja.

„Įdomu, kaip mano organizmas reaguoja į tą stresą. Šokti ir atsipalaiduoti galiu visą laiką. Aišku, tas jauduliukas yra, bet prieš pasirodymą visada susikaupi. O dainininko rolė man dar vis tiek nepažįstama sritis. Labai įdomu, kaip mano kūnas reaguos į tą situaciją, ar vėl išdžius burna, kaip pirmą laidą“, – šypsosi J. Mejeris-Ustin.

Atrankų metu teisėjai nutraukė šokėjo pasirodymą ir paprašė atlikti kitą dainą. Šou dalyvis prisimena, kad tada labai suglumo, nebematė žiūrovų ir suprato, kad kažkas negerai. Galvoje sukosi mintys ne apie jausmą, o tai, kas bus toliau, ką toliau daryti, kaip grįžti į gerą emociją. Atsipalaiduoti ir mėgautis pasirodymu nepavyko.

„Kūrybinėje stovykloje turėjau tikslą atsipalaiduoti. Ne tiek svarbu buvo techniniai dalykai – norėjau mėgautis. Ir man tai pavyko. Labai noriu lipti į sceną ir parodyti, ką galiu“, – sako šokėjas.

Ar vaikinui pavyks suvaldyti jaudulį ir pasirodyti taip pat gerai, kaip ir šokių aikštelėje?

„Visa galva geriau nei per atrankas. Kaip jam taip pavyko?“ – stebėsis M. Mikutavičius.

„Suprantama, kad tu žengi pirmus žingsnius į sceną. Tau reikia treniruoti vokalą taip, kaip tu ištreniravęs savo kūną šokiams. Mes džiaugiamės kiekviena tavo pataikyta nata. Tu turi gerą, įgimtą tembrą“, – sakys S. Urbonavičius-Samas.

„Bet čia yra nesąmonė, Samai. Jeigu mes nežinotume jo ir nežinotume, kad tai yra vieni pirmųjų žingsnių muzikoje, sakyčiau, kažkas gerai dainuoja“, – komentuos M. Mikutavičius.

Tačiau svarbiausias klausimas išlieka – ar J. Arlauskaitė-Jazzu duos Ustin kėdę? Ar šokėjas pateks į tiesioginius finalus?

„X faktorius“ – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės