Remigijus Ačas

22 straipsnių

Remigijus Ačas (g. 1962 m. gruodžio 27 d. Rietave) – Lietuvos inžinierius, teisininkas, Raseinių rajono savivaldybės politinis ir visuomenės veikėjas.

Dainius Sinkevičius

Dėl pasikėsinimo tenkinti lytinę aistrą pažeidžiant nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą nuteistas buvęs ilgametis Seimo narys Remigijus Ačas dar neprarado vilties įrodyti, kad kaltinimai dėl gėdingo nusikaltimo jam buvo pateikti nepagrįstai, o anksčiau iškeltą baudži...

Į Delfi paskelbtą informaciją, kad ilgametis Seimo narys ir Raseinių meras Remigijus Ačas už pinigus siekė seksualinių santykių su jo vadovaujamoje bendrovėje nelegaliai dirbusiu nepilnamečiu jaunuoliu, penktadienį sureagavo pats R. Ačas. Dviejų instancijų teismų kaltu pripažintas buvęs politikas ai...

Daiva Skirkevičienė

Turbūt daugeliui žinomas garsus posakis, kad perkant namą svarbiausi yra trys dalykai – vieta, vieta ir dar kartą vieta. Kiekvienam sąvoka „vieta“ gali turėti skirtingų kriterijų, bet į ją paprastai visuomet įeina atsiveriantis vaizdas pro langą, balkoną ar iš savo kiemo.

Arnoldas Aleksandravičius

Trečiadienį Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų taryba (BRT) galutinai išsprendė euro klausimą Lietuvoje. Tačiau dar beveik pusę metų lietuviai už prekes ir paslaugas atsiskaitinės nacionaline valiuta. Kas su litų banknotais ir monetomis nutiks po to?