Delfi penktadienį rašė, kad buvęs nušalintojo prezidento Rolando Pakso patarėjas, ilgametis Seimo narys ir Raseinių meras Remigijus Ačas už pinigus siekė seksualinių santykių su jo vadovaujamoje bendrovėje nelegaliai dirbusiu nepilnamečiu jaunuoliu. Ir net ne kartą.

Atrodo, apie šią nutylėtą skandalingą istoriją iki šiol net nežino jo šeima – buvęs ilgametis politikas teisėsaugai yra prisipažinęs, kad už pinigus nepilnamečiui vilniečiui siūlėsi pamasturbuoti jo lytinį organą.

Po tokios žinios socialiniuose tinkluose dar visai neseniai egzotiškais kadrais dalijusis R. Ačo dukra Eglė Valančiūnienė iš karto pašalino savo „Instagram“ paskyrą.
Eglės Valančiūnienės paskyra / Foto: Instagram

Delfi primena, kad dviejų instancijų teismai konstatavo, kad neginčijamais duomenimis yra įrodyta, jog buvęs Seimo narys pasikėsino tenkinti lytinę aistrą pažeisdamas nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą.

Už tai, kad pasikėsino tenkinti lytinę aistrą pažeisdamas nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą, teismas R. Ačui skyrė 5 tūkstančių eurų baudą.

Buvęs Seimo narys R. Ačas, būdamas bendrovės vadovu, pakvietė nepilnametį jaunuolį, siekusį užsidirbti pinigų ir taip padėti savo mamai, pas save į butą. R. Ačas 17-mečiui siūlė alkoholio, o jam atsisakius vartoti buvęs parlamentaras pavadino jį „mamytės sūneliu“.

Taip R. Ačas išprovokavo nepilnametį vartoti ir apsvaigti. Tą kartą buvęs Seimo narys už masturbaciją siūlė sumokėti nepilnamečiui 50 eurų.

Antrą kartą R. Ačas SMS žinutėmis pasiūlė 17-mečiui sumokėti 100 eurų už masturbaciją ir su nepilnamečiu susitikti prie prekybos centro. Jiems susitikus, 17-metis iššoko iš R. Ačo automobilio ir smarkiai susižalojo. Vaikinui patekus į ligoninę, medikai pranešė apie galimą nusikaltimą. R. Ačas 2003 m. buvo konstitucinę priesaiką sulaužiusio ir per apkaltą nušalinto prezidento R. Pakso patarėju nacionalinio saugumo klausimais.

2004–2011 m. kaip partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys išrinktas į Seimą. 2011–2012 m. jis ėjo Raseinių rajono mero pareigas. R. Ačas, pasitraukęs iš tvarkiečių gretų, mero rinkimuose nesėkmingai kandidatavo kaip rinkimų komiteto „Tavo Raseiniai“ atstovas. Raseinių administracijos direktoriumi R. Ačas paskirtas 2016 m. gruodį, kai baigė savo, kaip Seimo nario, kadenciją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)