„Red Bull“

1517 straipsnių

Red Bull – energinis gėrimas, nuo 1987 m. gaminamas austrų kompanijos Red Bull GmbH. Pagal kiekybinius rodiklius, šis gėrimas yra labiausiai parduodamas energinis gėrimas visame pasaulyje – 2013 m. iš viso buvo parduota 5,387 milijardų šio gėrimo skardinių.

RED BULL 211 – tai komandinė svajonių estafetė. Kodėl svajonių? Nes kartą jau išbandėme ir tuo įsitikinome. Nes ir bėgikai, ir dviratininkai, ir baidarių irkluotojai varžosi gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių Nerijoje.

Savaitgalį pajūrį drebinsiančios „Aurum 1006 km“ lenktynės pritrauks minias žiūrovų ir greičio mylėtojų. Automobilių lenktynės yra viena populiariausių sporto šakų, žavinti milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Nuo didelio greičio, adrenalino trasoje iki įtemptos komandų tarpusavio konkurencijos – jos...

„Formulė 1“ – automobilių sporto karalienė. Tai yra technologiškai pažangiausia, greičiausia ir brangiausia automobilių sporto disciplina, kurioje varžosi patys geriausi vairuotojai pasaulyje ir kovoja didžiausi automobilių pramonės bei kito verslo vardai: „Ferrari“, „Mercedes-AMG“, „Red Bull“, „Alf...

Naujuoju žiniasklaidos planavimo agentūros „Havas Media“ projektų skyriaus direktoriumi tampa medijos ekspertas Aivaras Matulis. Jis tikisi, kad ilgametė vadovavimo patirtis žiniasklaidos kanaluose bus naudinga ir prisidės prie agentūros tikslų įgyvendinimo, rašoma pranešime žiniasklaidai.