Kaip žinia, unikalus pasaulinis bėgimas „Wings For Life World Run“ startuoja jau gegužės 7-ąją. Turbūt jau žinote, kad jis startuoja tuo pačiu metu visame pasaulyje!

Nuo savo veiklos starto šis projektas surinko jau daugiau nei 38,3 milijono eurų, kurie visi nuėjo stuburo traumų gydymo tyrimams, o prie šio tikslo prisidėjo bėgikai iš 195 pasaulio šalių!

Galite prisidėti ir jūs, tereikia parsisiųsti „Wings For Life World Run“ mobiliąją aplikaciją, užsiregistruoti ir gegužės 7 dieną startuoti su visu pasauliu.

Arūnas Gibieža

Kada ir kokiom aplinkybėm pirmą kartą išgirdot apie „Wings For Life World Run“?

Aras: Pirma kartą išgirdau 2014 metais, o kitais jau pats dalyvavau bėgime Indijoje, Hyderabad mieste, pamenu, kad buvo labai karšta.

Tomas: Prieš trejus metus iš savo draugo Mato išgirdau apie šį bėgimą, kai paragino prisijungti teigdamas, kad mūsų tema.

Vaidas: Pirmą kartą išgirdau prieš porą metų, būtent iš „Red Bull“ skleidžiamo turinio.

Egidijus: Prieš keletą metų socialiniuose tinkluose.

Rapolas: Po traumos. Po amputacijos ieškojau, kas prisidėtų prie mano sportinės kelionės tikslų ir protezų. Prisidėjo labai daug žmonių, ir aš pradėjau galvoti, o kaipgi aš galiu atsidėkoti bendruomenei. Kaip tik tuomet „Red Bull“ komandos dėka sužinojau apie šį bėgimą, o dabar gavau galimybę būti ir jo ambasadoriumi, skleisti žinią.

Kuo jums yra svarbus šis bėgimas?

Aras: Šis bėgimas yra svarbus, nes visos sukauptos lėšos skiriamos stuburo gydymams tobulinti, taip pat daug dėmesio susilaukia neįgalieji. Manau, kad jiems tai itin svarbu ir tai vienas iš būdų juos įkvėpti.

Tomas: Man, kaip žmogui patyrusiam stuburo traumą, jis yra ypač svarbus. Tai – realiausias ir greičiausias būdas pasiekti mokslo proveržį šitoje srityje. Ir aš tiesiogiai prie to pridedu.

Vaidas: Aš, kaip žmogus, jaučiu atsakomybę ir pareigą padėti kitam. Tad šis bėgimas būtent apie tai.

Egidijus: Daug bėgioju ir treniruoju, visada noriu skleisti gėrį, žinią apie bėgimą, ir šis gražus renginys leidžia prisidėti prie to, kad bėgiotų tie, kurie negali.

Rapolas: Daug priežasčių, bet viena svarbiausių: lėšos keliauja tiesiogiai tyrimams ir gydymui. Gydymo metu man trūko motyvacijos, bet gydytojai bei gydymas suteikė vilties, kad yra šviesa tunelio gale, toliau dėl ko gyventi. Tad, manau, tai ir svarbiausia: kad lėšos keliauja tiesiogiai gydymui, tyrimams. Kita priežastis – bėgimas gali suvienyti daug žmonių sveikatingumo siekiui. Motyvuoja pasportuoti, ruoštis bėgimui. Žmogui, kuris nelinkęs sportuoti, jis padeda domėtis sveikesne gyvensena.

Kiek kartų teko jame dalyvauti?

Aras: Dalyvauju kasmet nuo 2015 metų.

Tomas: Trečias kartas.

Vaidas: Tai bus mano antroji patirtis WINGS FOR LIFE bėgime.

Egidijus: Šiais metais pirmas kartas.

Rapolas: Dar neteko dalyvauti.

Tomas Šiliauskas

Ar šiaip bėgiojate? Kokiomis kitomis sporto šakom užsiimate?

Aras: Taip, bėgioju, tai yra viena iš mano treniruočių dalių. Taip pat reguliariai treniruojuosi dviračiu, dažnai plaukioju, o žiemos metu, kai mažiau laiko praleidžiu ant motociklo, užsiimu surfingu (mano antras hobis po motociklų).

Tomas: Stengiuosi judėti, kiek įmanoma, daugiau. Krepšinis, fechtavimas.

Vaidas: Su bėgimu draugaujame beveik kiekvieną dieną. Taip pat didelę laisvalaikio dalį skiriu plaukimui bei dviračiui, ypač ruošiantis triatlono sezonui.

Egidijus: Esu bėgimo treneris, bėgu kasdien ir kitomis sporto šakomis neužsiimu.

Rapolas: Dvejus metus nebėgiojau, nes nemokėjau, negalėjau. Prieš traumą bėgiodavau lauke, palei upę, miškelyje, prie jūros. Taip pat užsiimu tinkliniu, snieglentėmis, vandenlentėmis, tenisu, krepšiniu, riedučiais, sportuoju salėje, ruošiuosi parolimpinėms, kaituoju, esu kaitavimo instruktorius.

Vaidas Blanka

Patarimai būsimiems dalyviams.

Aras: Pasirinkti tinkamą maršrutą, suburti savo draugų komandą, nes kartu su savais bėgti dar smagiau. Aišku, dar pasikrauti telefoną bei ausines ir prisijungti prie gyvos transliacijos per „Wings For Life World Run“ mobiliąją programėlę.

Tomas: Nori būti istorijos dalimi ir gerai praleisti laiką? Pats laikas prisijungti prie BROLIŲ AITVARŲ komandos.

Vaidas: Palinkėčiau turėti išskirtinę dieną ir pasimėgauti bėgimu su atsakomybės prieskoniu.

Red Bull

Egidijus: Mėgautis, bėgti su šypsena ir nepervertinti savo jėgų.

Rapolas: Jokių debatų su savimi, galvojimų dalyvauti ar ne. Ruoškitės, eikit treniruotis, valgykite sveikai, netūsinkite išvakarėse, priimkite tai kaip rimtą iššūkį sau.

Na, o mes patarsime dvejojantiems mažiau dvejoti ir gegužės 7-ąją bėgti už tuos, kurie negali.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės