Medicinos bankas

143 straipsnių

UAB Medicinos bankas – Lietuvos komercinis bankas, teikiantis finansines paslaugas verslo ir privatiems klientams nuo 1992 m. lapkričio 24 d., vienas iš pirmųjų bankų Lietuvoje, klientams pradėjęs teikti internetinės bankininkystės paslaugą ir pirmasis iš bankų – mobiliosios piniginės paslaugą. Pagrindinė banko buveinė nuo 1995 metų yra Vilniuje.

Витаутас Будзинаускаc

Банки в Литве один за другим стали повышать расценки на обналичивание средств и другие операции, часть кредитных ведомств планирует перемены с лета. Delfi представляет анализ платы за обналичивание денег в разных банках.

Urbo bankas

Metų pradžioje pavadinimą į „Urbo“ banką pakeitęs Medicinos bankas išlaiko ne tik savo lietuviškas šaknis, bet ir kompaktiškam bankui būdingus privalumus: lankstumą, kokybę bei individualų požiūrį į klientą. Banko administracijos vadovas Marius Arlauskas teigia, kad per kelių dešimtmečių veiklos ist...

Daugiau kaip 30 metų veikiantis Medicinos bankas keičia pavadinimą ir nuo vasario 1 dienos tampa „Urbo“ banku. Naujo prekės ženklo strategiją, pavadinimą ir vizualinį identitetą bankas sukūrė su agentūra „Milk“, kuri naujajame banko įvaizdyje užkodavo Nidos švyturio simbolizmą, tikslo siekimą, tvirt...

ELTA

Банк Medicinos bankas в первом квартале этого года планирует сменить название, а также расширить спектр финансовых услуг, предоставляемых жителям, и последовательно увеличивать портфель финансирования бизнес-клиентов.

Karolis Broga

Medicinos bankas plans to change its name in the first quarter of 2024, to expand the range of financial services to residents and to increase business client financing portfolio.

Vytautas Budzinauskas

Dalies bankų paslaugos kitąmet brangs, motyvuojant priežiūros išlaidomis ir klientų elgsena. Priklausomai nuo kredito įstaigos, brangimas paveiks arba platesnį paslaugų spektrą, arba tik retesnes operacijas. Sprendimų dėl kitų metų pagrindinės sąskaitos aptarnavimo yra priėmęs ir reguliuotojas.