„Manchester City“

875 straipsnių

Manchester City – Anglijos futbolo klubas įsikūręs Mančesteryje ir yra vienas stipriausių klubų Europoje ir pasaulyje.

Klubas įkurtas 1880 metais ir tik 1894 metais gavo Manchester City vardą. Iki to, klubas buvo pavadintas Švento Marko (St. Mark‘s) ir Ardwick‘o Asociacijos futbolo klubo pavadinimais.

Anglijos futbolo vunderkindas Jadonas Sancho 2021 metų vasarą sensacingai iš Dortmundo „Borussia“ klubo perėjo į „Manchester United“. Po nesėkmingų dviejų su puse sezono „Premier“ lygoje, krašto saugas nuomos pagrindais grįžta į Dortmundą, kur jo žvaigždė pirmąkart ir sužibėjo.

Sekmadienį „Emirates“ stadione į kovą stojo praėjusių metų „Premier“ lygos favoritai – Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“. Į svečius atvykę titulą ginantys čempionai įtemptoje kovoje neatsilaikė prieš aiškų tikslą turinčius „kanonierius“ ir nusileido minimaliu skirtumu 0:1 (0:0).

Ispanijos portalas-laikraštis „ABC“ trečiadienį paskelbė, jog rugsėjo 20 dieną buvo įsilaužta į „Sevilla“ gynėjo Sergio Ramoso namus. Pranešama, jog įsibrovėliai namus apiplėšė, kol juose buvo futbolininko ir jo žmonos Pilar Rubio 4 vaikai ir dvi juos prižiūrinčios auklės. Visų laimei, niekas nenuke...