Pirmąjį smūgį „Goodison Park“ stadione sudavė aikštės šeimininkai, kai 29-ąją minutę tiksliu smūgiu Edersono vartus nuginklavo krašto puolėjas Jackas Harrisonas. „Everton“ įvarčio persvarą išlaikė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos.

Antroje rungtynių pusėje „Manchester City“ atsipeikėjo ir greita tvarka išsiveržė į priekį. Lyginamąjį įvartį 53-ią minutę pelnė Anglijos rinktinės žvaigždė Philas Fodenas, o 64-ą minutę „piliečius“ į priekį išvedė 11 m baudinį realizavęs Julianas Alvarezas.

„Everton“ dar spardėsi ir bandė kažką išpešti iš šių rungtynių, tačiau galutinį tašką 86-ą minutę padėjo Portugalijos saugas Bernardo Silva. Šios pergalės dėka „Man City“ nuo lentelės viršaus stipriai neatsilieka – žengia 4-ti su 37 taškais.

Bernardo Silva

„Stamford Bridge“ stadione dramatišku stiliumi pergalę Londono derbyje iškovojo „Chelsea“ futbolininkai, kurie 2:1 nukovė „Crystal Palace“. Aristokratai 13-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo brangiai kainavęs ukrainieitis Michailo Mudrykas.

Rezultatą prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą išlygino Michealas Olise. Nors „Crystal Palace“ progų susikūrė tiek pat, o gal net daugiau nei varžovai, 89-ąją minutę pergalę išplėšė „Chelsea“, kai uždirbtą 11 m baudinį realizavo nuo suolo pakilęs Noni Madueke.

„Chelsea“ švenčia pergalingą įvartį

Dar kitose trečiadienio rungtynėse galingą pasirodymą pateikė „Wolverhampton Wanderers“, kurie 1:4 sutalžė „Brentford“ komandą. Svečiai rungtynes pradėjo su trenksmu, kai 13-ą minutę juos į priekį išvedė Mario Lemina, o persvarą vos po minutės padvigubino Hwang Hee-chanas.

Yoane Wissa 16-ąją minutę rezultatą sušvelnino, tačiau „Wolves“ futbolininkų tai neišgąsdino. 28-ąją minutę antrą savo įvartį pelnė H. Hee-chanas, o 79-ą minutę rezultatą triuškinančiu pavertė Jeanas-Ricneras Bellegarde.