O. Watkinsas pirmasis ir pasižymėjo šiame mače, kai 14-ą minutę užtikrintai pasiuntė smūgį į apatinį vartų kampą po Matty Casho žemo perdavimo. Praėjus vos 7 minutėms jis pasižymėjo antrą kartą. Tada kamuolį į savus vartus pasiuntė „Brighton“ gynėjas Pervis Estupinanas.

Likę įvarčiai krito antroje rungtynių pusėje. 50-ą minutę trumpam intrigą sugrąžino neseniai iš „Barcelonos“ į Braitoną atkeliavęs Ansu Fati, tačiau 65-ąją minutę „hat-trick‘ą“ užbaigė O. Watkinsas, o pergalę dar galingiau užtvirtino Jacobas Ramsey (85 min.) ir Douglas Luizas (90+7 min.).

Douglasas Luizas

Po šio pasirodymo O. Watkinsas tapo pirmu „Villa“ žaidėju per sezoną du „hat-trick‘us“ užfiksavęs žaidėjas nuo Andy Gray‘aus, kuris tai padarė 1976-1977 metų sezone. Anglas savo pirmąjį trijų įvarčių pasirodymą šiame sezone surengė UEFA Konferencijų lygos atrankos etape prieš „Hibernian“ futbolininkus.

Dabar šios dvi komandos „Premier“ turnyrinėje lentelėje susilygino – abi turi po 15 taškų ir dalinasi 4-5 vietomis.