Kęstutis Juščius

68 straipsnių

Kęstutis Juščius„Auga Group“ generalinis direktorius. Kęstutis Juščius vienas pirmųjų įkūrė pievagrybių verslą, grybai eksportuojami į įvairias šalis. Verslininkas tapo vienu turtingiusių Lietuvoje.

„Auga group“ ir jos dukterinių bendrovių pardavimo pajamos per devynis 2023 m. mėnesius siekė 59,93 mln. Eur ir augo 4 proc., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2022 m. Tuo metu bendrasis grupės nuostolis buvo 1,87 mln. Eur, kai tuo pačiu laikotarpiu pernai bendrasis pelnas siekė 13,14 mln. Eur.

Kalbino Arūnas Milašius, parengė Kristina Ciparytė

Lietuvos Strateginiame plane rašoma, kad ekologinis ūkininkavimas prioritetinė sritis, kuri turi augti sparčiai ir veržliai, tačiau šių metų pasėlių deklaravimas jau rodo, kad šis sektorius gana smarkiai traukėsi. Kodėl taip nutiko, yra dvi versijos. Žemės ūkio ministerija tikina, kad kalta susiklos...

Arūnas Milašius

„AUGA group“, valdanti vieną didžiausių Europos ekologinių ūkių, atsisako dalies ekologinių plotų. Apie tai paskelbta įmonės pranešime akcijų biržai. Tą patį „Delfi“ patvirtino ir bendrovės vadovas Kęstutis Juščius.

Ignas Dobrovolskas

„Auga group“ pristatė naujo veiklos modelio principus bei jo įgyvendinimo žingsnius. Įmonių grupės vertinimu, tai padės efektyviau siekti strategijoje numatytų tikslų.

2022 m. „Auga group“ ir jos dukterinės bendrovės pagerino bendrus rezultatus, lyginant su 2021 m. Remiantis grupės duomenimis, pardavimo pajamos per 2022 m. 12 mėn. laikotarpį augo 12 proc. ir pasiekė 80,09 mln. Eur, kai tuo pačiu laikotarpiu pernai buvo 71,72 mln. Eur, per biržą praneša įmonė.

Arūnas Milašius, Titas Atraškevičius, Rinatas Chairulinas

Žemės ūkio technologijų įmonė ir ekologiško maisto gamintoja „AUGA“ group pristatė profesionaliam naudojimui skirtą hibridinį traktorių „AUGA M1“. Lietuvoje sukurtas ir surinktas traktorius yra varomas biometanu ir elektros pavaromis bei nepertraukiamai gali dirbti iki 12-os valandų. Skaičiuojama, j...