Andrius Kupčinskas

Andrius Kupčinskas

Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionius demokratus į šiuos rinkimus veda A. Kupčinskas – 39 metų politikas Kauno meru, su nedidele pertrauka, dirba jau antrą kadenciją.

A. Kupčinskas 1998 m. baigė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) istorijos ir politologijos bakalauro studijas, o netrukus ir Politikos mokslų ir diplomatijos instituto informacijos ir komunikacijos magistro studijas.

Į Kauno miesto tarybą A. Kupčinskas pateko dar 2000 metais. Krepšinį mėgstantis A. Kupčinskas su žmona augina sūnų ir dukrą.

Seimo nariai siūlo pusę savivaldybių tarybų narių rinkti vienmandatėse apygardose (13)

Įvairioms frakcijoms priklausantys Seimo nariai registravo pataisą, kad pusė savivaldybių tarybų narių būtų renkami vienmandatėse apygardose.

Kelis rinkimus laimėjusiems politikams siūlo leisti pasirinkti mandatą (5)

Į Seimą išrinktiems Europos Parlamento nariams, savivaldybių tarybų nariams ar merams siūloma leisti apsispręsti, kokio mandato atsisakyti. Tokias...

Seimas nenori, kad vienas iš mero pavaduotojų būtinai būtų iš opozicijos (20)

Seimas nepritarė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) frakcijos nario Andriaus Kupčinsko ketvirtadienį pateiktoms Vietos...

Rinkėjų korteles pakeis pranešimai apie rinkimus (2)

Per rinkimus rinkėjo korteles pakeis nevardiniai pranešimai apie rinkimus.

Seimas spręs, ar atsisakyti rinkėjų kortelės (5)

Seimas ketvirtadienį ketina apsispręsti, ar atsisakyti rinkėjo kortelių ir jas pakeisti nevardiniais pranešimais apie rinkimus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10