Andrius Kupčinskas

Andrius Kupčinskas

Andrius Kupčinskas – Lietuvos ir Kauno politikas, visuomenės veikėjas, Seimo narys bei buvęs Kauno miesto meras. Gimė 1975 metais kovo 20 dieną, Kaune.

2020 metais politikas buvo išrinktas į Seimą pagal Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratų sąrašą. Seime Kupčinskas yra ekonomikos komiteto narys.

A. Kupčinskas 1998 m. baigė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) istorijos ir politologijos bakalauro studijas, o netrukus ir Politikos mokslų ir diplomatijos instituto informacijos ir komunikacijos magistro studijas.

Į Kauno miesto tarybą A. Kupčinskas pateko dar 2000 metais. Krepšinį mėgstantis A. Kupčinskas su žmona augina sūnų ir dukrą.

Prekyba su Rusija tapo kuriozu: kaimynai ėmėsi veiksmų, Lietuva laukia ES sprendimo (4)

Lietuviai ir toliau maitina Rusijos karo mašiną – vien pernai rusams už įvairias prekes, be kurių tikrai įmanoma išsiversti, sumokėta beveik...

Iš esmės. Prekyba su Rusija: kiti draudžia, o ką daro Lietuva?

Latvijai uždraudus ne tik grūdų, bet ir vaisių ir daržovių importą iš Rusijos ir Baltarusijos, Lietuva panašių veiksmų kol kas nesiima.

Grandiozinis projektas už 115 mln. eurų: ar atlaikytų karinę techniką? (2)

Kaune jau pradedamas statyti naujas Kėdainių tiltas , sujungsiantis Marvelės ir Vilijampolės krantus. Naujasis tiltas turėtų užtikrinti geresnį...

Svarstant „BaltCap“ istoriją tirti Seimo Antikorupcijos komisijoje, konservatoriai išlieka skeptiški: opozicija juos kaltina dviveidiškumu (2)

Diskusijoms dėl „ BaltCap “ skandalo ir nacionalinio stadiono statybų sunkumų persikeliant į Seimą, parlamento Antikorupcijos komisijoje ryškėja...

Seimas po svarstymo pritarė Kauno LEZ teritorijos išplėtimui iki 1054 hektarų

Antradienį Seimas po svarstymo pritarė Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) teritorijos ploto atkūrimui iki 1054 hektarų, prie dabartinių 534 ha...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10