Antrą pagal reitingą Viktorija Azarenka iš Baltarusijos nugalėjo 13-ą turnyro žaidėją amerikietę Sloane Stephens - 6:3, 6:2. V. Azarenka gali tapti pirma tenisininke po šveicarės Martinos Hingis (1997-1999), kuriai triskart iš eilės pavyktų laimėti Australijas pirmenybes.

5-a pagal pajėgumą lenkė Agnieszka Radwanska lengvai įrodė pranašumą prieš ispanę Garbinę Muguruzą - 6:1, 6:3.

11-a turnyro raketė rumunė Simona Halep įveikė 8-ą reitingą turėjusią serbę Jeleną Jankovič - 6:4, 2:6, 6:0.

Moterys

2-Viktorija Azarenka (Baltarusija) - 13-Sloane Stephens (JAV) - 6:3, 6:2;

20-Dominika Cibulkova (Slovakija) - 3-Marija Šarapova (Rusija) - 3:6, 6:4, 6:1;

5-Agnieszka Radwanska (Lenkija) - Garbine Muguruza (Ispanija) - 6:1, 6:3.

11-Simona Halep (Rumunija) - 8-Jelena Jankovič (Serbija) - 6:4, 2:6, 6:0.

Vyrų turnyre pajėgiausias planetos tenisininkas ispanas Rafaelis Nadalis po atkaklios trijų setų kovos laimėjo prieš 16-u skirstytą japoną Kei Nishikori - 7:6 (7:3), 7:5, 7:6 (7:3) ir pateko į ketvirtfinalį.

4-ą reitingą turintis škotas Andy Murray palaužė ll-o pagal pajėgumą prancūzo Stephane'o Robert'o pasipriešinimą po keturių setų kovos rezultatu - 6:1; 6:2, 6:7 (6:8) 6:2.

6-as pagal skirstymą varžybose šveicaras Roger Federeris nugalėjo 10-ą turnyro raketę Jo-Wilfriedą Tsongą iš Prancūzijos - 6:3, 7:5, 6:4,o 22-as pagal pajėgumą Grigoras DimitrovasBulgarijos eliminavo ispaną Roberto Bautistą - 6:3, 3:6, 6:2, 6:4.

Vyrai:

1-Rafael Nadal (Ispanija) - 16-Kei Nishikori (Japonija) - 7:6 (7:3), 7:5, 7:6 (7:3);

4-Andy Murray (D. Britanija) - ll-Stephane Robert (Prancūzija) - 6:1; 6:2, 6:7 (6:8) 6:2;

6-Roger Federer (Šveicarija) - 10-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) - 6:3, 7:5, 6:4.

22-Grigor Dimitrov (Bulgarija) - Roberto Bautista (Ispanija) - 6:3, 3:6, 6:2, 6:4.

Vyrų ir moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks 2,43 mln. dolerių čekiai bei po 2000 ATP ar WTA reitingo taškų.