Turnyro nugalėtojo titulą ginantis bei favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis 4:6, 7:5, 6:0 privertė pasiduoti šeštą raketę urugvajietį Pablo Cuevasą, o antras pagal reitingą kitas Ispanijos tenisininkas Davidas Ferreras iš tolesnės kovos eliminavo argentinietį Juaną Monaco – 6:3, 4:6, 6:2.

Pusfinalyje tai pat žais ketvirtas pagal skirstymą italas Fabio Fognini, 6:4, 6:7 (10:12), 7:6 (11:9) nugalėjęs Argentinos atstovą Federico Delbonį, bei austras Andreas Haideris-Maureris, 7:6 (7:4), 1:6, 6:4 įveikęs korto šeimininką brazilą Joao Souzą.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP klasifikacijos taškų bei 343 tūkst. dolerių čekis.

ATP serijos teniso turnyro JAV pusfinalyje – kroatas, prancūzas, australas ir amerikietis

JAV vykstančiame ATP serijos „Delray Beach Open“ tarptautiniame vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 549 230 JAV dolerių, baigėsi vienetų varžybų ketvirtfinalio etapas. Jame pergales iškovojo bei pusfinalio dalyviais tapo kroatas, prancūzas, australas bei korto šeimininkas.

Ketvirtfinalio mačų rezultatai:

4-Ivo Karlovič (Kroatija) – 7-Steve Johnson (JAV) 6:2, 7:6 (7:4);
5-Adrian Mannarino (Prancūzija) – Lu Yen-Hsun (Taivanas) 3:6, 6:1, 6:1;
Bernard Tomič (Australija) – Yoshihito Nishioka (Japonija) 6:3, 6:1;
Donald Young (JAV) – 3-Aleksandr Dolgopolov (Ukraina) 2:6, 6:3, 6:4.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 įskaitinių ATP reitingo taškų bei 84 250 dolerių čekis.

Paaiškėjo ATP serijos Marselio teniso turnyro vienetų varžybų pusfinalio dalyviai

Prancūzijoje vystančiame ATP serijos „Open 13“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 632 840 eurų, baigėsi vienetų varžybų ketvirtfinalio etapas. Jame pergales iškovojo bei pusfinalio dalyviais tapo ispanas, du korto šeimininkai bei ukrainietis.

Ketvirtfinalio susitikimų rezultatai:

4-Roberto Bautista (Ispanija) – Dominic Thiem (Austrija) 7:6 (9:7), 6:3;
5-Gilles Simon (Prancūzija) – Jeremy Chardy (Prancūzija) 7:5, 7:6 (8:6);
7-Gael Monfils (Prancūzija) – Simone Bolelli (Italija) 6:4, 6:4;
Sergej Stachovskij (Ukraina) – 2-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) 6:4, 3:6, 6:4.

Vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 102,9 tūkst. eurų bei 250 ATP reitingo taškų.