Taivanas

Taivanas

Taivanas, oficialiai – Kinijos Respublika – Rytų Azijoje, Taivane ir keliose mažesnėse salose tarp Taivano sąsiaurio ir Filipinų jūros įsikūrusi valstybė, oficialiai priklausanti Kinijai. Nepaisant to, šalis de facto glaudžiai bendradarbiauja su kitomis šalimis. Buvo viena iš JTO steigiančiųjų valstybių ir viena iš penkių nuolatinių Saugumo Tarybos narių iki 1971 m., kai Kinijos Liaudies Respublika buvo paskelbta vienintele Kinijos atstove JTO.

Xi Jinpingas: dėl bandymų padalyti Kiniją bus „sutriuškintų kūnų“ papildyta (8)

Honkonge jau keturis mėnesius vykstant prieš Pekino valdžią nukreiptiems neramumams, Kinijos prezidentas Xi Jinpingas perspėjo, kad dėl bet kokio...

Prahos miesto taryba nutarė atšaukti partnerystę su Pekinu (4)

Prahos miesto taryba pirmadienį nubalsavo atšaukti partnerystės su Pekinu susitarimą, po to, kai Kinijos atstovai nesutiko atsisakyti straipsnio,...

Daugkartinis pasaulio plaukimo čempionatų dalyvis baigė karjerą (1)

Lietuvos plaukimo rinktinės narys, nacionalinis rekordininkas ir čempionas Tadas Duškinas paskelbė apie plaukimo karjeros pabaigą.

Taivane rastas paskutinio po tilto griūties ieškoto darbininko kūnas (1)

Taivane po prieš dvi dienas įvykusios tilto griūties gelbėtojai ketvirtadienį surado paskutinio dingusiu laikyto asmens palaikus.

Taivane po tilto griūties surasti penkių žmonių palaikai, vienas tebėra dingęs (1)

Taivane po tilto griūties surasti penkių žmonių palaikai, bet toliau ieškoma paskutinio dingusio žmogaus, trečiadienį pranešė gelbėtojai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10