Kitas Lietuvos plaukikas Gytis Stankevičius distancijoje užtruko 2 min. 04,62 sek. ir bendroje įskaitoje liko 31-as tarp 33-ų plaukikų.

Greičiausi atrankoje buvo vengras Peteris Bernekas (1:58,45) ir vokiečiai Christianas Dieneris (1:58,74) ir Janas-Philipas Glania (1:58,91).

Pusfinalis vyks penktadienį 20.05 val. Lietuvos laiku.

G. Titenis tęs kovą dėl trečio medalio

Giedrius Titenis 50 m krūtine sprinto rungtį nuplaukė per 27,66 sek., savo grupėje buvo trečias, o bendroje atrankos įskaitoje 8-ą vietą pasidalino su vokiečiu Hendriku Feldwehru ir pateko į trečią pusfinalį šiame Europos čempionate.

Geriausius rezultatus atrankoje parodė britas Adamas Peaty (26,91 sek.) serbas Čaba Siladji (27,25) ir Giacomo Perezas-Dortona iš Prancūzijos (27,39).

Pusfinalis prasidės penktadienį 20.26 val. Lietuvos laiku. G. Titenis Senojo žemyno pirmenybėse jau iškovojo du bronzos medalius 100 ir 200 metrų plaukimo krūtine rungtyse.

Giedrius Titenis

Vyrų 50 m krūtine atrankos rezultatai:

1. Adam Peaty (D. Britanija) - 26,91 sek.
45. Ensar Hajder (Bosnija ir Hercegovina) - 30,10

Kitiems keturiems Lietuvos atstovams prasibrauti į pusfinalius nepavyko. 100 m plaukimo peteliške atrankoje Tadas Duškinas pasiekė savo geriausią sezono rezultatą (53,97), o Deividas Margevičius - asmeninį rekordą (54,03). Jie bendroje įskaitoje liko atitinkamai 32-oje ir 34-oje vietose. Igoris Kozlovskis buvo 51-as (55,81) tarp 54-ių sportinikų.

Vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankos rezultatai:

1. Laszlo Cseha (Vengrija) - 52,14 sek.
2. Steffen Deibler (Vokietija) - 52,22
3. Konrad Czerniak (Lenkija) - 52,26
...
32. Tadas Duškinas (Lietuva) - 53,97 (geriausias sezono rezultatas)
...
34. Deividas Margevičius (Lietuva) - 54,03 (asmeninis rekordas)
...
51. Igoris Kozlovskis (Lietuva) - 55,81
...
54. Daniel Skaaning (Danija) - 56,45

Eva Gliožerytė 50 m nugara atrankoje nuotolį įveikė per 31,01 sek., bendroje įskaitoje buvo 43-ia tarp 44-ių plaukikių ir į pusfinalį nepateko.