E grupėje „Chelsea“ futbolininkai pirmavo 2:0 (2:1) po dviejų brazilo Oscaro smūgių pirmame kėlinyje, bet savo persvaros neišsaugojo. Svečiai iš Turino Arturo Vidalio ir Fabio Quagliarella įvarčiais išlygino rezultatą 2:2.

Kitose E grupės rungtynėse Donecko „Šachtar“ klubas iš Ukrainos 2:0 (1:0) įveikė danų „Nordsjaelland“ ekipą. Abu įvarčius pelnė armėnas Henrikas Mchitarijanas.

F grupėje „Bayern“ klubas 2:1 nugalėjo „Valencia“ komandą. Bavarai pirmavo 2:0 po Bastiano Schweinsteigerio ir Toni Krooso įvarčių, bet mačo pabaigoje ispanų ekipos žaidėjas Nelsonas Haedo Valdezas sušvelnino skirtumą. Paskutinėmis dvikovos sekundėmis aikštės šeimininkai dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitose F grupės rungtynėse prancūzų „Lille“ komanda namuose netikėtai pralaimėjo Borisovo BATE ekipai iš Baltarusijos 1:3 (0:3).

G grupėje „Barcelona“ savo aikštėje išplėšė sunkią pergalę prieš Maskvos „Spartak“ klubą 3:2 (1:1). Nors katalonai jau 14-ą minutę pirmavo 1:0 po Cristiano Herrera Tello įvarčio, netrukus Dani Alvesas nukreipė kamuolį į savo vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Antrame kėlinyje rusų ekipa surengė puikią kontrataką, kurią rezultatyviai baigė Romulo - 1:2. Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi „Barca“ klubo lyderis argentinietis Lionelis Messi. Jis 71-ą ir 80-ą minutėmis įmušė du įvarčius ir padėjo aikštės šeimininkams iškovoti tris taškus.

Kitas grupės mačas tarp Glazgo „Celtic“ ir Lisabonos „Benfica“ klubų baigėsi be įvarčių - 0:0.

H grupėje „Manchester United“ klubas namuose 1:0 (1:0) laimėjo prieš Stambulo „Galatarsaray“ ekipą. Vienintelį ir pergalingą įvartį Michaelas Carrickas pasiekė jau 7-ą minutę. 53 min. Nani („Manchester United“) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitose H grupės rungtynėse portugalų Braga komanda savų žiūrovų akivaizdoje nusileido Klužo „CFR Cluj“ klubui iš Rumunijos 0:2 (0:2). Abiejų įvarčių autorius - brazilas Rafaelis Bastosas.

E grupė

Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 2 - 0 „Nordsjaelland“ (Danija)

44' Henrik Mchitarijan [1 - 0]
76' Henrik Mchitarijan [2 - 0]

31' Oscar [1 - 0]
33' Oscar [2 - 0]
38' Arturo Vidal [2 - 1]
81' Fabio Quagliarella [2 - 2]

F grupė

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 2 - 1 „Valencia“ (Ispanija)

38' Bastian Schweinsteiger [1 - 0]
76' Toni Kroos [2 - 0]
90' Nelson Haedo Valdez [2 - 1]

90' Adil Rami („Valencia“) - raudona kortelė
90' Mario Mandzukič („Bayern“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

„Lille“ (Prancūzija) 1 - 3 Borisovo BATE (Baltarusija)

6' Aleksandr Volodko [0 - 1]
20' Vitalij Rodionov [0 - 2]
43' Edgar Olechnovič [0 - 3]
60' Aurelien Chedjou [1 - 3]

G grupė

„Barcelona“ (Ispanija) 3 - 2 Maskvos „Spartak“ (Rusija)

14' Cristian Herrera Tello [1 - 0]
29' Daniel Alves [1 - 1] („Barcelona“, į savo vartus)
58' Romulo [1 - 2]
71' Lionel Messi [2 - 2]
80' Lionel Messi [3 - 2]

Glazgo „Celtic“ (Škotija) 0 - 0 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)

H grupė

„Braga“ (Portugalija) 0 - 2 Klužo „CFR Cluj“ (Rumunija)

19' Rafael Bastos [0 - 1]
34' Rafael Bastos [0 - 2]

„Manchester United“ (Anglija) 1 - 0 Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)

7' Michael Carrick [1 - 0]

53' Nani („Manchester United“) - nerealizavo 11 metrų baudinio.