Įvarčius įmušė Mario Goetze, lenkas Robertas Lewandowskis, Thomas Muelleris (iš 11 metrų baudinio), prancūzas Franckas Ribery ir Šveicarijos rinktinės narys Xherdanas Shaqiri.

Italijos sostinės klubui paguodos įvartį pelnė Gervinho.

Pirmos dėl laiko skirtumo į Rusijos sostinės Maskvos aikštę E grupės mače išbėgo vietos CSKA ir „Manchester City“ komandos.

Rusijos komanda išplėšė lygiąsias 2:2, nors po pirmo kėlinio buvo atsilikusi 0:2. Svečiai iš Mančesterio pirmavo po Sergio Aguero ir Jameso Milnerio taiklių smūgių 29-ą ir 38-ą minutėmis. CSKA ekipa 65-ą min. sušvelnino skirtumą po Seydou Doumbia įvarčio, o 86-ą min. Bibras Natcho santykį išlygino iš 11 metrų baudinio. Maskvos futbolininkai iškovojo pirmą tašką turnyre, o Anglijos atstovai turi du taškus.

E grupė:

AS „Roma“ 1 - 7 Miuncheno „Bayern“

9' Arjen Robben [0 - 1]
23' Mario Goetze [0 - 2]
25' Robert Lewandowski [0 - 3]
30' Arjen Robben [0 - 4]
35' Thomas Mueller [0 - 5] (iš 11 metrų baudinio)
66' Gervinho [1 - 5]
78' Franck Ribery [1 - 6]
80' Xherdan Shaqiri [1 - 7]

CSKA 2 - 2 „Manchester City“

29' Sergio Aguero [0 - 1]
38' James Milner [0 - 2]
65' Seydou Doumbia [1 - 2]
86' Bibras Natcho [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

E grupės turnyro lentelė:

1.Bayern33009:19
2.AS Roma31117:94
3.Man City30213:42
4.CSKA30123:81

F grupėje PSG klubas paskutinėmis minutėmis išgelbėjo tris taškus, kai po Edinsono Cavani įvarčio 87-ą minutę laimėjo prieš Kipro čempionus.

„Barcelona“ komanda turėjo vargo namuose mače su Amsterdamo „Ajax“ ekipa, nors pirmavo 2:0 po greitų savo žvaigždžių brazilo Neymaro ir argentiniečio Lionelio Messi įvarčių 7-ą ir 24-ą min. Svečiai iš Olandijos 89-ą min. sumažino skirtumą (1:2) ir puolė lyginti rezultato. O juos greitoje atakoje 90+4 min. nubaudė Sandro Ramirezas - 3:1.

F grupė:

Nikosijos APOEL (Kipras) 0 - 1 PSG (Prancūzija)

87' Edinson Cavani [0 - 1]

„Barcelona“ (Ispanija) 3 - 1 Amsterdamo „Ajax“ (Olandija)

7' Neymar [1 - 0]
24' Lionel Messi [2 - 0]
89' Anwar El-Ghazi [2 - 1]
90+4' Sandro Ramirez [3 - 1]

F grupės turnyro lentelė:

1.Paris SG32105:37
2.Barcelona32016:46
3.Ajax30213:52
4.APOEL30121:31

G grupėje Londono „Chelsea“ klubas savo aikštėje sutriuškino „Maribor“ komandą iš Slovėnijos - 6:0. Du įvarčius anglų ekipai pelnė Edenas Hazardas, po vieną įmušė Loicas Remy, Didier Drogba (iš 11 metrų baudinio) ir Johnas Terry, o dar vieną įsimušė slovėnas Mitja Vileris.

Gelzenkircheno „Schalke“ klubas paskutinėmis akimirkomis išplėšė sunkią pergalę 4:3 prieš Lisabonos „Sporting“ ekipą, o pergalingą įvartį Maximas Choupo-Motingas įmušė iš 11 metrų baudinio 90+3 min. Beje, svečiai iš Portugalijos nuo pirmo kėlinio pabaigos žaidė dešimtyje.

G grupė:

Londono „Chelsea“ (Anglija) 6 - 0 „Maribor“ (Slovėnija)

13' Loic Remy [1 - 0]
24' Didier Drogba [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
31' John Terry [3 - 0]
55' Mitja Viler [4 - 0] („Maribor“, į savo vartus)
77' Eden Hazard [5 - 0]
90+3' Eden Hazard [6 - 0]

Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 4 - 3 Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)

16' Nani [0 - 1]
34' Chinedu Obasi [1 - 1]
51' Klaas-Jan Huntelaar [2 - 1]
60' Kaan Ayhan [3 - 1]
63' Adrien Silva [3 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
78' Adrien Silva [3 - 3]
90+3' Maxim Choupo-Moting [4 - 3] (iš 11 metrų baudinio)

33' Mauricio („Sporting“) - raudona kortelė

G grupės turnyro lentelė:

1.Chelsea32108:17
2.Schalke31206:55
3.Maribor30212:82
4.Sporting30124:61

H grupėje savo namų stadiono dėl karinių Rusijos veiksmų neturintis Donecko „Šachtar“ klubas (Ukraina) Baltarusijoje nepasigailėjo vietos Borisovo BATE komandos - 7:0. „Šachtar“ ekipos brazilas Luizas Adriano pelnė net 5 įvarčius (du - iš 11 metrų baudinių).

Kitame šios grupės mače FC „Porto“ (Portugalija) komanda savo aikštėje sunkiai nugalėjo Bilbao „Athletic“ ekipą (Ispanija) 2:1 ir toliau lieka šios grupės lydere.

H grupė:

Borisovo BATE (Baltarusija) 0 - 7 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)

11' Alex Teixeira [0 - 1]
28' Luiz Adriano [0 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
35' Douglas Costa [0 - 3]
36' Luiz Adriano [0 - 4]
40' Luiz Adriano [0 - 5]
44' Luiz Adriano [0 - 6]
82' Luiz Adriano [0 - 7] (iš 11 metrų baudinio)

FC „Porto“ (Portugalija) 2 - 1 Bilbao „Athletic“
(Ispanija)

45' Hector Herrera [1 - 0]
58' Guillermo Fernandez [1 - 1]
75' Ricardo Quaresma [2 - 1]

H grupės turnyro lentelė:

1.Porto321010:37
2.Šachtar31209:25
3.BATE31022:133
4.Athletic30122:41

Į atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausios grupių komandas. 2014 - 2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės ateinančių metų birželio 6 dieną Berlyno (Vokietija) olimpiniame stadione.