Kaip pakeisti įgrisusį vyro stilių?

 (1)
„Brangioji, mano mokyklos laikų džinsai man vis dar tinka!“. Girdėta? Atsikratykite nepageidaujamo mylimojo garderobo.
Jei norite pasiekti rezultatų, kritikuokite drabužį, o ne jį vilkintį mylimąjį.
© Shutterstock nuotr.

Taip jau dažniausiai nutinka, kad mano SMS (sekinančios menstruacijų sankcijos, arba periodas, kai negaliu nei baltų kelnių vilkėt, nei į namus Gedo parsivilkt) ir paskutinė savaitė prieš algos mokėjimą, kai sėdžiu be cento, sutampa. Vadinasi, ne tik jaučiuosi stora, bet dar ir apskurusi esu, nes į parduotuves nėr už ką nueiti.

Savaime suprantama, kad pinigų psichoneurologopatalogui irgi neturiu (nors dieve, koks prikolas būtų pas jį lankytis, visiškas lygis!). Bet išradau savąją terapiją: Petruškos „Mados reido“ gatvės rubriką ir visas užsienietiškas laidas, tokias, kaip „Ko nedėvėti“ ar „Kaip gerai atrodyti nuogam“. Ir pigiau, ir efektyviau negu bet kokie gydytojo seansai.

Tik va, yra vienas pašalinis poveikis – po to man norisi perrengti visus mane supančius vyrus. Jau senokai nužiūrinėju tą Gedo megztinį, kurį mažutis vadina „bohemišku“, o man jis atrodo šizofreniškas.

Pripažinkite, netgi prieš tai, kai pradedate rimtai su vaikinu draugauti, jūs, ko gero, mintyse pasižymite jo išvaizdos detales, kurias jūs pakeisite, kai tik pradėsite oficialiai draugauti. Sau (ar savo draugams) pasakote: „jo kelnės turės dingti“ ar „jam reikia pakeisti šukuoseną… būtinai“. 

Ir dėl to megztinio aš ilgai tyriau situaciją. Padovanojau Gediminui (tuomet jį dar taip vadinau, nes jis mane vadino Viktorija) nuostabų YSL megztuką. Atsainiai pasakiau, kad šiaip norėjau jį nustebinti, o iš tikrųjų meldžiau, kad maniškis spintoje suvalgytų jo tympeną-pumpurieną.

Tada pradėjau laidyti užuominas, kaip man patiko ta apranga, kurią mačiau parduotuvės vitrinoje, kaip jis puikiai atrodo su trumpais sportiniais švarkeliais… jis turėtų juos dėvėti dažniau! Juk uždirba tai nemažai, ir man per daug nieko neperka, po galais!

Oi, kaip laukiu tos akimirkos, kai pagaliau oficialiai paskelbsim, kad esame pora. Galvojau, bus kaip Liucijai su Nielsu: išlįs nagai ir tiesiai šviesiai išrėšiu, kad veduosi jį apsipirkti ar apsikirpti, net jei tai ir prieštarauja jo norams. Tuomet pagrasinsiu išmesti lauk jo mėgstamiausius marškinėlius, kurie jau yra suplyšę. Galiausiai, besiruošdama vėlyviems sekmadienio pusryčiams, mestelsiu bombą: „Tu iš tiesų ruošiesi taip apsivilkti?!“.

Bliamba, kažkaip baisokai skamba, nors Liuska ir puikiai tvarkosi. Ko gero, Gedas pradėtų manęs neapkęsti. Žinau, kad prisiektų niekada su manimi nekelsiąs kojos į prekybos centrą ir iki pamėlynavimo ginčytųsi dėl to savo megztinio. 

Skaičiau, kad vienas iš didžiausių internetinių prekybos tinklų mažaūgiams vyrams buvo sukurtas būtent todėl, kad moteris sugalvojo pakeisti savo vyro stilių, bet negalėjo nieko rasti parduotuvėse.
Gal ir maniškio stilius nėra beviltiškas? Gal jam nėra, iš ko rinktis arba jis tiesiog laiko neturi, uždirbinėdamas mano išsvajotiesiems Louboutinams?

Manau, svarbiausia, kad jis nepasijustų, jog su jo išvaizda kažkas yra ne taip. Būsiu jo gidė, jo gydytoja, jo stiliaus garu ar guru, nežinau kaip ten...Žodžiu, imsiuos naujos strategijos:
1) nebepurtysiu galvos, kaskart, kai jis apsirengia taip, jog man norisi tapti lesbiete;
2) akcentuosiu dalykus, kurie man jo išvaizdoje patinka. Juk tokių tikrai, tikrai yra;
3) išmoksiu sakyti komplimentus ("Tas YSL megztinis, kurį tau nupirkau, pabrėžia tavo akių spalvą");
4) padovanosiu jam ką nors, kas mums abiems (šita „mums abiems“ dalis pati sunkiausia) patiktų;
5) kalbėsiu tik tuomet, jeigu fiziškai negalėsiu ištverti jo rūbų (t.y. jeigu jis vis dėlto nuspręs eiti į „Fėjas“ su leopardinėmis Versace kelnėmis), kai nuo jų mane krės drebulys ar kankins niežulys;
6) kritikuosiu drabužį, o ne jį (teisingas variantas: tų kelnių kirpimas/spalva/forma neatskleidžia tavo užpakaliuko grožio; blogas variantas: tavo užpakalis su tomis kelnėmis atrodo plokščias);
7) negailėsiu jam bučinių, net jei jis to megztinio ir neišmes. Juk būtent tas idiotiškas apdaras pirmąkart ir patraukė mano akį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Dainos, kurių nepatartina klausyti prie vairo (8)

Nuotaika, kuri jus valdo vairuojant, veikia viską. Tai, kaip jaučiatės tuo metu, apspręs, kaip vairuojate. Jeigu esate supykę, vairuosite kur kas agresyviau. Jeigu liūdite, greičiausiai būsite labiau išsiblaškę ir prasčiau nei įprastai sukaupsite dėmesį. Jeigu jaučiatės laimingi ir savimi patenkinti, greičiausiai viską darysite pagal įstatymo raidę arba tiesiog paprasčiausiai greitai važiuosite. Ir nors egzistuoja tūkstančiai įvairių veiksnių, apsprendžiančių jūsų nuotaiką, niekas negali paneigti, kad muzika, kurios klausotės, yra vienas iš pagrindinių veiksnių.

Peršalimo ligos: kaip užkirsti kelią rimtesnėms ligoms (1)

Aktualiausios, žinoma, kvėpavimo takų ligos - jos mus rudenį puola dažniausiai.

10 patarimų nėščioms vairuotojoms (1)

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja prie vairo sėstis ir besilaukiančioms moterims, o tai darydamos jos privalo suprasti, kad avarijos atveju pavojus susižeisti yra didesnis. Vis dėlto, esama būdų, kaip riziką sumažinti.

Vairuotojų horoskopas: kokie kiekvieno Zodiako ženklo vairavimo įpročiai (9)

Paskaičius šį straipsnį tikriausiai pasakysite: „Matot, ne viena aš vairuoju tarsi su pirkinių maišu ant galvos.“ O gal atvirkščiai? Padiskutuokime komentaruose!

Tikra istorija: šito nepamiršiu visą gyvenimą (2)

Kiekvieną dieną vis greičiau bėgame ir bandome užkariauti bei pasiekti naujus tikslus. Bet kiek iš tiesų tame yra prasmės?

Skaitytojos patirtis: iki šiol sapnuoju tą vyrą (10)

Kartais būna etapų, kai, rodos, tarsi plauki pasroviui ir nebevertini kasdienybės teikiamų džiaugsmų, kurie gyvenimui suteikia prasmės bei vertės.

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus (2)

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.

Moterų įpročiai, kurie vyrus varo iš proto (17)

Aptarsime, kas jiems kelia nuostabą ir verčia antakius lipti ant kaktos, tačiau vis tiek su tuo susigyvena ir nurašo „Ai, nieko, jūs gi – moterys”.

Gražus kūnas be dietos ir mankštos (11)

Taip, tai įmanoma. Atsikratyk nereikalingų kilogramų ir atrodyk žvalesnė, nemarindama savęs badu ar alindama kūną treniruotėmis.

Kaip panaudoti sodą šalinant įsisenėjusias dėmes

Namų valymas ir netgi patys nemaloniausi namų ruošos darbai tampa daug malonesni, kai dirbi kartu su šeimos nariais ar draugais. O jei namie likote viena, tuomet pasileiskite garsiai muziką ir viskas atrodys daug lengviau.

Kaip maitintis, kad pilvas būtų plokščias, o talijos nepuoštų gelbėjimosi ratas? (10)

Dailaus pilvuko, kuris atrodytų toks pat lygus, kaip kad gulime ant nugaros, tikiu, norėtų visos moterys.

Nauja avalynė - naujos nuospaudos: būdai išvengti kančių (9)

Kai kurie kiekvieną sezoną avalynę pakeičia be didesnių problemų, bet dažniausiai nauja, dar nepranešiota avalynė kelia gausybę rūpesčių.