Vyrus žavi moters protas, o ne seksualumas

 (122)
Mes vyrus mylim už protą, jėgą, ryžtingumą ir pažadų laikymąsi (žinoma, dar vardintume 50 bruožų). O už ką myli mus?
Vien dailia išvaizda vyro nesudominsi.
© Shutterstock nuotr.

Aną vakarą sode pas Vaivą įsiplieskė diskusija. Vaiva teigė, kad šiuolaikiniame pasaulyje pasireikšti moteriškumui lieka vis mažiau erdvės. Neva, nėra nei normalių šokių, kur galima plazdėti suknelėmis, demonstruoti savo jausmingumą, graciją bei eleganciją, nei kitokių susibūrimų, kuriuose vyrai galėtų žavėtis damomis, jų moteriškumu, grožiu.

O Vika atšovė, kad ir anksčiau vyras, rinkdamasis žmoną, kažin ar labai jau paisė, kaip ji moka kultūrnamyje valsą šokti - žiūrėdavo į tą, kuri moka ir karves melžti, ir šieną krauti. Sveika, tvirta, darbšti moteris - štai kur vyro idealas, o ne perkarusi miestietė porcelianiniu veidu.

Teodora pridūrė, kad moteriškumo (kaip ir vyriškumo) samprata nuolat kinta. Kas traukė vyrus anuomet, nebūtinai žavės dabar, technikos amžiuje.

Štai, pavyzdžiui, Twitter lankytojai vyrai įsitikinę, kad svarbiausia moteryje - kaip ji save pateikia ir manieros. Regis, tai labai patiktų Vaivai - ši nuomonė sustiprina jos poziciją. O ką sako sociologai - už ką mus myli ir vertina vyrai?

Taigi - apklausę vyrus iki 25 metų, tyrėjai nustebo, kad daugiau nei pusė jų (55 proc.) vertina moters... protą! Antroje vietoje atsidūrė jos seksualumas - taip mano 44 proc. vyrų. Na, ir trečioje vietoje - moters grožis, išvaizda; tam reikšmės teikia 42 proc. apklaustų vyrų.

Taigi, taigi... Vadinasi, moterys labai klysta, sureikšmindamos savo išvaizdą, skirdamos itin daug laiko kūnui puoselėti, seksualių drabužių apieškai, o ne asmenybės tobulinimui - kelionėms, vertingoms knygoms, kalbų mokymuisi.

Patraukli moters vyrams daro įspūdį, tas tiesa, tačiau, kai nėra apie ką su kalbėti, diskutuoti, ginčytis, tai tokia mergina, vyrų nuomone, tinka tik trumpalaikiam romanui.

Tačiau sociologai įspėja dar apie vieną pavojų - vyrai vertina moters protą, tačiau nemėgsta, kai moteris jį demonstruoja. Taigi, kaip sakė, Vika, reikia būti tokia protinga, kad nebijotum pasirodyti kvaila - tokios linijos laikymasis labai gerai surikiuoja santykius su vyru.

Jei galite sutaisyti garažo vartus, rodote, kaip teisingai įsukti medvaržtį, o protų mūšiuose atsakote į 80 proc. klausimų teisingai, tai vyrą gali erzinti. Kad ir koks protingas būtų vyras, jis, be didžiavimosi savo moterimi, vis tiek jaus konkurenciją, pavydą, nepilnavertiškumą.

Žodžiu, jei turite proto, mielosios, tai mokėkite juo naudotis taip, kad kuo daugiau išloštumėte jūs, ir jūsų santykiai su vyru nuo to nenukentėtų. Mokėkite pabūti silpnos, kad vyrai galėtų pasijusti riteriais - jiems to labai labai reikia...

Ir dar - sociologų atliktos apklausos rodo, kad net 65 proc. vyresni nei 45 metų vyrai vertina moters rūpestingumą, o grožiui skyrė paskutinę vietą...

Taigi išvada viena: pildom turinį (protą), o paskui jau galima tam turiniui suteikti ir seksualų įpakavimą...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.