Savo elgesiu neatbaidykite vyro (II dalis)

 (6)
Nors vyrai yra įsitikinę, kad jie yra medžiotojai, renkasi žmoną, iš tiesų tai moteris savo elgesiu leidžia vyrui ją sumedžioti.
Tik nepradėkite po pasimatymo kurti iliuzijų, kad jau skamba vestuvių varpai.
© Shutterstock nuotr.

Tęsiame patarimų sąrašą, kaip pritraukti norimą vyrą, o ne jį atbaidyti.

6. Jei norite, kad jus pamiltų tokią, kokia esate, netaupykite savo jausmų. Juk neįmanoma mylėti viena puse širdies, tiesa? Apsimetinėdamos tuo, kuo nesate, tik atitolinsite galimybę sutikti tokį vyrą, kokio norite. Nes kaip jus įvertins, jei nuo vyro slėpsite savo kandumą, švelnumą, supratingumą ar humoro jausmą? Neabejotinai kažkur yra vyras, kuris ilgisi būtent tokios moters, tačiau, kaip jis jus pastebės, jei jūs, kaip neišsiritęs drugelis, vaikštote vis dar su kokonu.

7. Išlikite paslaptinga. Būti savimi - tai nereiškia būti atversta knyga su visa įžanga, baigiamuoju žodžiu ir nurodyta kaina. Būkite savimi, bet per vieną vakarą neišpasakokite savo mokyklinių meilių seilių, tėvų ligų istorijų ar paskutinio vaikino ydų. Viskam savas laikas. Kol vyras dar nėra jūsų įsimylėjęs, o tik jam patinkate, tokios nuogos tiesos gali užkirsti kelią tolesnei įvykių eigai.

8. Pirmos nakties taisyklė. Jei po pasimatymų jūsų santykiai nuėjo toliau ir jūs permiegojote, neimkite kurti iliuzijų, kad jau skamba vestuvių varpai. Tokiu atveju vėl derėtų prisiminti punktą apie įkyrumą. Net jei lovoje buvote nuostabi, nėra garantijų, kad vyras norės dar vieno pasimatymo su jumis. Išlaukite, būdamos savimi pasitikinčios. Turėkite savigarbos netapti vyrui paklode.

9. Venkite ultimatumų. Jei puolate su pareiškimas „arba aš, arba draugai", "arba darbas, arba aš", tai tik atitolinate vyrą nuo savęs. Vyras sutrinka, suirzta ir pradeda elgtis visai nelogiškai, netgi ne pagal tą scenarijų, kurio tikėjotės. Merginos dažnai pasvajoja: jei jis mane myli, tai turėtų pasirinkti mane. Bet kodėl? Vyras irgi save myli, ypač - savo laisvę. Laisvę rinktis, neužpeistam į kampą, - taip pat.

10. Neinkškite ir nedejuokite. Moteris kepto obuolio veidu tikrai nėra vyro geidžiamas objektas. Dažnai dejavimai ir skundai priimami kaip jūsų kaprizai, problemos sumenkinamos, nuvertinamos. Vyrams ne itin rūpi, kuo gyvena moteris, su kokiais sunkumais susiduria, nors jiems patiems jų problemos yra kosminio dydžio. Apie jas jie gali kalbėti valandomis.

11. Nedemonstruokite proto. Tik protingiems vyrams patinka protingos moterys. Tačiau ir tai, tik tos, kurios moka elgtis išmintingai - nedemonstruoti savo pranašumo. Tinka posakis: būk tokia protinga, kad galėtum apsimesti kvaila. Išlošia šioje situacijoje abu.

12. Gebėjimas tvarkytis. Vyrui malonu svečiuotis namuose, kurie švarūs ir maloniai kvepia.

13. Neklausinėkite apie jausmus. Vyrus labiausiai erzina klausimas „Ar tu mane myli". Jei esate išmintinga, nesunkiai pajusite, ar myli jus, ar ne. Ir nemelžkite meilės prisipažinimų ar įrodymų, kaip stipriai jus vyras myli. Šias temas vyras priskiria romantiškų klejonių kategorijai, o jei dažnai klausite, atrodysite ne ką gudresnė nei žąsis.

14. Nemokykite jo gyventi. Pamokslai vyrams sukelia tokią pat alergiją, kaip ir priekaištai ar ultimatumai. Jei norite ką nors pasakyti, tai darykite labai išradingai ir diplomatiškai.

15. Atlaidumas. Į jo sąvoką įtraukite ir gebėjimą nepriminti vyrui jo klaidų. Atleisti - tai užmiršti. Arba bent jau nuduoti, kad užmiršote. Amžinas priekaištas jūsų veide santykių nesustiprins.

Susiję straipsniai - Savo elgesiu neatbaidykite vyro (I dalis)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.