Pasitikrink: tavo likimas pagal antakių formą

 (7)
Žmogaus antakiai labai daug pasako apie jo charakterį, asmenybės bruožus, geranoriškumą ir net likimą. Kas laukia tavęs ir ko geriau pasisaugoti?
Nuotr. AOP ir Shutterstock
© Shutterstock nuotr.


Optimistė

Itin proporcinga, simetriško ilgio ir pločio antakių linija - būdinga ekstravertams. Šie žmonės gyvenime mato daug perspektyvų, jie stengiasi kiekvieną akimirką tinkamai išnaudoti, niekada kitiems negadina nuotaikos negatyviomis mintimis, apkalbomis ar įžeidinėjimais. Šių antakių savininkių žvilgsnis dažnai pavergia priešingą lytį savo švelnumu ir romantiškumu.

Jei ir toliau taip šviesiai žvelgsite į gyvenimą, neturėsite jokių bėdų, gyvensite ilgai ir laimingai, jums niekada netrūks draugų.


Nuotr. Shutterstock

Siekianti idealumo

Tokie žmonės dažnai apgauna savo išvaizda, nes nors atrodo labai malonūs, komunikabilūs ir atviri pasiūlymams, tačiau visada turi savanaudiškų tikslų. Tai visada žingsniu priekyje norinčios būti, strategiškai gudrios ir stabiliai ant žemės stovinčios moterys. Jų galvoje vienas planas keičia kitą, jos negali ramiai gyventi, visada nori dalyvauti įvykių sūkuryje.

Energija, veržlumas ir gebėjimas siekti tikslo - jūsų stiprybė, padėsianti pakilti karjeros laiptais, tačiau, kad likimas būtų palankus asmeniniame gyvenime, vertėtų retsykiais pasiduoti gyvenimo tėkmei.


Nuotr. Shutterstock

Plieninė magnolija

Charakteringas antakių išlenkimas rodo, kad esate vadovaujanti, karjeros siekianti moteris. Ir šeimoje, ir draugų rate - jūs dominuojate bei demonstruojate savo erudiciją, gabumus. Kartais artimiausi žmonės pavargsta nuo šios jūsų savybė, tačiau ar jie turi pasirinkimą? Jūsų gyvenime netrūksta sėkmės, nuotykių, ekstremalių išbandymų. Jei dauguma kasdienybėje ieško ramybės ir harmonijos, jums gyvybiškai būtini nuosmukiai bei pakilimai, kurie jus sustiprina, stumia į priekį.

Stenkitės iki 30 metų siekti karjeros, nes po šio jubiliejaus prasidės šeimos metas, subręsite motinystei. 


Nuotr. Shutterstock

Amžinai nelaiminga

Smarkiai nuleisti antakių galiukai kitiems žmonėms signalizuoja, kad esate kažkuo nepatenkinta, liūdite ar nesijaučiate gerai. Tai atsispindi ir jūsų charakteryje: jums trūksta užsispyrimo, motyvacijos, varomosios gyvenimo jėgos. Lengvai pasiduodate stagnacijai, bijote rizikuoti ir būti savo gyvenimo kalviu. Aplinkiniai žmonės retai jumis pasitiki, turite ilgai ir skrupulingai formuoti gerą savo vardą. Kai žmonės geriau jus pažįsta, jie supranta, kad esate švelni ir jautri asmenybė, kuriai labai reikia bendravimo.

Rasite savo širdžiai artimą žmogų, kuris supras, kad prigimtinė jūsų melancholija - nuostabi savybė. Nors gyvenime laukia ir sunkumų, tačiau visada rasite paguodą savo šeimoje.


Nuotr. Shutterstock

Geidulinga gundytoja

Sakoma, kad jei tavo antakiai ilgi, tai ir gyvenimas toks bus. Šio tipo antakių atstovės pasižymi gundymo sugebėjimais, jos nepalieka abejingų priešingos lyties atstovų. Moterys, turinčios ilgus antakius, puikiai žino savo išvaizdos privalumus, jaučiasi seksualios, savimi besąlygiškai pasitiki. Na, o aplinkiniai tai pastebi ir įvertina.

Jūsų gyvenime pasitaikys ne vienas vyras, tačiau atskirkite pelus nuo grūdų. Bus tokių, kurių ketinimai savanaudiški ir trumpalaikiai.


Nuotr. Shutterstock

Vaikiška naivuolė

Trumpi antakiai veidą paverčia vaikiškesniu ir žaismingesniu. Deja, vyresnio amžiaus moterims tokie antakiai mažiau tinka, todėl patartina juos optiškai didinti. Tokios moterys greitai pasineria į įvairiausius meilės nuotykius, joms nesvetimos linksmybės, naujos pažintys. Sakoma, kad damos, turinčios trumpus antakius, būna aistringos meilužės. Joms vertėtų vengti neaiškių tipų, naudos siekiančių pažįstamų ir kartais nusiraminti, ramiai pamąstyti apie gyvenimo prasmę. 

Trumpus antakius turinčios moterys - tobulos darbuotojos, todėl karjera jums puikiai seksis, pasiūlymai patys plauks, o bedarbės duonos niekada neparagausite.


Nuotr. Shutterstock

Vyriškas personažas

Moterys, turinčios griežto tipo antakius, visada elgiasi ryžtingai, tvirtai priima sprendimus, nesižvalgo atgal. Tokių antakių savininkės dievina vyriškas pramogas, pavyzdžiui, ekstremalius laisvalaikio užsiėmimus. Jos nesivaiko moteriškos draugijos, joms mielesni vyrai, su kuriais galima be įtampos, atvirai ir betarpiškai bendrauti. Asmeniniuose santykiuose visada vadovaujate, nes pasitikite savo intuicija ir šaltu protu. Deja, partneris nuo tokios priespaudos gali pavargti ir susirasti švelnesnę būtybę.

Gyvenimas jums atrodys lengvesnis nuo maždaug 40 metų, nes atrasite vidinę harmoniją, nebesiblaškysite ir suvoksite, ko norite iš savęs ir jus supančių žmonių. Tai svarbių apsisprendimų metas.


Nuotr. Shutterstock

Visada mylima

Sakoma, kad itin plonų antakių savininkės yra vienos moteriškiausių. Nors mados vėjai ir skersvėjai siūlo atsisakyti siūlų plonumo antakių, tačiau yra tokių moterų, kurioms jie natūraliai neauga. Jei ir jūsų antakiai būtent tokie, akivaizdu, kad esate šeimos moteris, jums labai rūpi namų harmonija, vyro savijauta, vaikai, šuo ir t.t. Negalite gyventi be meilės, aistrų, vyriškos šilumos. Jums tiesiog būtinas romantiškas dėmesys, aistringi pasimatymai, gėlės, dovanos. 

Jūsų gyvenimo tikslas - susikurti savo namų tvirtovę, kurioje būtumėte pati laimingiausia su savo svajonių vyru. Taip ir nutiks, jei nesiblaškysite. Pavojus, kuris jus lydės visą gyvenimą, - kitų vyrų pagundos. Jei joms atsispirsite, likimas jums bus dosnus ir palankus.


Nuotr. Shutterstock

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.