Kuri iš jų taps princo Harry nuotaka? FOTO

Viešėdamas Naujojoje Zelandijoje princas Harry ne kartą žurnalistams pasakojo, kad jau yra pasiruošęs šeimyniniam gyvenimui ir vaikų auginimui. Patrakėlis princas, matydamas sėkmingą brolio Williamo pavyzdį, jau svajoja apie tai, kaip žengs prie altoriaus. Taigi, kuri iš šių gražuolių taps princo Harry nuotaka?
Chelsy Davy, Emma Watson ir Cressida Bonas
© Vida Press

Internetinis portalas The Weekly praneša, kad kandidačių sąrašas visai netrumpas, ir jame puikuojasi damos nuo verslininkių iki manekenių.

Cressida Bonas

Ji buvo princo Harry meilė nuo 2012 metų. Net po išsiskyrimo 2014 metais, pora liko gerais draugais ir vis pasirodo kartu viešuose renginiuose. Ar nepasikartos princo Williamo ir kunigaikštienės Catherine istorija? Juk gražioji pora kažkada santykiuose taip pat buvo padarę pertrauką. Juk tai būtų kilminga nuotaka! Cressida Bonas yra jauniausia aristokratų šeimos dukra.

Nuotr. Vida Press

Chelsy Davy

Kita buvusioji meilė, Chelsy Davy, princo glėbyje šildėsi nuo 2004-ųjų ir 2011-ųjų. Pranešama, kad mergina apie skyrybas prabilo tik dėl to, kad neištvėre žiniasklaidos dėmesio. Tačiau Harry ir Chelsy iki dabar palaiko artimus ryšius ir dar bendrauja. Gal meilė suliepsnos iš naujo?

Nuotr. Vida Press

Caroline Flack

Tai kiek kitokio tipažo mergina, nei mes esame pratę matyti šalia princo. Caroline Flack  britų televizijos vedėja  savimi pasitikinti, veikli ir karjeros pasiekusi moteris. Kiek laiko ji praleido su Harry, nėra aišku, tačiau kalbama, kad ji rimtai supurtė princo jausmus

Nuotr. Vida Press

Cara Delevingne

Nors visai neseniai Didžiojoje Britanijoje sklandė gandai, kad tai viena karščiausių porelių, tačiau Cara Delevingne viską neigia. Vos 22 metų bene geriausiai pasaulyje apmokamas modelis teigia nenorinti turėti nieko bendro su karališkąja šeima. Na, bet nebūna dūmų be gaisro? 

Nuotr. Vida Press

Anastasia Guseva

Ši įspūdingos išvaizdos šviesiaplaukė yra vokiečių modelis, su kuriuo princas ne kartą buvo pastebėtas pramogaujantis 2014 metais.

Nuotr. Vida Press

Emma Watson

Britų spaudoje šiais metais buvo rašoma, kad princas Harry jau seniai nusižiūrėjo jaunutę aktorę Emmą Watson. Nors pats neišdrįso jos pasikviesti į pasimatymą, tačiau paprašė draugų, kad suorganizuotų vakarėlį, į kurį ateitų Emma. Princo planas puikiai pavyko. Rašoma, kad porelė buvo jau keliuose pasimatymuose, o Harry tiesiog pametė galvą dėl dailiosios Emmos. 

Kaip manote, ar tai naujoji britų karališkosios šeimos pora? Gali būti, kad Emma savo elegancija, grožiu ir intelektu užgožtų net garsiąją Kate Middleton.

Nuotr. Vida Press

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.