Į skyrybų advokatus kreipusis A. Jolie šeimą bando apsaugoti PASITELKUSI MAGIJĄ

 (37)
Niekam ne paslaptis, kad Angelina Jolie visada buvo labai pavydi moteris. Savo vyro Brado Pitto ji pavyduliavo ne tik jo buvusiai žmonai Jennifer Aniston, bet ir visoms aktorėms, su kuriomis tik yra vaidinęs jos mylimasis.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
© VidaPress nuotr.

Užsienio žiniasklaida rašo, kad braškančią Angelinos ir Brado santuoką sudrebino dar vienas neištikimybės skandalas. Holivudo aktorius savo žmoną esą apgaudinėja su beveik 30 metų jaunesne jaunosios kartos atlikėja Selena Gomez. 23-ejų atlikėja ir 52-iejų aktorius flirtuojantys pastebėti per „Golden Globe Awards“ apdovanojimų vakarėlį.

Selena Gomez
Selena Gomez
© Vida Press

Ir net jei tarp Selenos ir Brado nebūtų jokio romano, A. Jolie vis tiek labai pergyvena dėl tokių kalbų. Juo labiau, kad S. Gomez yra labai gera J. Aniston draugė.

5BRAŠKĖS jau rašė, kad 52-iejų metų B. Pittas išsikraustė iš namų ir jau kurį laiką nebegyvena su savo šeima. Kaip tvirtino poros draugai, Bradas Angeliną vadina „šalta ir negailestinga ragana“.

Kaip tvirtina šaltiniai, viena garsiausių Holivudo porų jau kreipėsi į skyrybų advokatus. Angelinos ir Brado skyrybos įvertintos 450 milijonų dolerių.

Bandydama išgelbėti savo šeimą, A. Jolie ant savo kūno išsitatuiravo daug naujų simbolių. Ant rankos ji pasidarė tatuiruotę, kuri esą turi magiškų galių, apsaugo nuo piktųjų dvasių ir privilioja sėkmę.

Nugarą JI NESENIAI papuošė trimis naujomis tatuiruotėmis, kurias pasidarė viešėdama Kambodžoje. Dvi tatuiruotės yra senovės tajų budistų simboliai ir mantros, kurios, kaip manoma, suteikia apsaugą. Būtent to šiuo metu neramumų draskomoje aktorės šeimoje ir reikia.


Taip A. Jolie nugara atrodo dabar VidaPress nuotr.

Taip A. Jolie nugara atrodo dabar VidaPress nuotr.

Taip A. Jolie nugara atrodo dabar VidaPress nuotr.

Taip A. Jolie nugara atrodė spalio mėnesį VidaPress nuotr.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.